| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Smutna
3
3 i 4
5
5
7 i 6
6

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Smutna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Poproszę o "wciągnięcie" tego budynku - kancelarii cmentarza w granice Cmentarza Doły-Komunalny
2025-08-18 22:03:23 (10 miesięcy temu)
Piotrze, poprosze abyś to zdjęcie włączył do utworzonego przeze mnie obiektu powierzchniowego Cmentarz Komunalny "Doły". Kilkakrotnie próbowałem ale mi nie wychodzi ... Gdyby to było moje zdjęcie - bym wywalił i załadował ponownie ... Nie chcę się rzadzić Twoim zdjęciem ... Pozdrawiam
2025-08-19 17:55:08 (10 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Zrobienie z tego budynku atrakcji turystycznej zakrawa trochę na czarny humor ;-)
2025-08-18 22:07:22 (10 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Nie przypominam sobie abym zaznaczał to jako atrakcję ... System pozwolił mi odznaczyć i odznaczyłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2025-08-18 22:29:50 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Nie zasłaniaj się systemem, bo on sam tego nie robi,
2025-08-18 22:58:34 (10 miesięcy temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Usunąłem tą atrakcję, ale ja jej nie wprowadziłem ...
2025-08-18 22:59:37 (10 miesięcy temu)
do blaggio.: To nie marcin jest autorem tego obiektu ☺
2025-08-19 18:00:23 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Marcinie, w takych przypadkach jest idealne podać link na owy obiekt...
2025-08-19 18:00:53 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Ktoś już przeniósł.
2025-08-19 18:03:48 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Zdjęcie usunąć i będzie po sprawie.
2025-08-19 18:04:52 (10 miesięcy temu)
do vetinari: Linka nie potrzeba bo obiekt powierzchniowy jest widoczny ... Problem jest w tym że ta kancelaria jest na krawędzi tego cmentarza. Po najechaniu kursorem na obiekt cmentarza - cmentarz się uaktywnia na czerwono, a kawałek mapki z tą kancelarią jest nieaktywna ... Pomożecie ... ?
2025-08-19 20:16:07 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Daj spokój. Cmentarz to cmentarz. To, że kancelaria organizacyjnie związana jest z cmentarzem, nie oznacza, że jest jego fragmentem. Jest od niego odgrodzona z przejściem z furtką, nie jest na cmentarzu.
2025-08-19 20:25:22 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Marcinie, tym źe nam podaś link na obiekt ościędza nasz czas. Kaźdy mamy tylko określony czas na fotopolskę i nie tylko ty masz uwagy i prośby....
2025-08-19 20:42:56 (10 miesięcy temu)
do blaggio.: W/g mnie należy do cmentarza. Od ulicy jest front ze schodkami. Można wejść od ulicy ale także idąc przez cmentarz. Gdyby to był kiosk z gazetami, nie upierałbym się. Organizacyjnie i terytorialnie należy do cmentarza
2025-08-19 20:34:24 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Przed chwilą:
- odpisałem ten cmentarz od cmentarza katolickiego Doły
- przypisałem do wszystkich ulic z adresami
- zaznaczyłem na mapie drugą, północną część cmentarza
- poprawiłem nazwę cmentarza i kancelarii
- zmieniłem rodzaj obiektu kancelarii
- odpisałem to zdjęcie od cmentarza, kancelaria jest przypisana do niego i to wystarczy.
To wszystko w zasadzie mógłbyś zrobić Ty. Jeżeli widzisz, że nie masz do tego uprawnień, odezwij się, dostaniesz. Ale radziłbym, żebyś w przyszłości podczas korzystania z nich komunikował, co robisz. Administrator jest od tego, by wszelkie ruchy kontrolować, ale nie wyręczać użytkowników we wszystkim na każde wezwanie.

2025-08-19 20:57:26 (10 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Kancelaria jest otwarta 8-15, cmentarz 7-20, i taka jest różnica między kancelarią i cmentarzem. Na cmentarz nie wchodzi się swobodnie przez kancelarię. Jej budynek stoi na odrębnej działce, nie na działce cmentarza, dlatego jako obiekt na FP nie jest fragmentem cmentarza.
2025-08-19 21:09:15 (10 miesięcy temu)
do blaggio.: Przy kancelarii są toalety ... Ciekawe w jakich godzinach one są czynne ... Są ogólniedostępne dla odwiedzających ... Pewno w takich godzinach jak cmentarz ...
2025-08-19 21:26:34 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: Toaleta stoi już za furtką na cmentarzu. Domyślam się, że przejście przy kancelarii możliwe jest tylko w godzinach jej pracy. Podwórko przy niej to teren zamknięty, są tam jeszcze inne budynki, i chyba po godzinach nie ma tam dostępu. Ale zawsze można zadzwonić i dowiedzieć się, jeśli mogłoby to mieć znaczenie w sprawie.
2025-08-19 21:49:03 (10 miesięcy temu)
do blaggio.: To czy dana instytucja - biuro jest czynna w takich czy śmakich godzinach - nie jest istotne. Ważne jest że ten budynek organizacyjnie jest przypisany i "przyklejony" do cmentarza ... Nie jest 200 metrów za cmentarzem, ale jest do niego "przyklejony'. Nie rozumiem, czemu jesteś tak zatwardziały ...
2025-08-19 22:02:10 (10 miesięcy temu)
do sawickimarcin: To zmień to sam. Na stronie obiektu cmentarza kliknij w edytuj mapę i na boku konturu od strony kancelarii wytwórz dodatkowe cztery punkty (duże kółka) klikając kolejno w pośrednie małe kółka, i następnie te cztery przeciągnij i ustaw tak, żeby wyszła zatoczka obejmująca kancelarię. I na dole Zapisz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2025-08-20 11:39:43 (10 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 miesięcy temu)
Ulica Smutna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet