| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Doły
1
10
12
14
16

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Doły

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Pasuje do Dołów :)
2012-07-09 13:09:31 (13 lat temu)
Akwin
 
Jakby ktoś miał jakieś inne zdjęcia tego budynku to proszę dać znać.
2023-05-07 23:53:37 (3 lata temu)
WW
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jak widzicie, lokal jest pusty - zachęcam Fotopolan do zakupu. Historyczna architektura, duże okna na wschód, zieleń, komunikacja publiczna pod nosem, a i autko będzie gdzie postawić...
2012-07-09 14:10:40 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do WW: Ja wolę Górki od Dołów, woda deszczowa lepiej spływa ;) Dlatego dziękuję za ofertę.
2012-07-09 14:17:42 (13 lat temu)
do WW: No szczególnie komunikacja jest tu atutem - kurs raz na godzinę w jednym kierunku. Ręce opadają jak się patrzy jak są obsługiwane niektóre osiedla w pobliżu centrum miasta
2012-07-16 08:24:24 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Bałuciorz: No tu akurat mieszka pięć osób na krzyż. Mi bardziej opadają ręce, jak odłogiem leżą właśnie takie tereny blisko centrum, a niszczy się dotąd niezabudowane obszary pod miastem.
2012-07-16 09:59:35 (13 lat temu)
do WW: Ludzi tu mieszka nie za dużo, ale do WORD-u, aresztu czy kilku zakładów ludzie też chcą dojechać
2012-07-16 12:11:03 (13 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Nareszcie, bo aż mi głupio było samemu produkować się na podstronie Łodzi ;-)

Mam nadzieję, że komentarzy też będzie więcej i jakiś ruch się tutaj zacznie. Kolega WW - wycofany, Bolo1910 - cisza, Zeto - prawie cisza, innych nowych brak, nie ma z kim "pogadać" :-(
2014-08-08 14:49:42 (11 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Rozumiem Cię. :-)
2014-08-08 15:42:16 (11 lat temu)
do blaggio.: NIECH SIĘ BAŁUCIORZ ZAJMIE TYM SWOIM PIWEM, TO LEPIEJ NA TYM WYJDZIE
2014-08-10 23:20:58 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Doły - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet