| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Skarbowa
1
2
4
7
12
20
26

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Skarbowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Piękny ten pastorał z oprawą oświetleniową u góry
2012-08-31 10:53:28 (13 lat temu)
Andrzej G
 
+2 głosów:2
Tedy większość dbała o to by było praktycznie, tanio ale i estetycznie. Obawiam się, że do dziś zostało już tylko tanio.
2012-08-31 11:02:03 (13 lat temu)
Paulus
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-01-02 21:47:38 (rok temu)
skrzyżowanie Zgierska x Julianowska
2010-01-19 11:22:47 (16 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Nie wiedziałem o istnieniu tego posągu.
2012-02-12 09:40:43 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Zawsze mnie zastanawiało, czemu to skrzyżowanie jest takie duże. Coś mi świta, że pewna figura stoi na terenie należącym do parafii - na wschód od kościoła, za płotem. Być może to ona.
2012-02-13 08:46:26 (14 lat temu)
do WW: Na zdjęciu z 1942 r. już go nie ma. Ciekawe co się z nim stało.
2012-02-12 11:41:54 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do bolo1910: Zakładam, że osiedle jako atrakcyjne estetycznie zostało zasiedlone Niemcami. Symbole polskiego katolicyzmu raczej nie były mile widziane.
2012-02-12 12:26:32 (14 lat temu)
do WW: Też tak myślę, tyle tylko, że nadal nie wiem co się z nim stało. Został zburzony, czy przeniesiony na teren kościoła (w budowie) NSJiŚMMA?
2012-02-12 12:39:59 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do bolo1910: Dobre pytanie. Kiedyś tam często bywałem, ale nie pomnę.
2012-02-12 12:58:43 (14 lat temu)
do WW: Wychodzi na to, że trzeba zapuścić żurawia ;)
2012-02-12 13:18:08 (14 lat temu)
WW
 
Niestety, przez ostatnie 20 lat osiedle zostało doprowadzone do upadku.
2012-08-31 10:26:09 (13 lat temu)
Dana
 
+3 głosów:3
Podmiana i znaczniki
2024-08-10 07:55:55 (rok temu)
armand
 
+1 głosów:1
Pytanie jest następujące: czy ktoś wie, co tam się pali w tle? Duży, wysoki budynek góruje nad otoczeniem. Fabryka? Elektrownia? Obstawiam, że stoi przy dzisiejszej Hipotecznej.
2013-04-23 00:21:35 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Rewelacyjne zdjęcie. Mi się też wydaje, że dym idzie z kwartału Hipoteczna-Srebrna-Polna-Limanowskiego.
2013-04-23 10:45:15 (13 lat temu)
bolo1910
 
+1 głosów:1
Piękne zdjęcie, więcej takich. Myślę, że ten wysoki budynek to fabryka przy Mackiewicza 5.
2013-04-24 02:35:52 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do bolo1910: Rzeczywiście, dokładniejszy pomiar potwierdza Twoją diagnozę.
2013-04-24 08:03:04 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Skarbowa na innych zdjęciach
7
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
Ulica Skarbowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet