| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Lubartowska 57

Mural "Pies, Człowiek, kość"

Obiekty w okolicy
Lubartowska 57
10
m
Lublin
Lubartowska 55
27
m
Lublin
Lubartowska 38
50
m
Lublin
Lubartowska 40
53
m
Lublin
Lubartowska 36
62
m
Lublin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mural "Pies, Człowiek, kość"

Zbudowano: 2014

Mural "Pies, Człowiek, kość" na bocznej ścianie kamienicy Lubartowska 57 powstał pod koniec lipca 2014. Tą wyjątkową pracę plastyczną stworzyła grupa grafików Etam Cru, czyli Przemysław "Sainer" Blejzyk i Mateusz "Bezt" Gapski (obydwaj są absolwentami Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP). Mural z przekazem można oglądać z ul. Lubarowskiej i podwórza kamienic nr 55 i 57.

Źródło; Eliza S.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nemezis
 
+2 głosów:2
Proszę ADM o korektę, to Dzielnica Śródmieście.
2026-04-15 19:44:47 (2 miesiące temu)
do Nemezis: A Ty nie masz takich najprostszych uprawnień ?
2026-04-15 19:47:51 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: A nie mam.
2026-04-15 19:48:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Takie poprawki robią ADM,
2026-04-15 19:49:33 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Nie, takie poprawki to popierdółki i robi je każdy uczestnik FP.
2026-04-15 19:57:57 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Tylko, że takie ''popierdółki" nie są w mojej kompetencji.
2026-04-15 20:04:27 (2 miesiące temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Są. Teraz tylko zabić "lenia" :)
2026-04-15 20:06:40 (2 miesiące temu)
maj
 
+6 głosów:6
do Nemezis: Czy ty zawsze musisz być taka opryskliwa. Ja to bym Ci dał bana na miesiąc co byś się trochę opanowala
2026-04-15 20:12:46 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Mam rozumieć, że już mam tą opcję?
2026-04-15 20:20:17 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Desperado: Nie wiem czumu ma służyć to info, skoro chcę poprawić napotkane treści i nic dalej nie mogę zrobić, to jakiś żart?
2026-04-16 19:26:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+3 głosów:3
do maj: Kiedyś pisałam już o tym, że jestem normalna i odpisuję normalnie bez opryskliwości, ale widzę, że nie do wszystkich to dociera i szukają niepotrzebnych wrażeń co źle wpływa na wszystko. Desperado zakończył temat i ten komentarz już jest zbyteczny, po co prowokacja, która nic nie wnosi?
2026-04-15 20:19:21 (2 miesiące temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do maj: Bez przesady znowu, też mnie czasem Eliza z lekka wnerwia, ale w tym przypadku nie widzę żadnej opryskliwości - zwykła prośba "Proszę ADM o korektę, to Dzielnica Śródmieście".
2026-04-16 06:50:25 (2 miesiące temu)
maj
 
+1 głosów:1
do 4elza: To nie było do pierwszego komentarza
2026-04-16 19:58:07 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Dopisalem teź do konkretnego muralu...
2026-04-16 20:04:31 (2 miesiące temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jako autor zdjęcia dziękuję!
2026-04-16 20:24:08 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do mamik: Drobiazg, tylko przechodzilem naokolo i zauwaźylem źe na innych zdjięciach jest ten mural dopisany do konkretnego obiektu stworzonego przez Elize...no to dopisalem....☺☺☺
2026-04-16 20:30:42 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet