| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Obiekty w okolicy
Grodzka 26
10
m
Lublin
Hotel "Alter"
17
m
Lublin
Grodzka 24
18
m
Lublin
Grodzka 22
25
m
Lublin
Grodzka 13
26
m
Lublin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Grodzka 28

Zabytek: A/522 z dnia 28.08.1971
Kamienica dwupiętrowa w zabudowie zwartej, podpiwniczona, dwutraktowa. Trakt frontowy ze sklepieniem na parterze; kolebkowym z lunetami i kolebkowo- krzyżowym. Na parterze sklepienie kolebkowe z lunetami. Po obu stronach sieni, w trakcie tylnim znajdują się dwie klatki schodowe. Oficyna z oskarpowaniem ciągłym. Elewacja frontowa- czteroosiowa, symetryczna, rozczłonkowana i zwieńczona gzymsami. Otwory w profilowanych opaskach. Na pierwszym piętrze gzymsy nadokienne. Dekoracja sgraffitowa- nowsza. Pierwotny układ pomieszczeń w tej kamienicy był dwudzielny, z szeroką sienią, węższą na głębokości traktu tylnego.
Zawsze znajdowała się w rekach prywatnych właścicieli.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stawiam na Grodzką 28, z małą dozą niepewności.
2011-03-10 00:23:51 (15 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
I komu przeszkadzało... ;)
A tak się mółbył ładnie zawalić ;)
2011-03-10 15:02:36 (15 lat temu)
do Petroniusz: Jednak na 100% Grodzka 28. Pomarańczowy Żuk widoczny na zdjęciu: .
2011-03-10 00:28:33 (15 lat temu)
esski
 
do Petroniusz: I jak... zawalił się, czy też jeszcze nie?
2011-03-10 05:17:07 (15 lat temu)
do esski : Ma się zupełnie dobrze: . Można tam teraz skosztować np. miski Rumburaka albo pizzy roslinkovej. :)
2011-03-10 09:26:19 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Coś dla Vetinariego ;-)
2020-12-10 21:06:18 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: No tak, nazwe mają na poziomie, menu teź ciekawe, ale propozicjia piwna tragedia, slowacky Kelt, przeciętny Koziel i niepijalny Staropramen. Dla mnie nalepsza i najfajnieśia niespodzianka piwna byla w Warszawie, w jednym z pomieścień w Moscie Poniatowskiego się znajduje Czeska Baszta, 4 rodzaje kraftowych piw czeskich, wspaniala atmosfera. I piwa tak dobrze nalane, z pianką...bylo tak fajnie, źe raczej zdjięć niezrobilem po wyjściu z tego pabu ☺☺☺ Ale będę wiedzial kdzie ijścz następnym razem na piwo ☺☺☺
2020-12-11 16:05:10 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet