| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Marynarska 6
20
m
Łódź
Marynarska 12a
32
m
Łódź
Przedszkole Miejskie nr 33
71
m
Łódź
Zielna 19
115
m
Łódź
Przychodnia "Kropli Mleka"
131
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bałuciorz
 
+2 głosów:2
Polecam też zapoznanie się z przypisywaniem zdjęć
2014-08-22 15:52:51 (11 lat temu)
do Bałuciorz: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Naruszenie §32
2014-08-28 13:47:02 (11 lat temu)
do Bałuciorz: nie pouczaj, każdy robi jak potrafi
2014-08-28 22:41:25 (11 lat temu)
do DARKO VSKY: Nie ma co się Darek denerwować - zależy nam tylko na porządku na stronie, żeby w przyszłości każdy mógł łatwo odnaleźć zdjęcie tego budynku. Jeżeli będziesz miał jakiś problem techniczny lub nie wiedział co jak zrobić to pytaj - pomożemy.
2014-08-28 23:20:50 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: przecież adres jest napisany, to czego tu szukać?
2014-08-29 13:31:47 (11 lat temu)
do DARKO VSKY: Kamienica powinna mieć założony osobny obiekt (czyli "galerię zdjęć") z jej zdjęciem lub zdjęciami - to pozwoli dodać jej znacznik na mapie i łatwo ją odnaleźć na stronie i w internecie bo kiedy pojawi się więcej zdjęć obiektów stojących przy tej ulicy to zrobi się bałagan. Spójrz jak to jest uporządkowane -

Dodanie obiektu pozwala też wpisać datę powstania kamienicy, ewentualnie rozbiórki, dodać opis, uzupełnić informacje o architekcie. Zabiera to nam nieco więcej czasu ale mamy wszystko ładnie uporządkowane.

Obiek (galerię zdjęć) przy ulicy zakłada się naciskając na guzik "dodaj obiekt" na stronie ulicy - kamienice nazywamy najczęściej od nazwy ulicy - np. to będzie "Marynarska 8" - wszytko jasne?
2014-08-29 14:28:55 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: daj sobie spokój niech autor robi co chce, ja bałaganu nie widzę
2014-09-03 21:06:12 (11 lat temu)
esski
 
+5 głosów:5
do DARKO VSKY: Na fotopolsce nie promujemu czegoś takiego jak " niech autor robi co chce"...
2014-09-03 21:08:33 (11 lat temu)
DARKO VSKY
 
+1 głosów:1
do esski : po co te głupie uwagi?
2014-09-05 20:47:06 (11 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do DARKO VSKY: Jednym słowem totalna chińszczyzna, ilość kompletnie rozmija się z jakością.
2014-09-05 21:11:20 (11 lat temu)
WW
 
+5 głosów:5
do DARKO VSKY: Widzę, że nadal brak silnej ręki administratora...
2014-09-07 08:59:43 (11 lat temu)
pawulon
 
+6 głosów:6
do DARKO VSKY: Jak byś przeczytał regulamin i do niego się stosował tych "głupich uwag" by nie było. Masz z tym jakiś problem?
2014-09-07 12:13:28 (11 lat temu)
DARKO VSKY
 
+1 głosów:1
do pawulon: przyczepiliście się do autora zdjęcia, jak rzep do psiego ogona, zastanawiam się po co?
2014-09-10 23:15:36 (11 lat temu)
Bałuciorz
 
+3 głosów:3
do DARKO VSKY: Czepiamy się każdego, kto nie przestrzega zasad na naszym portalu. Nawet jeśli pisze z kilku różnych kont
2014-09-10 23:39:36 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet