| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Matex
Najbliższe obiekty nieistniejące
Plaża nad Bobrem
136
m
Jelenia Góra
Legnicka 6
158
m
Jelenia Góra
Grunwaldzka 16a
184
m
Jelenia Góra
Wnętrza
214
m
Jelenia Góra
Grunwaldzka 22
214
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Budynek Matexu

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
antypuszka©
 
+6 głosów:6
Jedyne zdjęcie jakie udało mi się zdobyć.
2015-06-22 21:08:59 (11 lat temu)
Kuba
 
budynek jeszcze istnieje? nie mogę go zlokalizować a jeśli nie to w którym miejscu stał?
2023-02-15 22:01:21 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Datowanie chybione o prawie 10-lecie - pierwszy samochód z lewej to Audi TT, którego premiera odbyła się jesienią 1998-go.
2023-11-11 18:18:26 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Kuba: Przy JPII na wysokości Tesco. Zaznaczony jest na mapie.
2023-02-15 22:03:05 (3 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Kuba: A krzyżyk przy nazwie oznacza że przeszedł do historii.
2023-02-15 22:04:02 (3 lata temu)
Kuba
 
+1 głosów:1
do fantom: dzięki za odpowiedź
2023-02-16 15:51:49 (3 lata temu)
antypuszka©
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak: Już ktoś zmienił datowanie.
2023-11-11 22:14:43 (2 lata temu)
Pięknie!, jeszcze niby świeże w pamięci, a już tak odległe w czasie lata dziewięćdziesiąte ub .stulecia, po latach sam żałuje że tak mało wtedy zdjęć zrobiłem pomimo posiadania radzieckiego Feda i jakiejś 'Idiotenkamery"....
2017-11-13 13:12:43 (8 lat temu)
fantom
 
Ja bym to zdjęcie do panoram również przypisał i wrzucił większy wymiar. Gdybym to zdjęcie posiadał, oczywiście.
2017-11-13 13:29:13 (8 lat temu)
do fantom: Do panoram nie za bardzo, ale znaczniki tak (dodam w wolnej chwili) mamy tu i fragment estakady i wieżowiec Działkowicza, Górę Szybowcową itd, etc. Bóbr bardzo mikry, to było upalne lato!
2017-11-13 14:08:57 (8 lat temu)
fantom
 
do Dariusz Łukasik: Dlaczego " nie za bardzo"? Przeca to ewidentnie fragment panoramy. Nie ma tu tematu głównego - jest wszystkiego po trochu: trochę Bobru, trochę komina, trochę budynków, trochę estakady i trochę Szybowcowej.
Dopisanie jedynie do budynku Matexu to lekka przesada.
Tak samo to:
2017-11-13 14:28:46 (8 lat temu)
do fantom: Dopisałem do rzeki- ona jest numer uno.
2017-11-13 14:34:45 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet