| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat giżycki
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Mazurska 103
50
m
Rydzewo
Mazurska 126
54
m
Rydzewo
Mazurska 120
152
m
Rydzewo
Mazurska 95
156
m
Rydzewo
Mazurska 89-91
212
m
Rydzewo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marek W
 
+2 głosów:2
Bardzo lubię takie kadry :)
2016-08-27 20:22:32 (9 lat temu)
Juz myslalem ze s_mile przestal wrzucac fotki na FP.
2016-08-27 22:40:08 (9 lat temu)
do Marek W : Zazdrościł i pokazał że też potrafi.
2016-08-27 22:38:57 (9 lat temu)
s_mile
 
do Rafał T : Z "zazdrościł" trafiłeś w sedno, co do "potrafi" - uczę się od Marka, ale daleko mi do niego. :-D
2016-08-27 23:07:25 (9 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+4 głosów:4
No nie .... ! Nie rozumiem jak można tak piękne zdjęcie zrobić. To powinno być karalne. Gdzie tu jest straż miejska ?
2017-09-09 13:05:26 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Ześ to fajnie klipsnoł.
2017-09-10 22:08:14 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Wiesław Smyk: Sedzi w pobliskiej staciji paliw i pije kawke :-)
2017-09-09 14:28:55 (8 lat temu)
s_mile
 
+4 głosów:4
do Wiesław Smyk: Ciekawiło mnie, czy ktoś zwróci uwagę na to "deszczowe" zdjęcie.
Naprzeciwko tego domu jest jadłodajnia, gdzie zawsze podczas noclegu w Rydzewie wybieramy się na śniadanie. A tym razem nadeszła chmura burzowa z intensywnym opadem. Pomyślałem: co szkodzi zrobić zdjęcie...
2017-09-10 15:04:42 (8 lat temu)
do s_mile: Dobre miejsce na dobra fotografie, i ja sie zastaniawialem czy z samochodu albo z namiotu :-)
2017-09-10 15:11:07 (8 lat temu)
Marek W
 
+3 głosów:3
do s_mile: Jak się ma takie umiejetności jak Ty, to żadna pogoda nie przeszkodzi w zrobieniu dobrego zdjęcia.
2017-09-10 15:11:53 (8 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: A to jest miły dla mnie komplement - wyrażony w gwarze tym bardziej cenny. Dziękuję. :)
2017-09-10 22:09:54 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet