| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Toruńska
Więcej (97)
Obiekty w okolicy
Salon samochodowy AUDI
113
m
Bydgoszcz
Toruńska 119
133
m
Bydgoszcz
Planu 6-letniego 4
167
m
Bydgoszcz
Toruńska 123
230
m
Bydgoszcz
Częstochowska 1
237
m
Bydgoszcz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Punkt serwisowy Point S UNIGUM

Zbudowano: 1937-39
Dawniej: Kościół (w budowie)
Zapewne większość z Was przejeżdża przez Brdę mostem Kazimierza Wielkiego. Stojąc na światłach na skrzyżowaniu z ulicą Toruńską warto spojrzeć na budynek stojący po lewej, dla tych co jadą z górki lub po prawej dla tych co pod górkę, w oczy rzuca się duży ceglany budynek. Przyglądając się uważniej widać charakterystyczną wieżę – dzwonnicę. Jesienią 1937 roku zawiązał się komitet budowy kościoła, inicjatorem był proboszcz bydgoskiej fary ks. Józef Schulz. Na początku 1938 roku zaczęto odprawiać msze w głównym korytarzu szkoły podstawowej nr 7 im. Romualda Traugutta mieszczącej się na rogu ulic Sandomierskiej(dziś Planu 6-cio letniego) i Toruńskiej. Podczas mszy zbierano pieniądze na budowę świątyni. Odpowiedzialnym za zbiórkę był ks. Kopeć.
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ciekawy budynek, wygląda jak kościółek albo remiza strażacka.
2016-03-26 15:25:03 (10 lat temu)
Nazwa obiektu trochę dziwna - "Mechanik Samochodowy" A gdzie on jest ten mechanik, bo go nie widzę. Czyżby chodziło o zakład mechaniki pojazdowej? Bo pod tym adresem jest kilka firm. Która zajmuje budynek widoczny na zdjęciu? Point S Unigum czy Iveco-Tech S.C.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2016-03-26 15:34:07 (10 lat temu)
do Sebolek92: Czytałeś opis?
2016-03-26 15:25:34 (10 lat temu)
do bydgoszczak: Już tak
2016-03-26 15:28:58 (10 lat temu)
do Rafał C.: Nie mam pojęcia, dla mnie tam jest jedna firma.
2016-03-26 15:49:22 (10 lat temu)
do bydgoszczak: Przepatrzyłem wszystko, wszędzie królują szyldy Point S Unigum.
2016-03-26 16:38:58 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet