| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Toruńska
Więcej (97)
Obiekty w okolicy
Toruńska 86
21
m
Bydgoszcz
Toruńska 82
31
m
Bydgoszcz
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
59
m
Bydgoszcz
Toruńska 80
61
m
Bydgoszcz
Toruńska 90
78
m
Bydgoszcz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
labeo7
 
Obrócić.
2016-01-29 17:02:34 (10 lat temu)
do labeo7: Mam pytanie: Co robić, żeby mi się to normalnie wstawiło? To chodzi o rozmiar czy o co?
2016-01-29 17:04:03 (10 lat temu)
labeo7
 
do bydgoszczak: Nie wiem, bo u nie nigdy ten problem nie występuje. Jedynie domyślam się, że korzystasz z automatycznego zmniejszania zdjęć w formularzu, a to chyba nie działa na zdjęcia pionowe. Zaraz zrobię eksperyment żeby sprawdzić.
2016-01-29 17:06:18 (10 lat temu)
do labeo7: Zdjęcie jest normalnej wielkości(1500-904) - nie korzystam ze zmniejszania zdjęć, bo to i tak nie działa.
2016-01-29 17:09:30 (10 lat temu)
labeo7
 
do bydgoszczak: A nie masz na komputerze jakiegoś oprogramowanie, które obraca zdjęcia automatycznie, tak że jak podglądasz to jest normalnie widoczne? Natomiast jak wrzucasz na stronę to wygląda jak oryginalnie zrobione.
2016-01-29 17:15:18 (10 lat temu)
do labeo7: Na komputerze widzę normalnie, a zdjęcia zmniejszam
2016-01-29 17:16:11 (10 lat temu)
labeo7
 
do bydgoszczak: Widzisz normalnie, bo może jakiś dodatek obraca Ci zdjęcie Ty nawet o tym nie wiesz. Tzn. normalnie jest tylko na podglądzie na Twoim komputerze. Spróbuj otworzyć to zdjęcie u siebie na komputerze czymś innym niż to robisz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówki
2016-01-29 17:18:12 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do bydgoszczak: Jeżeli oglądasz zdjęcia w oknie eksploratora Windows i widzisz w innym układzie niż jesz w rzeczywistości to zapewne masz Windows 10 z tym genialnym ficzerem Microsoftu. Musisz albo pamiętać jakie zdjęcie zrobiłeś (pionowe czy poziome) i nie wierzyć Gatesowi albo przed wrzuceniem zdjęcia na Fotopolskę otworzyć je najpierw w jakimś programie graficznym i sorawdzić w jakim jest układzie. Prawdopodobnie to automagiczne nibyobracanie można wyłączyć. Nie mam W10 więc tu Ci nie poradzę gdzie się to robi. Zapytaj wujka Google. (Paweł)
2016-01-29 17:25:35 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zdjęcie zrobiłem w pionie i w dodatku nie mam Windowsa 10, ale mam 8
2016-01-29 17:26:57 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do bydgoszczak: Wujek Google mówi:

Aby wyłączyć automatyczne obracanie obrazów
Otwórz Galerię fotografii systemu Windows, klikając przycisk StartObraz przycisku Start, klikając polecenie Wszystkie programy, a następnie klikając polecenie Galeria fotografii systemu Windows.
Kliknij menu Plik, a następnie kliknij polecenie Opcje.
Kliknij kartę Importowanie.
Wyczyść pole wyboru Obróć obrazy przy importowaniu, a następnie kliknij przycisk OK.
2016-01-29 17:34:07 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Dobre rady, dzięki
2016-01-29 17:35:13 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet