| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Pętla autobusowa "Leśna"
357
m
Ostrołęka
Grabowa 4
383
m
Ostrołęka
Jarzębinowa 2
409
m
Ostrołęka
Ujście Omulwi
844
m
Ostrołęka
Nastawnia
1035
m
Olszewo-Borki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most wybudowany w ramach rozkazu dowództwa armii niemieckiej z lipca 1915 r. o pilnej budowie normalnotorowej linii kolejowej Wielbark – Ostrołęka, Zarówno budowa linii, jak i samego mostu odbyły się w rekordowym tempie - pracowano bez przerwy w systemie dwuzmianowym po 8, 5 godziny. Pozcąwszy od września 1915 r. zarówno linię kolejową, jak i most oddano do eksploatacji. Po zniszczeniu w czasie II WŚ most odbudowano w 1954 r. Most jest 3-przęsłowy o konstrukcji kratownicowej z drogą na dole ma 170 m długości. Aktualnie (AD 2019) nieksploatowany - od 2015 r. wznowiono sporadyczne przejazdy towarowo-techniczne na odcinku Ostrołęka - Grabowo.. W 2022 r. , w związku z reitalizacją kolei na odcinku Ostrołęka - Chorzele. starą konstrukcję rozebrano, stawiając zupełnie nowe przęsła o nieco niższej konstrukcji.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
W związku z rewitalizacją linii kolejowej na odcinku Ostrołęka - Chorzele (2023 r.) wymieniono przęsła widocznego mostu. Mają one nieco niższą konstrukcję od widocznego, vide: Miejsce (tj. stara konstrukcja i teren przylegający wraz z nieużytkowanymi, zarośniętymi torami) straciło swój klimat, ale bez wątpienia zyskało poprzez reaktywację połączenia kolejowego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-07-03 03:34:57 (2 lata temu)
polskup
 
I tu pytanie: czy zdjęcia nowego mostu wrzucać do starego, czy założyć mu nowy obiekt? Filary zostały stare, ale konstrukcja stalowa w całości wymieniona.
2025-10-04 21:14:03 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do polskup: Przeczytałam opis obiektu i sądzę, że most traktujemy jako ten sam, tylko odbudowany.
2025-10-04 21:18:19 (8 miesięcy temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do polskup: Tak w uzupełnieniu - z jednej strony to tylko "wymiana przęseł", z drugiej weźmy sobie Most Gdański w Warszawie i stary Most przy Cytadeli albo Most `Śląsko-Dąbrowski i Most Kierbedzia. Filary niby te same, ale mosty jednak diametralnie o innych konstrukcjach, więc tam odrębne obiekty są uzasadnione. Tutaj jednak jakieś wielkiej rewolucji nie było chociaż przęsła mają zupełnie inny wygląd. Ogólnie chyba z mostami kolejowymi jest prościej i nie trzeba chyba faktycznie mnożyć kolejnych obiektów. Podobnie np. mieliśmy z mostami kolejowymi we Wrocławiu przechodzącymi kilkakrotne metamorfozy, np .
2026-02-14 14:00:52 (4 miesiące temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Dzięki. Tak mi się zdawało, ale lepiej dopytać niż potem przerzucać.
2025-10-04 21:20:41 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 4 miesiące temu)
Most kolejowy na Narwi w Ostrołęce - nieczynny odcinek linii kolejowej Ostrołęka - Szczytno. Widok od strony zachodniej.
Most kolejowy na Narwi w Ostrołęce - nieczynny odcinek linii kolejowej Ostrołęka - Szczytno. Widok od strony zachodniej.
1951
-
1952
1951
-
1952
1951
-
2019
2019
-
2023
2019
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet