| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Nabycińska 6
24
m
Wrocław
Plackarnia
33
m
Wrocław
Legnicka 14 - Nabycińska 2
39
m
Wrocław
Nabycińska 8
43
m
Wrocław
Dom handlowy braci Barasch
45
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Nabycińska 2

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
Dawniej: Sklep AGD, Sklep "JYSK"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mateusz
 
A to chyba też "rozwałkują" razem z plackami?
2014-06-02 16:23:54 (12 lat temu)
pawulon
 
Dopisałem dawną funkcję tego obiektu, bo zanim pojawił się tu JYSK, był tu sklep AGD.
2014-06-02 16:50:48 (12 lat temu)
Wolałbym Biedronkę na miejscu tego pawiloniku, nie jakiś szklano-stalowego potworka.
2014-06-27 17:29:22 (12 lat temu)
do Mateusz: Być może - będę się tu czaił w czwartek ;) Może miasto zechce oczyścić teren przed jego sprzedażą?
2014-06-02 20:38:27 (12 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Teren dawnego sklepu należał do Społem, ale jest już sprzedany, ma powstać biurowiec
2014-06-02 20:55:38 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Grzeszysz myślą, słowem i uczynkiem. Żadnej Biedronki czy innej stonki w tym miejscu być nie powinno !!!
2014-06-27 17:48:19 (12 lat temu)
do pawulon: Czemu?! W centrum brakuje dyskontów
2014-06-27 17:54:49 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Taaaaa, jeszcze w Rynku jest trochę miejsca, tam też by się przydał taki przybytek ;-))
2014-06-27 17:56:43 (12 lat temu)
Licho
 
Rozpoczęła się rozbiórka.
2015-09-24 21:49:47 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Licho: No to będzie sesja fotograficzna jutro.
2015-09-24 21:51:00 (10 lat temu)
do Licho: Od paru dni kopią przy Nabycińskiej i być może już na tej działce bo widziałem koparki za ogrodzeniem - wygląda na to że zaczęła się budowa albo trwają przygotowania do jej rozpoczęcia.
2018-06-25 10:29:23 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet