| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Legnicka

04.11.2011 - Wypadek tramwajowy na ulicy Legnickiej

2018
2019

2018-2019 Wykopy przy ulicy Sokolniczej

2021

2021 - Remont torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu z ulicą Zachod...

OBIEKTY - ul. Legnicka
1
2
Więcej (115)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Dom handlowy braci Barasch
12
m
Wrocław
Nabycińska 2
33
m
Wrocław
Legnicka 14 - Nabycińska 2
36
m
Wrocław
Kino "Walhalla-Theater"
47
m
Wrocław
Nabycińska 6
48
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plackarnia

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1968
Zlikwidowano: 2014
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
W sobotę zamykają.
2014-05-30 19:15:54 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Czyżby szykowała się rozbiórka? (razem z tym pawilonem widocznym z tylu)
2014-05-30 19:17:36 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Za www.wroclaw.pl rozbiórka w czwartek.
2014-05-30 19:20:48 (12 lat temu)
pawulon
 
do † Andrzej Mastalerz: Znika następna ikona Wrocławia. Ta plackarnia jest tu od lat 70-tych, ale wszystko kiedyś się kończy.
2014-05-30 19:20:58 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do † Andrzej Mastalerz: No to czas udać się tam na ostatni placek w tym lokalu...
2014-05-30 22:50:50 (12 lat temu)
Plackarnia z mojego dzieciństwa , mieszkałem niedaleko. Wczoraj jak jechałem to stała spora kolejka.
2014-05-31 10:08:47 (12 lat temu)
Dzisiaj tam byłem ok 11. Kolejka aż do Sokolniczej, ale warto było się nażreć jak świnia za 4,90.
2014-05-31 17:01:57 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Sam byłeś, czy wycieczka klasowa?
2014-05-31 17:05:59 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
do pawulon: Sam, całkowicie. Wszyscy się dziwili ;)
2014-05-31 17:11:38 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: No, my też się dziwimy, bo jak wszyscy to wszyscy. Nie możemy być gorsi ;)
2014-05-31 17:17:40 (12 lat temu)
A teraz - powtórka, jeszcze jedna porcja!!!
2014-05-31 17:20:57 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Uważaj bo pękniesz i stracimy za jednym zamachem plackarnię i plackojada ;)
2014-05-31 17:35:57 (12 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
do Skwarkson1680: A propos Twoich słów "warto było się nażreć jak świnia za 4,90", mamy rozumieć że placki dawali w korycie, czy jednak na talerzu, ewentualnie tacce? ;)
2014-05-31 17:40:59 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: No to większa niż przed 15 - tyle klientów dzisiaj ich odwiedziło ile odwiedza przez kilka dni.
2014-06-01 00:11:11 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Kolejny smak dzieciństwa znika....:-(
2014-06-01 17:17:21 (12 lat temu)
† ☻
 
+3 głosów:3
Najlepsze były oczywiście z kefirem, bez żadnych sosów, dodatków i innych cudów
2014-06-01 23:25:03 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Kolego Blackspongebob podpis skorygowany, u nas nie używamy takich słów.
2014-05-31 19:51:04 (12 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Radio Wrocław poświeciło chwilkę na wspomnienie tej kończącej działalność plackarni w wiadomościach, krótki wywiad z właścicielem był.
2014-05-31 20:22:58 (12 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Nawet po skorygowaniu podpis w moim odczuciu niedopuszczalny.
2014-05-31 21:47:02 (12 lat temu)
Jest jeszcze jakaś plackarnia we Wrocławiu?
2014-05-31 22:25:04 (12 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Boje się dowiedzieć, co to za słowo ;))

I pełno ludzi w każdym wagonie,
A w jednym krowy, a w drugim konie,
A w trzecim siedzą same grubasy,
Siedzą i jedzą tłuste kiełbasy.
2014-05-31 22:37:28 (12 lat temu)
pawulon
 
do Marek Kuliński: Kilka jeszcze jest ;)
2014-06-01 00:03:51 (12 lat temu)
Wiking - może... Neonu ,,niet", ale menu w może jest :)
2014-06-01 00:15:06 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do pawulon: Gdzie? A smażalnie ryb jeszcze są? Ciekawe że kiedyś były plackarnie, smażalnie ryb a teraz to ginąca branża usług. Ludzie nie jedzą niczego smażonego czy macdonaldy i kfc przejęły rynek? (choć przecież nie smażą placków i ryb?)
2014-06-01 00:15:38 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jedna jest przy Ołbińskiej, vis`a`vis "okrąglaka", druga na Wincentego (chyba że już padła), trzecia na Grochowej. Pewnie są jeszcze inne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-06-01 00:39:40 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Najlepsze placki to są u mnie w domu, lepszych nie jadłem, choć jak byłem w armii to chwaliłem sobie te z plackarni przy Sztabowej, ale porównując do wojskowego jadła to wszystko było lepsze ;))
2014-06-01 01:14:18 (12 lat temu)
do pawulon: Chwalisz swój ,,ogonek" ? A czy dasz do spróbowania ?
2014-06-01 01:23:17 (12 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: A czemu by nie ;)
2014-06-01 01:25:04 (12 lat temu)
do pawulon: Kusisz :)))) Masz mój komórkowy ?
2014-06-01 01:26:10 (12 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Raczej tak, przecież dzwoniliśmy już do siebie.
2014-06-01 01:27:19 (12 lat temu)
do pawulon: No tak, ja ostrożnie z tą ewentualną wizytą do Ciebie. Podchodzę jak rak...No chyba, że nie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kortekta
2014-06-01 01:29:39 (12 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Jak nie jak tak ;)
2014-06-01 01:35:28 (12 lat temu)
do pawulon: A naleśnikarnie są?
2014-06-01 08:13:45 (12 lat temu)
Najlepsze placki są na Dworcowej koło pętli 406 stoi taka budka, jeden duży za złotówkę, pycha.
2014-06-01 08:39:06 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Smażalnie masz niecałe 100m od plackarni. bar rybny KRAP
2014-06-01 08:43:45 (12 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Muszę sprawdzić :) Bo na Dworcowej są też najlepsze ruski pierogi (kupne) , w takiej malutkiej knajpce kawałek przed sklepem elektronicznym.
2014-06-01 08:44:52 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: Bar rybny KRAP? Może KRAB albo KARP raczej ;)
2014-06-01 09:12:04 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
Oczywiście pełno grubasów z tyłkiem jak trzydrzwiowa szafa, obiadać się przyszły.
2014-06-02 17:52:20 (12 lat temu)
fantom
 
+7 głosów:7
do Skwarkson1680: Chłopcze, taki koment do zdjęcia na którym osoby są rozpoznawalne, podchodzi pod paragraf publicznego zniesławienia. Uważaj bo Cię znajdą i zjedzą.
2014-06-02 20:07:17 (12 lat temu)
Ja sobie odpuściłem bo po 14 była kolejka na kilkadziesiąt metrów a o 14:30 zaczynał się piknik na pergoli :D
2014-05-31 23:25:25 (12 lat temu)
Nosiłem się z zamiarem, no z braku laku - dobre na obiad placki. Podobno, paniom smażącym tam takie dobre w domu nie wychodzą. Podobno - tajemnica patelni. Piszę podobno - przeczytałem z uwagą artykuł, nie byłem tu ani razu, ale szkoda kolejnego reliktu, do którego wrocławianie się przyzwyczaili. Wspominam tu oczywiście o słynnych rurkach z kremem z ,,Grunwaldu" czy z ciekawości - przechodząc obok dawnej ,,Ambrozji" :)))
2014-06-01 00:10:11 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale HP wszystko spierniczyło i nie było pikniku.
2014-06-01 08:42:20 (12 lat temu)
do Skwarkson1680: No właśnie fajnie było na pikniku HP :) Połowa Pergoli była ogólnodostępna no i pokaz fajerwerków mogli oglądać wszyscy - na koszt HP.
2014-06-01 11:54:32 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: HP = Hewlett-Packard?
2014-06-01 13:41:31 (12 lat temu)
pawulon
 
2014-06-01 13:52:13 (12 lat temu)
do pawulon: Ale głupoty napisali w tym artykule... Pergola wcale NIE była zamknięta - była zamknięta tylko CZĘŚCIOWO - połowa była ogólnodostępna. Zamknięty był tylko tylko fragment pergoli widoczny na tym zdjęciu - cała reszta, niewidoczna była DOSTĘPNA. Nie ma to jak antypropaganda w prasie. Szkoda że nie wziąłem ze sobą aparatu fotograficznego bo tak to mi chyba teraz nikt nie uwierzy ;)
2014-06-01 18:22:34 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ja wyczytałem że część była zamknięta, nie całość. Przeczytaj jeszcze raz drugą stronę artykułu, tam cytują p Koniecznego który napisał "Dziś, 2014-05-31 wybrałem się obejrzeć fontannę na Pergoli na godz. 21-szą. I co się okazuje? Połowa obszaru wokół pergoli została ogrodzona i wstęp był tylko dla zaproszonych gości. Fontannę można było oglądać jedynie "od tyłu" na mniejszym, nieodgrodzonym obszarze".

2014-06-01 18:57:02 (12 lat temu)
W dniu otwarcia chyba nie było tylu klientów jak w dniu zamknięcia?
2014-06-01 08:27:52 (12 lat temu)
Było przyjść o 11 ;)
2014-06-01 08:40:04 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Myślę, że nigdy tylu nie było co wczoraj. Ciekawe czy właściciele otworzą nowy lokal? Skoro placki były bardzo dobre to moim zdaniem po takiej reklamie powinni teraz próbować znaleźć nowe lokum.
2014-06-01 11:59:07 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Napisane było w artykule, że spróbują w nowym budynku. Ale to już nie to samo co klimat tej budki :)
2014-06-01 22:44:47 (12 lat temu)
do YouPiter: A podali lokalizację?
2014-06-01 22:49:36 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Wrocław [Wroclove] na fejsie :)
2014-06-01 22:55:26 (12 lat temu)
† ☻
 
Też gdzieś tu stoję o tej godzinie
2014-06-01 23:26:09 (12 lat temu)
do † ☻: Może tutaj się odnajdziesz -
2014-06-01 23:26:41 (12 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Blisko drzwi.
2014-06-01 23:28:26 (12 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Jak stałem reportaż robiła Marta G-Sz z GW
2014-06-01 23:29:06 (12 lat temu)
† ☻
 
+2 głosów:2
do trz (tedesse): Tadeusz to była naprawdę fajna plackarnia nie ma się co dziwić ludziom, a otwarcie to lata sześćdziesiąte, dawno temu
2014-06-01 23:34:27 (12 lat temu)
Mateusz
 
Żartujecie... zamknęli plackarnię? Ten świat schodzi na psy :-(
2014-06-02 12:04:39 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do Mateusz: Najpierw stocznie , teraz plackarnie.😢
2014-06-02 12:49:55 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
Obiekt do aktualizacji -nie istnieje.
2014-06-26 15:42:47 (12 lat temu)
JA dostąpiłem tego zaszczytu :D
2014-06-01 08:41:42 (12 lat temu)
† ☻
 
+2 głosów:2
W czwartek mają rozbierać
2014-06-01 23:35:35 (12 lat temu)
robertlaurent
 
+1 głosów:1
Dzisiaj przejeżdżałem obok miejsca po dawnej plackarni a w jej miejscu ustawił się Pan z busem i przenośnym warzywniakiem :) Mogła jeszcze pociągnąć. Paradoksalnie największą reklamą plackarni było jej zamknięcie :)
2014-09-20 15:05:20 (11 lat temu)
† ☻
 
Przynajmniej ktoś zdążył zrobić zdjęcie. Ja po pracy nie miałem już takiej szansy
2014-06-05 19:52:54 (12 lat temu)
esski
 
A także ktoś, w tym przypadku Teddy zdążył popełnić bląd, co prawda drobny acz widoczny, Na FP zdjęcia współczesne wrzucamy - szerszym bokiem - minimum 1500 -1600pixeli.To dotyczy wszystkich zamieszczanych tu zdjęć, także tych ujęć uwiecznionych za pomocą skanera.
2014-06-05 20:07:43 (12 lat temu)
Teddy
 
do esski : Ok.poprawiłem było 1500x1125 teraz jest 1600x1200 czy teraz jest dobrze?
2014-06-05 20:16:09 (12 lat temu)
do † ☻: Ja też - jak wracałem to panowie kończyli rozbierać dach - zastanawiam się jak oni go na dół "sprowadzili".
2014-06-05 20:20:22 (12 lat temu)
† ☻
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To byłem mniej więcej w tym samym czasie. Właśnie zdzierali papę z tego dachu
2014-06-05 20:32:01 (12 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Teddy: Teddy... teraz jest rozkoszszszszszsznie.. :) podziękował w imieniu zespołu redakcyjnego:)
2014-06-05 20:34:17 (12 lat temu)
Mmmm tyle lat i wspomnień :) Ciekawe co z tujami zrobili ? :)
2014-06-05 22:32:24 (12 lat temu)
do robertlaurent: Pewnie właściciele zabrali - były mobilne - :)
2014-06-05 22:36:21 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Mogli zlicytować :) Ktoś by przesadził na ogródek a potem się chwalił że ma ze sławetnej plackarni :)
2014-06-05 22:43:38 (12 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: Kostki brukowe też zabrali. Czereśnia jeszcze stoi, w tym roku wydała ostatnie owoce
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-06-05 22:46:30 (12 lat temu)
A jaki cel tej rozbiórki? Przebudowa drogi czy jakiś nowy budynek powstanie w tym miejscu?
2014-06-06 06:50:26 (12 lat temu)
mamik
 
do Jarosław Dubowski: W tym miejscu ma powstać biurowiec.
2014-06-06 08:17:12 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Plackarnia na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet