| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Narutowicza Gabriela
1
2
3
4
5
6
7
Więcej (67)
Obiekty w okolicy
Narutowicza 15
7
m
Leszno
Narutowicza 19
11
m
Leszno
Narutowicza 13
11
m
Leszno
Narutowicza 11
16
m
Leszno
Narutowicza 21
26
m
Leszno

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Narutowicza 17

Zbudowano: 2 poł.XIX
Zabytek: 1192/A z 11.05.1991
Kamienica powstała w drugiej połowie XIX w. w stylu klasycystycznym. Budynek posiada piękną elewację frontową z alegorycznymi rzeźbami kobiet , centralnie umieszczonymi na wysokości pierwszego i drugiego piętra.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
W podwórzu piekarnia, pamiętam jak chodziłem z blachami ciasta do wypieku na święta.
2017-05-15 22:18:36 (9 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
Home Broke - kiedyś ostrzyłem tu łyżwy!
2017-05-15 22:21:16 (9 lat temu)
Jac64
 
do trz (tedesse): U p. Dalaszyńskiego .
2017-05-15 22:43:53 (9 lat temu)
do Jac64: Jedyny na tamte czasy profesjonalny punkt szlifierski!
2017-05-18 00:01:46 (9 lat temu)
Tu w latach 50/60 ubiegłego wieku chodziło się z blachami ciasta do piekarza!!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2024-12-14 18:52:59 (rok temu)
pawulon
 
do trz (tedesse): A nie odwrotnie? Ja to bym od piekarza nosił ciasto, a nie do niego ;-)
2024-12-14 19:51:08 (rok temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do pawulon: Pawełku, dawniej w domach nie zawsze były piekarniki więc gospodynie szykowały ciasto i zanosiło się je do upieczenia do piekarni lub cukierni. Znam to z opowiadań rodzinnych.
2024-12-14 19:53:36 (rok temu)
do pawulon: Od niego wypiek! byle nie zakalec :)
2024-12-14 20:13:07 (rok temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Aaa, tu o pieczenie chodzi. Myślałem że z gotową blachą z ciastem ktoś do piekarza chodził ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2024-12-14 19:57:05 (rok temu)
do ZPKSoft: Ja znam to nie z opowiadań, ale przeżyłem to osobiście. Na wyznaczoną godzinę chodziło się z karteczką po odbiór. Oj były kolejki!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2024-12-14 20:18:38 (rok temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Narutowicza 17 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet