| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rzut znalazłby lepsze miejsce w przedmiotach - podobno Neo wprowadził przycisk do łatwego przenoszenia, ale nigdy go nie znalazłem...
2015-08-22 13:07:30 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do krzysztal: Do przedmiotów, kierujemy przedmioty. Wszelkie rzuty i plany przedstawiające budynek są zamieszczane normalnie :)
2015-08-22 14:02:36 (10 lat temu)
Na stronie Instytutu Leo Baecka ( ) można znaleźć nieco ciekawych zdjęć i tekstów z Opola ( np: ) O korzystaniu z ich zbiorów piszą tak: "The digital media you are attempting to access are made available for research, teaching, and private study. You may reproduce a single copy of this media without prior permission for these "fair use" purposes only." Cristoforo, czy Fotopolska łapie się pod te warunki ?
2014-03-05 15:34:35 (12 lat temu)
do krzysztal: Wydaje mi się, że tak. Ale nie jestem do końca pewien. Potrzebny jest trzeci głos.
2014-03-05 16:17:24 (12 lat temu)
do Cristoforo: Na wikipedii, dla przykładu, używają instytutowych zbiorów bez krępacji ... ja też myślę, że można.
2014-03-05 16:22:49 (12 lat temu)
do krzysztal: Można materiały które są już odpowiednio stare i przeszły do domeny publicznej. Reszty nie jestem pewien do końca.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2014-03-05 16:50:27 (12 lat temu)
do Cristoforo: To poprosiłbym o stworzenie odpowiedniego źródła w wykazie.
2014-03-05 17:13:34 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do krzysztal: Utworzone - "Leo Baeck Institute".
2014-03-05 17:16:12 (12 lat temu)
Coś dziwnego stało się ze zdjęciem - logo jest silnie powiększone, a przecież zdjęcie też nie było takie malutkie (żeby logo było takie duże)
2014-10-23 14:59:06 (11 lat temu)
do krzysztal: Wszystko w porządku. Zdjęcie było właśnie takiej wielkości :) Przedtem nie było na nim loga, które zostało automatycznie dodane do wszystkich zdjęć jakiś czas temu.
2014-10-23 16:01:42 (11 lat temu)
O wow, dziękuję niewidzialnej ręce :-)
2016-03-10 07:43:50 (10 lat temu)
do krzysztal: ;-)
2016-03-10 18:26:59 (10 lat temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
Sam rabin chyba zostawił odciski palców :)
2014-03-17 08:00:24 (12 lat temu)
źle trafiłem, chciałem ocenić na 6, ktoś może to poprawić lub wymazać?
2014-03-18 17:26:06 (12 lat temu)
do Przemysław Nijakowski: Te odciski palców naprawdę fatalnie wyglądają ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana
2014-03-18 17:36:27 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Przemysław Nijakowski: Możesz próbować ponownie.
2014-03-18 17:38:06 (12 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet