| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nyski
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Bracka 16
6
m
Nysa
Bracka 14
14
m
Nysa
Bracka 12
22
m
Nysa
Figura św. Jana Nepomucena
26
m
Nysa
Bracka 10
29
m
Nysa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bracka 18

Zabytek: GEZ
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Myślałem, że jako pierwszy stanąłem na drewnianym bruku,

a Wy już w 2013 r. :)
2015-12-08 21:24:44 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Są i inne w Szczecinie i Gdańsku . To tak na szybkiego :) Podejrzewam, że znalazłoby się ich więcej. Zauważ , że kostki mają różne kształty. Zastosowano drewno by zmniejszyć hałas uderzeń końskich podków.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodane
2015-12-08 21:36:20 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, dla mnie to nowość. W "moich" z Traugutta zauważyłem duże szpary, czyżby "bruk" wysechł ze starości?
Pewnie ten bruk drewniany wystrugany z dębu. Takie stare drewno jest cenne. Pamiętam, że gdy rozbierali stary jaz w Ratowicach ludzie zabierali do domów wiekowe iglice z dębu. Pomimo, że drewno tkwiło w wodzie kilkaset lat było czarne i odznaczało się niezwykłą twardością. Mam w domu kilka figurek wyrzeźbionych z tego materiału. Co kilka lat pokrywam je pastą do butów i pucuję aż do uzyskania matowego połysku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-12-08 21:40:45 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: W młodości spotkałam taki bruk gdzieś na zamku, ale moja skleroza wymazała z pamięci nazwę :( Jeśli chodzi o te szpary - może to kwestia zastosowanego drewna a może małej wilgotności powietrza (np. przeciagi).
2015-12-08 21:52:33 (10 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: W Łańcucie jest przy wjeździe.
2015-12-08 22:28:18 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do mamik: Jest ! Dzięki.
2015-12-08 22:35:21 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Bracka 18 na innych zdjęciach
1973
-
1973
1973
-
1973
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet