| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dom Wagi Miejskiej

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tadeusz R.
 
+2 głosów:2
Tu na tym zdjęciu jest pozbawiona swoich atrybutów
2021-09-04 21:42:12 (4 lata temu)
Do zobaczenia. Żegnam, odchodzę. Należy informować, że tego typu portal jest dla profesjonalistów.
2021-09-05 19:08:22 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Tadeusz R.: Nie rozumiem skąd taka decyzja ?
2021-09-05 19:12:11 (4 lata temu)
da signa
 
+6 głosów:6
do Tadeusz R.: Nikt tutaj nie kończył studiów o kierunku Fotopolska :) Wszyscy się na początku uczyliśmy. Warto zadawać pytania i rozmawiać o swoich problemach. Najlepiej w komentarzu pod zdjęciem, którego dotyczą.
2021-09-05 19:16:41 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Tadeusz R.: No, myślelm źe polacy są większy twardziele ☺☺☺ Nie to byl źert...powiem Ci tak, nik uczony z nieba niespadl, wiele z nas jakoś prześlo początek swojej dzialalności na portalu. Warto tutaj pozostać, masz co pokazać....I portal niejest portalem zawodowych fotografów, ale pasionatów historii, fotografii i dokumentu. Kaźdy z nas tutaj ma swoją prace, swój wolny czas....i praca dla portalu jest raczej zabawa. Nikdy niemlów nikdy.....
2021-09-05 20:03:18 (4 lata temu)
trz (tedesse)
 
+3 głosów:3
do Tadeusz R.: Przechodziłem podobny okres, ale jestem nadal! Przemyśl!!!
2021-09-06 20:52:33 (4 lata temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: A dla mnie wszystko jest jasne. Użytkownik Tadeusz R. to trzecie wcielenie/reinkarnacja użytkownika Piotr Kowalski vel janina k. Ktoś ośmielił się ocenić zdjęcia tego użytkownika niżej niż 6 no i stąd taka decyzja :-/
2021-09-06 17:29:01 (4 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Gandalf:
Przerost ambicji? Urażona duma?
Szkoda, bo zdjęcia naprawdę dobre...
2021-09-06 17:53:35 (4 lata temu)
Bogdan JS
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Przejrzałem zdjęcia Tadeusza R. Nie jest ich dużo. Są dobrej jakości. Najczęściej nie były oceniane, a jak już były, to nigdy poniżej 6. Jak sam Tadeusz R. nie wyjaśni o co chodzi, to nie mam pomysłu co jest przyczyną tej frustracji.
2021-09-06 21:07:01 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Bogdan JS: Te niżej ocenione są w koszu.
2021-09-06 21:24:48 (4 lata temu)
Bogdan JS
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Faktycznie, nie zwróciłem uwagi. To wszystko wyjaśnia. A do Tadeusza R. taka uwaga, motto tego portalu, to "ocalić od zapomnienia" i to jest esencja naszej tu aktywności, a nie użalanie się nad subiektywnymi ocenami.
2021-09-06 21:34:06 (4 lata temu)
2 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet