| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kanał Młyna Maria
Obiekty w okolicy
Apartamentowiec "Rezydencja Piasek"
30
m
Wrocław
Miejska jadłodajnia
32
m
Wrocław
Wyspa Słodowa 6
41
m
Wrocław
Wyspa Słodowa 8
52
m
Wrocław
Upust powodziowy Klary
52
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
vigo
 
Podmiana.
2021-05-24 16:12:31 (5 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+5 głosów:5
Następna stacja na pl. Solnym.
2012-07-12 17:54:42 (13 lat temu)
pawulon
 
0 głosów:1
Tu to można by co najwyżej wejść do kanału odrzańskiego ;)
2012-07-12 22:44:30 (13 lat temu)
Pako45
 
+1 głosów:1
do pawulon: Trochę wyobraźni ;-)
2012-07-13 14:21:43 (13 lat temu)
pawulon
 
do Pako45: Aż takiej nie mam ;)
2012-07-13 14:38:48 (13 lat temu)
Od góry miało kwadratową dziure zatkaną deskami.W 1981 ludzie którzy chcieli wejśc na koncert Kraft Werk mało nie wpadli gdy deski się załamały.
2021-01-13 18:53:59 (5 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2023-10-24 00:16:11 (2 lata temu)
vigo
 
Bardzo intryguje mnie ta skrzynka po lewej stronie. Ma ktoś pomysł, co to może być ?
2020-05-02 13:21:52 (6 lat temu)
do vigo: W skyzynce widać jakiś element z literą H.
2020-05-02 13:33:18 (6 lat temu)
max
 
do vigo: Policyjna budka telefoniczna?
2020-05-02 13:56:08 (6 lat temu)
do max: Widać ją na innych zdjęciach - pewnie została zamontowana jeszcze przed wojną.
2020-05-03 01:04:53 (6 lat temu)
Mam nadzieję, że z tymi czterema zdjęciami ktoś pomoże :) Datacja do weryfikacji.
2021-01-12 19:38:05 (5 lat temu)
Dürgoy Marcin
 
+3 głosów:3
Podobny most był od Młyna Maria na Wyspę Słodowa.
2021-01-12 19:45:28 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Dürgoy Marcin : To faktycznie jest ten most. W oddali widać kamienicę Bema 3 i na lewo od niej nieistniejącą już Bema 5, dalej na lewo widoczny dach liceum przy Poniatowskiego.
2021-01-12 23:27:09 (5 lat temu)
Przez trn mostek wchodziłem się na koncert Kraft Werk?lub Klas Schulze?Już nie pamiętam kto koncertował?.Wstęo był wolny a koncert był w 1981r.?
2021-01-13 15:58:47 (5 lat temu)
do Dürgoy Marcin : W 1981 był w Polsce Kraftwerk. Ale chyba nigdy nie był to wstęp wolny :)
2021-01-13 16:01:42 (5 lat temu)
Wejśce było tylko przez ten mos i był duży napór ludzi.Przed mostem na boku był duży kanał (szyb)w betonowym obramowaniu nakryty grubymi deskami.Jedna z desek się złamała ale na szczęście nikt nie wpadł.Zespół został przywiezionymilicyjną motorówka od strony Mostu Uniwersyteckiego.Słuchacze konceru siedzieli na ziemi a większość placu była wysypana żużlem.Tylko szczęściarze siedzielina trawie.Była letnia noc a na dużym płóciennym były wyświetlane ilustracje do muzyki.O ile dobrze pamiętam wstęp był wolny.
2021-01-13 16:14:29 (5 lat temu)
do Dürgoy Marcin : I to był sierpień. W Opolu grali w amfiteatrze.
2021-01-13 16:21:33 (5 lat temu)
max
 
do Dürgoy Marcin : Byłem na koncercie Klausa Schulze na wyspie. Ale to był chyba 1983 rok.
2021-01-13 18:54:52 (5 lat temu)
Pamiętam że na ekranie były wyświetlane dźwigi i obrazy ze stalowni.Kto koncertował i który to był rok nie mogę sobie przypomnieć
2021-01-13 18:58:46 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek i okaz z dziedziny motoryzacji ;-)
2021-01-16 20:06:04 (5 lat temu)
Skoda Octavia?
2021-01-16 21:21:52 (5 lat temu)
Z tymi paskudnymi nadbudówkami i oknami może swobodnie kandydować do konkursu makabryły. Kolejny oszpecony wrocławski zabytek. Najpierw Wyspa Słodowa, teraz to...
2021-03-28 14:43:44 (5 lat temu)
do Skwarkson1680: Mnie też się to nie podoba. Czy konserwator zabytków nie może zakazywać tego typu praktyk?
2021-03-28 14:53:30 (5 lat temu)
atom
 
do Neo[EZN]: W sumie "po staremu" wygląda tylko łącznik z nazwą na dachu
2021-03-28 14:59:55 (5 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jeśli to ten sam konserwator co od nadbudówki na Ruskiej czy sławetnego Zaułka Solnego to niestety obawiałbym się o to :/
2021-03-28 15:46:03 (5 lat temu)
Licho
 
+3 głosów:3
Okiennice do znikania okien :-)
2021-09-04 23:10:15 (4 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
2021-09-06 15:33:59 (4 lata temu)
Licho
 
Co jest przyjemnego w siedzeniu na dachu garażu?
2021-09-05 13:01:35 (4 lata temu)
do Licho: Choćby to że jest ładny widok na rzekę. Można by było dodać jeszcze więcej zieleni ale i tak nie jest źle.
2021-09-05 13:04:20 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
52 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Kanał Młyna Maria - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet