| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Ofiar Katynia 3
17
m
Leszno
Wolności 12
18
m
Leszno
Ofiar Katynia 5
29
m
Leszno
Zakątek 2
29
m
Leszno
Wolności 23
31
m
Leszno

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ofiar Katynia 1

Zbudowano: k. XVIII
Dawniej: d. ul. Wolności 22
Zabytek: 573/Wlkp/A z 15.01.1971
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czy ta kamienica to nie ul. Ofiar Katynia 1?
2015-03-07 21:20:25 (11 lat temu)
Jac64
 
do trz (tedesse): Nie.
2015-03-08 16:14:24 (11 lat temu)
do Jac64: A jaki to adres, można by było utworzyć obiekt :)
2015-03-08 16:43:56 (11 lat temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Już to zrobiłem:)
2015-03-08 16:47:59 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jac64: Tylko że przypisałeś obiekt do miasta a powinieneś do ulicy ;)
2015-03-08 20:45:50 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jac64: Poprawiłem.
2015-03-08 20:50:15 (11 lat temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
do pawulon: Piękne dzięki:)
2015-03-08 22:56:20 (11 lat temu)
Czy to na pewno Wolności 22 ?
2015-03-25 22:55:05 (11 lat temu)
Proponuję usunięcie obiektu
2018-09-19 21:01:10 (7 lat temu)
Jac64
 
do trz (tedesse): Tak.
2015-03-26 20:18:01 (11 lat temu)
do Jac64: Według to jest Ofiar Katynia 1 :(
2015-03-28 21:02:36 (11 lat temu)
Jac64
 
do trz (tedesse):
A wg tabliczki nad wejściem do budynku to Wolności 22
2015-03-28 21:35:07 (11 lat temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Przy okazji wrzucę aktualne zdj tego budynku z widoczną tabliczką.
2015-03-28 21:43:13 (11 lat temu)
Jac64
 
do trz (tedesse): Usunięte .
2018-09-19 22:46:20 (7 lat temu)
Jac64
 
+2 głosów:2
Zgodnie z obietnicą - aktualne zdjęcie budynku przy Wolności 22 z widoczną tabliczką :)
2015-04-05 19:58:19 (11 lat temu)
Może ta reklama przyciąga wzrok, ale jest okropna.
2015-04-06 00:17:54 (11 lat temu)
do Jac64: Dzięki !
2015-04-05 21:30:25 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet