| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Poczta Główna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
foxi
 
2017-10-22 12:43:28 (8 lat temu)
Hala główna też tak wyglądała tylko jak to polak potrafi należało spie...lić,za naszych czasów inaczej nie potrafią.
2019-01-07 06:21:35 (7 lat temu)
Gandalf
 
Pomieszczenie wygląda mi na dawną świetlicę, w której m.in. wyświetlano filmy na które często chodziłem.
2017-10-22 12:51:31 (8 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Tu czekało się nierzadko 6 godzin na rozmowę z Wrocławiem :)
2019-01-20 12:02:17 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wiec moźna powiedzieć źe to byly ciekawe czasy, kturych dziśaj juź nik nie da rady zrozumieć...☺☺☺
2019-01-20 13:53:40 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Można by przypisać do neonów ;-)
2019-01-21 12:57:45 (7 lat temu)
do vetinari: Nie :) Bo prędzej można było do Wrocka dojść :)
2019-01-20 13:54:38 (7 lat temu)
foxi
 
do vetinari: Potem było już tylko lepiej ;-)
2019-01-20 13:55:52 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Desperado: Nie zawsie sie dzwonilo z Wrocka do Wrocka. Dla mnie te lata sa zwiazane z chodzeniem do siasiadów, zamawianie poloczenia miedzimastowego i czekanie godzine...dwie pod kturej sie dzieczaky bawily, kobiety przy kawce obgadali cala wioske, i tatowie przy piwu rozmawiali o naprawie samochodów albo kdzie moźna zalatwić gumek do wycieraczek...fajnie bylo....bardzo fajnie.
2019-01-20 13:58:03 (7 lat temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
do vetinari: Veti - ile Ty masz lat? :)
2019-01-21 09:58:38 (7 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Tomi_Opole: No...juź mi trośeczeke widacz siwe wlosy....I kiedy do nas Rusci przyjechali na czolgach w 68r. to mnie ponać zabrali na czólg i karmili sucharami...☺☺☺ Wlaśnie tym źe jim zjadlem zapasy źywności, to moge powiedzieć źe chociaź mialem rok, to juź walcilem z okupantami ☺☺☺
2019-01-21 10:08:55 (7 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do vetinari: A gdybyś im obsikał czołg to byłbyś kombatantem :) :)
2019-01-21 10:18:12 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Desperado: A moźe i go nawed obsr....Podczas operaciji Dunaj, do zachodnich Czech nie wiechali z pomoca braterska Niemcy, z oczywistich powodów ale tylko Rosijanie. Mój dziadek mieśkal przed wojna na Ukrajinie, i wróczil z Czechoslowacka Armija jako źoldnierz i wykorzystal moźliwoścz odzyskanie obywatelstwa ( Byl Czechem z Wolynia ) to znal dobrze jezyk rosyjsky...Podczas zajiecia miasta Karlowy Wary, kdzie sie wlaśnie urodzilem, i kdzie dziadek dostal dom po nwysiedlonych Niemcach sudetskich, sie wlaśnie staral diskutować z rosijanami, tak jak wszyscy obywatele. No i tak powstala legenda rodzinna, jak dziadek diskutowal, rosijanie mnie karmili sucharami, i moja mama nieomal dostala ataku serdca jak to zobaczyla....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2019-01-21 10:34:39 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Ciekawe, w 1969 można było na poczcie zrobić zdjęcia a dzisiaj jest to zabronione.
2019-02-01 19:54:25 (7 lat temu)
do Desperado: To chyba jakaś seria zdjęć do celów reklamowych, a takie można robić i dzisiaj oczywiście po uzyskaniu specjalnego zezwolenia.
2019-02-01 20:00:43 (7 lat temu)
do Desperado: Na pewno była zgoda, to może być zdjęcie CAF, dziennikarza lokalnej gazety, wątpię aby było to zdjęcie kogoś w stylu naszego fotografowania, fotopolskiego- prywatne aby udokumentować widok poczty, tym bardziej że wtedy placówki pocztowe były i pod kontrolą SB i "opieką" cenzury i innych służb.
2019-02-01 20:02:59 (7 lat temu)
Jacek S
 
Na zdjęciu centrala telefoniczna typu Strowger 32AB. W latach 80-tych ubiegłego wieku odbywałem tam praktyki zawodowe.
2019-02-01 23:02:44 (7 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet