| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kamienica "Pod Lwem"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
+1 głosów:1
Albo to moje dawne mieszkanie albo mieszkałem piętro wyżej :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2017-12-06 18:58:07 (8 lat temu)
foxi
 
W pierwszej chwili pomyślałem o tej Wikarówce ale to zapewne ten na widok na ukosne
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2017-12-06 19:49:55 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Może kamienica "Pod Lwem" ?
2017-12-06 20:50:51 (8 lat temu)
do Gandalf: Nie poznajesz wzoru wałka na ścianie ? :)
2017-12-06 20:28:06 (8 lat temu)
do Gandalf: Wróciłeś do tej kamienicy ?
2017-12-06 21:20:01 (8 lat temu)
do foxi: Kombinuj dalej :) To nie ten :)
2017-12-06 20:33:27 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Ha, żebym to ja pamiętał. Możliwe też, że to u sąsiadów obok, nie potrafię ustalić czy to 1-2 czy 2-3 okno kościoła :(
2017-12-06 20:39:15 (8 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: I nie bujaj, że nie znasz Opola :) Brawo :)
2017-12-06 20:51:53 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Serio nie znam. Fotopolska mnie nauczyła patrzeć i wiem, że znajdzie się każdą lokalizację. Wszystko tylko zależy od czasu ile możemy/chcemy poświęcić na rozwiązanie zagadki. Na początku potrafiłam się zaprzeć i szukać nawet kilka dni, błagając kolegów aby nie usuwali nierozpoznanych zanim nie znajdę. Poryczałam się jak nie zatrzymali zdjęcia ( ja nie miałam uprawnień), a byłam już bardzo blisko. Wtedy fotki z kresów jeszcze wylatywały. Od tamtej pory rzadko bawię się w odszukiwanie wolę czas poświęcić na co innego, szkoda oczu. Podaję lokalizację jak obiekt znam albo daję sobie 2-3 min. na znalezienie. Teraz zajęło mi 10 minut, bo Opole jest mi niestety obce. Być może niedługo będzie okazja poznać ;-)
2017-12-06 21:04:41 (8 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja, przy takim zdjęciu i w obcym mieście nawet bym nie zaczynał. Brak mi cierpliwości. Tak, że szczerze podziwiam.
2017-12-06 21:21:13 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Tak, po zakończeniu remontu w kwietniu 1977.
2017-12-06 21:25:48 (8 lat temu)
do Gandalf: Naszą na Oleskiej remontowali w latach 1966-67. Dostaliśmy przejściowe mieszkanie w tak zwanych "barakach" przy Pomorskiej. Zima była taka, że lód na oknach był i od wewnątrz :) A po powrocie nie poznaliśmy mieszkania. Dębowe deski z podłóg zerwane a zamiast nich paździerz i płyta pilśniowa. PRL potrafił :)
2017-12-06 21:29:57 (8 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Ja w czasie remontu mieszkałem w: , mieszkanko było przyzwoite tylko jak jechał jakiś cięższy pojazd to szkła w kredensie dzwoniły, w okolicy kuchni ściany "kopały", najgorsze było jednak sąsiedztwo baru "Piast" ;-)
2017-12-06 21:38:57 (8 lat temu)
do Gandalf: W tym samym czasie co Twoją remontowali kamieniczki przy Małym Rynku. Mojego kumpla przekwaterowali tymczasowo do kamienicy Piastowska 3. Jakie to były zdewastowane mieszkania. Teraz bym sobie marzył w niej mieszkać :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2017-12-06 21:44:25 (8 lat temu)
foxi
 
Ponoć najstarsza murowana kamienica w Opolu z dużą historyczną brodą, bowiem np. w czasie szwedzkiego potopu pomieszkiwał tu król Jan Kazimierz w roku 1655 ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2017-12-07 19:48:23 (8 lat temu)
Gandalf
 
Dwa lata później, po zakończeniu remontu to miejsce wyglądało tak: .
2017-12-08 20:09:46 (8 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet