| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (16)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

San H01B

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1958-1961
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Raczej nie jest to stara baza przy ul. Kasprowicza a któryś z końcowych przystanków, moim zdaniem Wróblin. Dla zainteresowanych trasa linii 1 w latach 1957-1969: WRÓBLIN - Czarnowąska - Książąt Opolskich - Pl. Konstytucji 3 Maja - Książąt Opolskich - Katedralna - Koraszewskiego (powrót: Rynek) - Pl. Wolności - Krakowska - Armii Ludowej - V Festiwalu - Bagińskiego (powrót: Al. Przyjaźni) - SZCZESZYŃSKIEGO
2016-04-15 20:18:54 (10 lat temu)
do Gandalf: Nie wiesz może gdzie był końcowy przystanek we Wróblinie ? Mnie się zdaje, że koło "Marysieńki". Też stawiam na to miejsce bo na Szczeszyńskiego to mi nie wygląda. Tam nie ma takiego budynku.
2016-04-15 20:35:09 (10 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Jako dziecko byłem w tym miejscu wielokrotnie, niestety nie potrafię podać lokalizacji. W materiałach do których dotarłem jest tylko Wróblin bez dokładniejszego określenia miejsca.
2016-04-15 21:08:39 (10 lat temu)
do Gandalf: No to tak jak i ja. Ale mam kuzynkę z Wróblina :) Będę się musiał do niej zgłosić :)
2016-04-15 21:24:01 (10 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do Desperado: Przeanalizowałem zdjęcie i ... Autobusy stoją na końcowym przystanku we Wróblinie przed ówczesną "Marysieńką" przodem w kierunku do miasta. Budynek widoczny obok autobusu to Sobieskiego 22, okna ma teraz zmienione ale charakterystyczny "szlaczek" pod okapem pozostał. Można zmienić przypisanie.
2018-09-13 19:32:32 (7 lat temu)
Zdjęcie zastanawiająco podobne do ;-)
2016-04-24 15:17:47 (10 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Takie Sany jak na zdjęciu zaczęto produkować w 1958-ym.
2024-08-13 16:24:51 (rok temu)
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet