| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Plebania-klasztor
37
m
Opole
Ogrody Witosa - segment B
54
m
Opole
Kościół św. Jana Pawła II
57
m
Opole
Górna 57
64
m
Opole
Dzwonnica
103
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ogrody Witosa - segment A

Zbudowano: 2021-2022
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
drdro
 
No wreszcie nie Palej/Zatwarniccy i wreszcie jest jakaś mniej toporona wariacja na temat klocków z CADa.
Chociaż akurat na drugim planie z prawej widać najbardziej udany Palejowy projekt, już chyba domyślny, charakterystyczny dla Atlantis, wklejony w kilku miejscach w mieście.
2021-07-12 13:53:25 (4 lata temu)
Gandalf
 
Ciekawe czy ten nowo ustawiony, większy od poprzedniego żuraw będzie obsługiwał również sąsiednią inwestycję czy tylko kościół ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2021-07-12 21:54:53 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Ktoś zwariował. Takie same domy są planowane w Nowych Górkach, czy jak to ma się nazywać. PRL wraca.
2022-11-11 17:21:14 (3 lata temu)
foxi
 
Ponieważ, nie mam dostępu do mojego ulubionego starego szablonu - - jak i w którym miejscu oddaje się głoś na nowym szablonie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-11-11 18:36:57 (3 lata temu)
marjallo
 
+6 głosów:6
do Desperado: W PRL jednak dalej od siebie stały.
2022-11-11 17:26:47 (3 lata temu)
ylooC
 
do foxi: Przesuwasz kursor na dół zdjęcia, i wyskoczy Ci "skala do głosowania"
2022-11-11 22:34:55 (3 lata temu)
foxi
 
do ylooC: Ok, dzięki, a co ze starym szablonem ? nie da się tego poprawić ?
2022-11-12 13:37:39 (3 lata temu)
do ylooC: Ja mam chyba podobny problem - szablon "czarny, duże zdjęcie" - o jaki kursor chodzi i jak go przesuwać? Idzie o belkę przewijania przeglądarki? Przesuwam w dół i jedyne co tam znajduję to komentarze i link "więcej zdjęć"...
Może oceny w Firefoxie nie działają?
2022-11-13 14:54:02 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+6 głosów:6
do foxi: Starego szablonu nie ma sensu poprawiać bo musiałbym każda zmianę na stronie zdjęcia robić dwukrotnie. Myślałem że 10 lat wystarczy na przyzwyczajenie się do nowszego szablonu :)
2022-11-12 14:21:16 (3 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jak to powiedziała babcia Pawlakowa: :))
2022-11-12 22:43:20 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Tak jest, był czas przywyknąć przecie :) Nawet Microsoft tak długo nie wspiera swoich Windowsów :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek
2022-11-12 23:16:50 (3 lata temu)
foxi
 
do Gandalf: To jaki sens ma utrzymywanie starego szablonu skoro nie funkcjonuje ?
2022-11-13 16:51:12 (3 lata temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Bądź lepszy od Microsoftu. Ja też wolałem stary szablon ;-)
2022-11-12 23:22:04 (3 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Jarosław Dubowski:
Kursor który przesuwasz myszą po ekranie - na dole zdjęcia pokazuje się skala ocen.
2022-11-13 15:01:18 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do yani: A dziękuję, myszą _po_zdjęciu_ - faktycznie "ficzer" ocen się pojawia i działa ;)

2022-11-13 15:06:01 (3 lata temu)
Clipo66
 
Ciekawe co nazwa osiedla Ogrody Witos będzie miała wspólnego z prawdziwymi ogrodami, co do kościoła to jakoś dziwnie wciśnięty między bloki mieszkalne.
2023-09-21 05:45:41 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Przedmioty związane z Ogrody Witosa - segment A
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet