| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Barlickiego Norberta
1
3
2
2a
4
5
5
6
7
9
13
15
17
21

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Barlickiego Norberta

Dawniej: Linden Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...2324następna
foxi
 
Czy to Rena Rolska ?
2017-03-11 19:35:26 (9 lat temu)
Podmiana.
2019-06-13 12:06:26 (7 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
I Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, na scenie: Hanna Konieczna z piosenką "Jeśli chcesz". Piosenkarce akompaniuje m.in. zespół Czerwono-Czarni
2026-01-20 14:05:20 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Alibabki i chyba Marek Grechuta.
2019-04-03 20:20:59 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
To był pierwszy Festiwal Opolski który jako dziecko świadomie oglądałem i zapamiętałem...jak doszedł do mnie internet w 2008 roku, to było nie lada przeżycie, kiedy mogłem sobie na YouTubie zobaczyć materiał TVP zarejestrowany wtedy w całości.
2019-04-03 20:23:49 (7 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Datowanie do uściślenia 1974-06-26.
2026-05-24 08:51:12 (miesiąc temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: A ja przegladając stare festiwale zwracam uwagę na scenografię. W tamtych latach a także później miała zawsze jakiś przekaz. Jakąś myśl. Ideę. Dzisiaj tylko wielkie ekrany, migające obrazy i muzyka z playbacku. Czyli macdonalizacji życia ciąg dalszy. I inne wspomnienie :) Widoczne tu kolumny Dynacord były własnością amfiteatru i używaliśmy ich jeszcze w połowie lat 80. To był świetny sprzęt. Podobno w roku 1990, w czasie przełomu, cały sprzęt zniknął bez śladu. Nie miał kto przypilnować.
2019-04-03 20:31:43 (7 lat temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2025-01-30 22:08:29 (rok temu)
do verbensis: Ja bym z tym "lepszy" dyskutował :)
2025-01-30 22:09:42 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do Desperado: Jak dla mnie i ostrzejsze, i ciut większe...
2025-01-30 22:16:33 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2025-01-30 22:06:32 (rok temu)
Gandalf
 
O jakiej sali koncertowej piszesz bo nie nadążam ?
2024-11-15 19:18:49 (rok temu)
do Gandalf: Tam stała potem taka sala do narad, wystaw, czasami wydarzeń muzycznych. Nie wiedziałem jak to nazwać.
2024-11-15 19:22:40 (rok temu)
do Gandalf: Alpe masz rację, to nie najlepiej brzmiało. A sala i tak nie była do końca tarasu.
2024-11-15 19:25:03 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Mnie się wydaje, że tu już nie ma zamku a jeszcze nie ma Rejencji.
2024-11-20 17:43:39 (rok temu)
Gandalf
 
do Desperado: Faktycznie, nie ma.
2024-11-20 17:49:26 (rok temu)
foxi
 
+1 głosów:1
do foxi: Dzieki.
2025-02-14 11:04:12 (rok temu)
Woj11
 
Czerwiec 1979
2025-03-07 10:36:19 (rok temu)
foxi
 
do Woj11: Dziękuję ;-)
2025-03-07 15:05:41 (rok temu)
To wygląda jak grupa kolarzy na ul. Barlickiego, z lewej fragment "zum Eiskeller"
2025-05-15 22:43:48 (rok temu)
Niko
 
do krzysztal: Wygląda, ale kwestią jest kiedy powstał budynek Barlickiego 1-3 bo pewnie byłby w tym miejscu. Jak patrzymy na mapy to ten zarys budynku się nie zmienia czyli wynika że obecny budynek musiał powstać w latach 20. Więc to by wtedy nie pasowało to miejsce raczej. Założenie ze obecny budynek powstał po 33 nie broni się patrząc na mapy.
2025-05-16 17:58:21 (rok temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Niko: Na tym planie na pewno jest to jeszcze zarys tej hali: , widać ją też jeszcze na tym zdjęciu lotniczym: .
2025-05-16 18:55:26 (rok temu)
Niko
 
do Gandalf: Ok i na tym zdjęciu lotniczym to widać super. Czyli niedługo pożniej musiałpowstac Barlickiego 1-3 skoro w 1936 na mapie już jest nowy zarys.
2025-05-16 19:17:04 (rok temu)
Niko
 
do Niko: To co przypisujemy to do Eiskelera
2025-05-16 19:31:28 (rok temu)
Gandalf
 
do Niko: Przypisanie do Eiskellera będzie zdecydowanie lepsze niż do ulicy. Przy okazji warto by nieco wyprostować zdjęcie i obciąć widoczne po bokach fragmenty sąsiednich zdjęć.
2025-05-17 21:24:14 (rok temu)
Albo to jest Nadbrzeżna albo kompletnie przestrzeliłem.
2026-01-08 21:31:41 (5 miesięcy temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do Desperado: To drugie: ;-)
2026-01-08 21:48:59 (5 miesięcy temu)
do Gandalf: Ale byłem blisko :) Dzięki.
2026-01-08 21:51:49 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
239 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Nocny widok ulicy.
Opole. Widok ul. Barlickiego na styku z ul. Ostrówek.
1910
-
1928
1910
-
1933
1932
-
1940
1934
-
1969
1964
-
1969
1986
-
2006
1986
-
2010
2007
-
2016
2014
-
2022
2022
-
2022
Ulica Barlickiego Norberta - obiekty i wydarzenia
9 13
21
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet