| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Dworcowa
1
1a
4
9
13
20
22a
24
30

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dworcowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Może ktoś posiada stare fotki jak wyglądała stacja PKP wcześniej? Kiedyś był tu budynek z czerwonej cegły, niestety nikt z okolicznych mieszkańców tych fotek nie posiada.
2013-12-29 18:43:13 (12 lat temu)
mag
 
Fotka ciekawa dla miłośników kolei ale dla FP (moim zadaniem) pojazd zasłonił podstawowy widok; na dodatek trudne do umiejscowienia (przypisanie mocno naciągane).
2014-12-06 14:31:24 (11 lat temu)
Gandalf
 
Zmieniłem nazwę obiektu.
2018-01-15 21:13:34 (8 lat temu)
mag
 
Jesteś pewien takiej nazwy przystanku?
2018-01-15 22:14:42 (8 lat temu)
Zmiana nazwy stacji następuje dopiero zarządzeniem PLK a samorządy mogą tylko o to wnioskować.
2018-01-15 22:57:45 (8 lat temu)
Gandalf
 
Okazuje się, że stacje funkcjonują nadal pod dawnymi nazwami, więc puki co przywróciłem ich dotychczasowe nazwy.
2018-01-16 12:51:41 (8 lat temu)
Gandalf
 
do mag : Tu można pobrać i poczytać: , myślę że źródło jest wiarygodne ;-)
2018-01-15 22:28:17 (8 lat temu)
Gandalf
 
do ritterswalder: Możliwe, ale proszę przeczytać wypowiedź rzecznika PKP: .
2018-01-15 23:13:54 (8 lat temu)
Gandalf
 
Od jutra nie zatrzyma się tu już żaden szynobus ;-)
2018-05-06 20:33:26 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Ostrość uciekła- podmiana wskazana, jak masz.
2018-06-19 18:43:13 (8 lat temu)
Nie mam...zostawiamy?
2018-06-19 19:16:03 (8 lat temu)
do Tomi_Opole: Jak masz blisko, to możesz powtórzyć to ujęcie?Te betony są już pewnie ułożone.
2018-06-19 19:17:47 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Są. W tygodniu tam jeszcze się pojawię.
2018-06-19 20:05:28 (8 lat temu)
do Tomi_Opole: To podmienisz to zdjęcie, inaczej nie spełnia norm, trudno, zobaczymy ten nowy peron gotowy.
2018-06-19 20:07:25 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: To już nie to samo. Wiesz na czym polega paradoks? Mieszkam niedaleko ale nie zawsze mam aparat przy sobie :P
2018-06-19 21:47:38 (8 lat temu)
Clipo66
 
Czyli budynek z czerwonej cegły, ten widoczny na zdjęciu z lat 60-tych zniknął ?
2020-01-28 12:19:34 (6 lat temu)
Clipo66
 
w połowie lat 80-tych jeszcze istniał.
2020-01-28 15:15:44 (6 lat temu)
Clipo66
 
+1 głosów:1
lata 80, jeździłem do szkoły trasa Szydłów Opole :)
2020-01-31 08:19:40 (6 lat temu)
do Clipo66: Zniknął gdzieś w latach 90-tych.
2020-01-28 15:00:28 (6 lat temu)
do Clipo66: Niestety...:(
2020-01-30 19:31:51 (6 lat temu)
do Clipo66: Potwierdzam informację bo jeszcze w przedszkolu byłem jak stał ceglany budynek, co prawda pamiętam jak przez mgłe. A Ty Clipo skąd wiesz o stacji? Znasz te tereny?
2020-01-30 19:22:57 (6 lat temu)
do Clipo66: Szydłów niedawno sfociłem od środka :)
2020-01-31 10:03:58 (6 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Porządkujcie swoje archiwa, a znajdziecie takie perełki -
2020-03-31 11:41:19 (6 lat temu)
foxi
 
Komu to przeszkadzało, został pusty plac -
2020-04-01 15:07:26 (6 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Obiekt stworzony, zdjęcie przypisane.
2020-04-26 19:35:51 (6 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Tu masz poprawione ale wstawić Ci nie wolno, bo ingerował program bazujący na AI. Zaraz będzie krzyk, że na oryginale nie widać wskazówek zegara a na tym tak :)
2026-05-31 22:09:36 (27 dni temu)
Antek Czechow
 
+2 głosów:2
2026-06-01 19:49:11 (26 dni temu)
Soravia
 
+1 głosów:1
Korekta
2026-06-02 01:31:50 (26 dni temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Tu jest kolejna i najlepsza wersja. Teraz trzeba się na jedną zdecydować.
2026-06-02 12:02:05 (25 dni temu)
do Desperado: Dzięki wielkie. Wygląda zacnie. A pytanko mam - na jakiej zasadzie Fotopolska rozpoznaje okres powstania zdjęcia?
2026-06-01 09:43:22 (26 dni temu)
Jarosław Dubowski
 
+4 głosów:4
do Tomi_Opole: Sama nie rozpoznaje, rozpoznaje wstawca i rozpoznają komentujący. Na podstawie wielu czynników - ubiorów, języka i treści widocznych napisów, wiadomości o powstaniu bądź wyburzeniu obiektów lub zmianie ich stanu.
2026-06-01 10:54:35 (26 dni temu)
do Desperado: No tego jeszcze nie grali :)
2026-06-02 13:54:51 (25 dni temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 25 dni temu)
Ulica Dworcowa - obiekty i wydarzenia
Ulica Dworcowa w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet