| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Szyb Główny (Hlavní Jáma)
30
m
Orłowa (Orlová)
Hala spręźarky głównej
39
m
Orłowa (Orlová)
Szyb skipowy nr VI
84
m
Orłowa (Orlová)
Szyb Materiałowy nr II
103
m
Orłowa (Orlová)
Kąpielisko
236
m
Orłowa (Orlová)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Zmnienilem status obiektu, od wczoraj oficialnie zakończono wydobiwanie wegla, chociaź jeśczcie bedzie trzwalo min.do 7grudnia 2019. Wiecej
2019-11-29 07:16:14 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do vetinari: Marek mi przysłał link możesz sobie popatrzeć
Pozdrawiam Franciszku.
2024-08-22 18:02:10 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Franto chyba przeszedłeś na emeryturę bo obiecane zdjęcia publikujesz.
2022-12-27 20:58:50 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Powiedzmy źe przechodze okres, kiedy czekam na przyznanie emerytury od naszego ZUSu ☺ I juź pare zdjięć z tej kopalni dodalem ☺. Tydzień temu dostalem od chlopaków informacjie o zasypaniu szybu nr II.....troche smutno mi się zrobilo...
2022-12-27 21:19:20 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Napisałem drugi komentarz ponieważ nie pokazują się na stronie głównej .Tam gdzie pracowałem dwie kopalnie i huta też nie istnieją.
2022-12-28 19:36:43 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Ten szyb nr V będzie likwidowany jako ostatni. Ale taky jest los kaźdej kopalni. Nasze kopalnie są bardzo metanowe, coś takiego jak Guido u nas raczej niepowstanie. Swoje tam przeźylem, pozostal tylko sentiment i mile wzpomnienia. Ale byly momenty których raczej wole zapomnieć. kaźda praca ma swoje.....Sam to wiesz....
2022-12-28 19:40:09 (3 lata temu)
do vetinari: Dlaczego komentarze się nie pokazują na stronie głównej FP.
2022-12-28 19:55:03 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Zaolzie niejest widoczne na glównej, ani zdjięcia, ani komentarze, tak samo jak Kresy. Jest to coś jak podobiekt fotopolski, raczej dla pasionatów. Tutaj się poprostu kolekcionuje i pracuje dla radości i nie dla zbierania punktów ☺☺☺
2022-12-28 19:59:44 (3 lata temu)
do vetinari: Tak ale na stronie Zaolzia są wszystkie.
2022-12-28 21:21:53 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Pamiętam, jak rozpoczolem dzialalnoścz na fotopolsce, Augiasz wiele razy się zwracal do Nea z prośbą o zaloźenia tej strony Zaolzia. Ja go w tym troche wspieralem. Zaolzie jest troche zapomniane przez Polske. I tu mieszkają Polacy. Kiedyś, kiedy tu na poszątku lat 80tych przyjechalem, nierozumialem tego problemu. Teraz, kiedy juź więcej znam historie tego regionu wiem jedno. Oni, tz Polacy tu są setky lat, i mają swoje prawa. Ja, jako rodowity Czech się tutaj ale teź czuje w domu. Dla mnie praca dla tego wątku fotopolski jest jak wzbogacanie. Zapoznaje się z historią tego regionu bez tendecji i stereotypów. Nauczylem się źe mamy szukać tego co nas łączy, i nie tego co nas rodziela. Zostalem prawie sam na Zaolzie. To prawie jest super, bo dzięky Ewcie albo Danielowi którzy prawidlowo dodawają zdjięcia z archiwów albo swoje autorskie wzbogacają i uzupelnieją puste miejsca na naszej mapie. Niemam do nikogo pretensji źe Zaolzie niejest widoczne na głównej. Ani Kresy niesą widoczne. Ale kto chce, znajdzie....
2022-12-28 21:44:40 (3 lata temu)
do vetinari: Myślę ze zrobisz zdjęcia jak wyburzają kopalnie.
2022-12-29 19:25:24 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Mam to troche z ręky, ale coś tam pokombinuje....Teraz mam troche więcej czasu.
2022-12-29 20:31:16 (3 lata temu)
do vetinari: Wiem o tym ze masz koło 30 km w jedną stronę ale co się nie robi do fotopolski.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2022-12-29 20:40:58 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Napewno tam pojade jak będą wyburzać szyby. Ale jeścze troche czasu to potrzwa. Poplaczę sobie, ale zdokumentuje ☺
2022-12-30 17:10:35 (3 lata temu)
Franciszku piękna seria zdjęć chyba wybierasz się emeryturę bo kiedyś mówiłeś o tej publikacji.
2022-12-28 19:27:08 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: Tak, juź się wybieram ☺☺☺
2022-12-28 19:36:56 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Ogólny widok na Szyby Materialowe nr V i nr II.
Tereny likwidowanej kopalni.
1972
-
2020
1972
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet