| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lwówecki
Obiekty w okolicy
Obóz Służby Pracy Rzeszy nr 4/103 ...
135
m
Orłowice
Krobica 68
142
m
Krobica
Orłowice 24
196
m
Orłowice
Orłowice 66b
304
m
Orłowice
Orłowice 70
370
m
Orłowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
+2 głosów:2
Niestety nie pasuje linia do Kudowej-Zdrój, są dwa większe wiadukty na tej trasie, żaden nie odpowiada kształtom. Linia sama w sobie jest bardzo ciekawa, przez las, kamienny wiadukt przed Kudową, tunel i serpentyny, czy jest dalej użytkowana?
2013-09-19 20:54:10 (12 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:6
ZPKSoft - daleki jestem od "political correct" ale do zdjęć zamieszczonych przez "esski" jestem niestety bardzo uczulony.
2013-09-19 21:41:33 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:4
Skoro NIEZIDENTYFIKOWANY to skądu licha mam jakiś konkret zaczerpnąć ? Wrzucoony do worka z napisem POLSKA nie zaś Kudowa czy cokolwiek/gdziekolwiek innego....
2013-09-19 22:10:17 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+5 głosów:6
Spokój w rodzinie! Jak napisała ładnie niedawno Hanna. Nieważne są intencje, ważne, ze jest zdjęcie, może kiedyś zostanie rozpoznane, jak wiele innych. Wiadukty w tle przypominają nieco te na liniach koło Wałbrzycha i Kłodzka, stąd może sugestia. Jak najbardziej jego miejsce w tym zbiorze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2013-09-19 22:34:54 (12 lat temu)
jurek59
 
Podobny wiadukt spotkałem w okolicach Bolesławca
2013-09-20 15:35:02 (12 lat temu)
IŻK
 
Moim zdaniem most/wiadukt na rzece Kwisie w Orłowicach.

2015-04-20 16:28:48 (11 lat temu)
IŻK
 
Znalazłam potwierdzenie, jest to pamiątkowa fotografia ekipy budowlanej na tle mostu w Orłowicach na linii kolejowej Mirsk - Świeradów Nadleśnictwo. Ze zbiorów Adama Pacześniaka.



Zarósł biedaczek nieco...

2015-04-20 19:22:52 (11 lat temu)
"Paragraf 11" , w ówczesnych Niemczech był w konsekwencjach podobny do obowiązujcego w Polsce - "Zakaz spożywania alkoholu w miejscu publicznym", wiele takich fotografii wykonywali sobie szczególnie maturzyści, budowlańcy, po zakończonej budowie też się tak fotografowali, szczególnie eksponując ten paragraf 11, na beczce piwa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2015-04-20 19:40:46 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Hellrid: Odwiedziłem w tym roku wszystkie stacje kolejowe na trasie Kłodzko - Kudowa (zdjęcia będę wrzucał za jakiś czas) i wyremontowany został odcinek do Polanicy - do tej stacji jeżdżą pociągi z Legnicy. Dalszy odcinek do Kudowy jest remontowany - miejscami nie ma toru, miejscami jest stary a miejscami nowy.
2013-09-19 21:55:18 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do esski : To skąd wiesz, że to w Polsce?
2013-09-19 22:22:21 (12 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:5
do esski : Niech mnie minusy zaleją, ale stwierdzam że sobie robisz jakieś jaja!!! Nie masz konkretu, wyznajesz to publicznie i jeszcze się odgrywasz jakimś workiem pt POLSKA. Zapytam więc wprost - wiesz czy zgadujesz?????????
2013-09-19 22:28:32 (12 lat temu)
† Yanek
 
+7 głosów:7
do esski : Chciałbym tu w tym miejscu przeprosić Ciebie za moje wczorajsze komentarze itd. Zapewne usiadłem wczoraj wieczór na LEWEJ nodze ;) i stąd pewne zaćmienie umysłowe wstąpiło w mnie. Raz jeszcze przepraszam i wyciągam dłoń na zgodę. Pozdrawiam.
2013-09-20 11:01:26 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do WW: W przypadku wielu niezidentyfikowanych zdjęć nie mamy pewności, że zostały wykonane na obecnych terenach Polski.
2013-09-19 22:23:23 (12 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: OK, pod warunkiem, że są jakieś przesłanki, które pozwalają przypuszczać, że jest to Polska.
2013-09-19 22:44:50 (12 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:3
do Danuta B.: OK, mam wyjątkowe uczulenie na "esski" stąd moja reakcja. Nikt idealny nie jest ale cały czas uważam że zanim wrzuci się zdjęcie (tym bardziej bez opisu), należałoby uczciwie i rzetelnie sprawdzić jego usytuowanie. Też idealny nie jestem ale jeśli mam wątpliwości, to je zaraz w komentarzu objawiam, jak choćby pod zd ęciem z Rudy Śląskiej-Wirek. Wydaje mi się, że mi ujmy nie przyniosło żadnej, natomiast dla FP zaistniał w odpowiedzi Eugena, po prostu konkret. I tak sądzę być powinno.
2013-09-19 22:50:11 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do † Yanek: Jednym słowem uczulenie minęło ;) Nie ma to jak zdrowy rozsądek i tak trzymamy.
2013-09-20 11:40:04 (12 lat temu)
elmis
 
do IŻK: Też tak myślę,
2015-04-20 17:19:49 (11 lat temu)
Na pewnym portalu są pocztówki tego mostu z widokiem, mniej więcej, z tego samego miejsca.
2015-07-05 15:39:00 (10 lat temu)
esski
 
1. Zdjęcia cyfrowe:
za standardowe wymiary fotografii przyjmuje się obraz o wymiarach 1500x900 pikseli i odwrotnie przy kadrze pionowym.
2015-07-06 17:04:20 (10 lat temu)
do esski : Podmieniłem.
2023-11-21 10:39:55 (2 lata temu)
Dana
 
Czy na którymś z budynków można zrobić znacznik? Dla lepszej orientacji.
2022-04-25 13:56:04 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
2022-04-25 14:56:31 (4 lata temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do Dana : Dodałem znacznik mostu.
2025-11-16 22:24:05 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Dana : Budynek opisany jako Krobica 24 ma adres Orłowice 24. Trzeba poprawić :)
2026-04-19 21:06:33 (2 miesiące temu)
Dana
 
do fantom: Coś mi Google Maps nawala i nijak nie chce pokazać linka. Można prosić o namiary geo?
2022-04-25 18:44:01 (4 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Dana : Na mapie OSM ten budynek ma nr 24 i stoi przy drodze nr 358.
50.926552204179515
15.35183519817415
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2022-04-25 20:48:44 (4 lata temu)
Dana
 
do fantom: Dzięki!
2022-04-26 08:15:13 (4 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do da signa: Gotowe :)
2026-04-20 08:57:43 (2 miesiące temu)
do Dana : Super :)
2026-04-20 10:36:24 (2 miesiące temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
To cieszy.
2023-11-21 10:52:31 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 miesiące temu)
Wiadukt kolejowy /Orłowice, Krobica/ na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet