| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Osiedle Urocze
1
7
18
Obiekty w okolicy
Osiedle Górali 5
88
m
Kraków
Fontanna
114
m
Kraków
Osiedle Górali 3
145
m
Kraków
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sp...
186
m
Kraków
Osiedle Górali 20
229
m
Kraków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Już od małego uczono stać w kolejce ...
2013-09-27 11:42:47 (12 lat temu)
Każdy chciał się ,,chuśnąć", potem szło się do kolegi, bo miał ,,proste" piłkarzyki na TV (lata 80), dziś już chyba nic nie dziwi. Samoloty same za chwile polecą, a na drogach pojadą auta bez szofera :)
2013-09-27 22:24:29 (12 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
Cegła z Wrocławia:
2013-09-28 00:29:02 (12 lat temu)
IŻK
 
Jestem raczej pewna, że jest to Nowa Huta i osiedle Urocze. Gdzieś te rejony -
Dokładnego nr bloku jednak nie podam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: podmiana linku
2016-02-29 19:05:55 (10 lat temu)
Tyle już lat na stronie, a nikt wózka nie wypatrzył :)
2018-05-08 13:33:10 (8 lat temu)
Hellrid
 
do Wiesław Smyk: Jakby było podpisane, że to Łomża, Warszawa to też byś tak wrzucił? A co to za budynek, przy jakiej ulicy?
2013-09-27 16:56:20 (12 lat temu)
do Hellrid: Mnie to nie pasuje na Nową Hutę - budynek z tyłu wygląda na starszy...
2013-09-27 19:06:30 (12 lat temu)
do Hellrid: Jak bym wiedział, to bym wpisał. Zdjęcie było opisane tylko jako Nowa Huta.
2013-09-27 21:18:29 (12 lat temu)
WW
 
do Jarosław Dubowski: Starszy niż l. 50.? Na pewno nie.
2013-09-27 19:07:42 (12 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Tu pojawia się niekonsekwencja w zdjęciach niezidentyfikowanych...
2013-09-27 21:53:29 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do † Festung: O żeś wyszukał! Ciekawe.
2013-09-28 00:40:40 (12 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Przeca to wiadomo od stu lat, nawet niemieckie pluskwy tam przeszły. Na H. stronie uczony wywód dałem, nie pomnę go, teraz z Sieci łykam, co znalazłem:
2013-09-28 01:01:40 (12 lat temu)
IŻK
 
do IŻK: Raczej Urocze 7.
Przepraszam, ale podmieniłam link, nie sprawdzając przypisania, a zdjęcie zostało już wpisane pod poprzedni adres z linku. Chyba jednak ten adres - Urocze 7 będzie dokładniejszy. Oceńcie sami.
2016-03-05 10:31:57 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Skoro Tereska go widziała w 2013 r. to nikt jej nie wołał do wózka ;-)
2018-05-08 14:05:15 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet