| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat ostródzki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Ostródy

3 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
† Festung
 
+3 głosów:3
Rentgen przyjechał?
2013-05-26 21:31:44 (13 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
Z! Widok miasta z jeziora Drwęckiego, a właściwie z mola. Najbardziej charakterystyczny dla mnie jest budynek po lewej - budynek poczty (Mickiewicza 15) - tutaj widoczna część od ulicy Tetzlaffa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2013-12-11 17:22:42 (12 lat temu)
to raczej widok z nasypu, z ul. Słowackiego
2014-01-21 22:59:19 (12 lat temu)
polako
 
+1 głosów:1
Widok od strony ul.Słowackiego. Widoczny stary budynek Żeglugi Ostródzkiej. Ogrodzony płotem z siatki dawny plac zabaw dla dzieci. W głębi po lewej widok poczty. A ten widoczny samochód, to dawna wojskowa kuchnia polowa.
2021-09-25 01:50:37 (4 lata temu)
do Hellrid: Od razu widać, że to poczta :)
2013-12-11 18:56:16 (12 lat temu)
Jac64
 
Kościół Niepokalanego Poczęcia N.M.P. przed rozbudową (1910-13) ,więc data do drobnej korekty w dół.
2015-08-27 02:49:50 (10 lat temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
Podmiana na lepsze.
2015-09-05 23:36:22 (10 lat temu)
polako
 
+1 głosów:1
Jeżeli to jest ujście Drwęcy do jeziora Drwęckiego, to nie może być to widok z wieży Bismarcka. Wieża Bismarcka leży po drugiej stronie jeziora na prawo od zdjęcia, w pobliżu dawnego hotelu Panorama. Ten widok co jest dziwne, ale można oglądać od strony budynku Urzędu Miejskiego z ul.Mickiewicza lub budynku dawnego sądu z ul. Olsztyńskiej. Po prawej stronie zdjęcia widać kąpielisko, a ono było położone u ujścia rzeki Drwęcy.
2021-10-13 00:55:46 (4 lata temu)
polako
 
+2 głosów:2
U dołu zdjęcia, widać fragment początku ulicy Pieniężnego. Widać tu ogólny ciąg ul. 11-go Listopada wzdłuż budynków i budynek dworca kolejowego z zadaszeniem z prawej strony zdjęcia. Na miejscu tych widocznych działek, znajduje się obecnie rynek (bazar) w Ostródzie.
2021-10-13 01:14:45 (4 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
Podmiana na lepsze technicznie.
2016-11-25 12:10:04 (9 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
W jakiś szuwarach Ty siedział czy "czuś" takiego
2017-07-10 18:43:42 (8 lat temu)
Mkoas
 
Zajadać smakołyki pluszcząc nogi w Jezioraku.
2017-07-11 13:15:04 (8 lat temu)
Jac64
 
+3 głosów:3
do maj: Tak .... zaprosił mnie wodnik Szuwarek ;)
2017-07-10 19:10:28 (8 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Jac64: A czym poczęstował? :))
2017-07-10 19:12:18 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Marek W : podał śledzia z pączkiem w miodzie peczonego
2017-07-10 19:16:38 (8 lat temu)
Jac64
 
do esski : Jakbyś tam był :)
2017-07-11 12:05:32 (8 lat temu)
Jac64
 
do Mkoas: Raczej w Drwęckim , ale to szczegół :)
2017-07-18 21:21:01 (8 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana, znaczniki i zmiana źródła
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełn.
2025-12-04 18:22:10 (6 miesięcy temu)
tomimaki
 
+1 głosów:1
2024-10-22 22:04:52 (rok temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do tomimaki: Zrobione
2024-10-22 22:08:14 (rok temu)
Sylwester Ch
 
+4 głosów:4
Dodałem brakujące znaczniki.
2026-02-15 14:12:15 (4 miesiące temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
do Sylwester Ch: Super:)
2026-02-15 23:26:10 (4 miesiące temu)
13 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet