| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Piękna
1
1a
1b
2
2/8
3
3a
4
Więcej (79)
Obiekty w okolicy
Piękna 13
30
m
Warszawa
Piękna 20
33
m
Warszawa
Piękna 15
39
m
Warszawa
Piękna 11a
52
m
Warszawa
Krucza 5/11b
67
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Piękna 22

Architekt: Karol Kozłowski (13 realizacji)
Zbudowano: ok. 1895
Dawniej: Piusa XI nr 22
1 subskrypcja
BUDOWA: około 1895.
Kamienica powstała dla hrabiego Gustawa Tarnowskiego.
OBECNIE: elewacja kamienicy została skuta w 1967. Obecnie budynek jest w bardzo złym stanie technicznym.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
Później na tym placyku postawili CPN.
2013-10-05 01:50:06 (12 lat temu)
yani
 
do † ML: @ML - tu nigdy nie było żadnego CPN
2016-05-24 00:57:04 (10 lat temu)
† ML
 
do yani: Nie upieram się, ale pamiętam, że na takim trójkątnym placyku stał CPN. Może było to bliżej Chałubińskiego? Tutaj, po lewej stronie był (jest?) sklep z obuwiem, w którym pracowała moja przyszywana ciotka :)
2016-05-24 01:17:06 (10 lat temu)
yani
 
do † ML: CPN jest u zbiegu Koszykowej i Wilczej, placyk faktycznie bardzo podobny.
Po lewej stronie zdjęcia był sklep z porcelaną, do dziś zresztą istnieje... Sklep z butami był chyba dalej w stronę Marszałkowskiej.
2016-05-24 01:26:35 (10 lat temu)
fantom
 
Budynek przed czołgiem to Piękna 22
2020-10-18 18:26:01 (5 lat temu)
yani
 
Dodałem znacznik Piękna 20.
2020-10-18 20:09:32 (5 lat temu)
4elza
 
do fantom: Już jest ok.
2020-10-18 18:26:54 (5 lat temu)
fantom
 
2020-10-18 18:29:40 (5 lat temu)
4elza
 
do fantom: Tak, dzięki.
2020-10-18 18:30:38 (5 lat temu)
yani
 
+5 głosów:5
Zdrowych i Spokojnych Świąt w tych trudnych czasach dla wszystkich Fotopolan!

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
2020-12-23 22:46:40 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do yani: I tego się trzymajmy!
2020-12-24 01:18:54 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do yani: Racja, ciepła (również wewnętrznego) i optymizmu a przetrwamy :-)
2020-12-24 11:40:21 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Piękne źycienie i bardzo piękne foto...dziekujemy
2020-12-24 14:16:35 (5 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do yani: Zdrowych, spokojnych Świąt
2020-12-24 14:56:36 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet