| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pilski
Więcej (13)
Obiekty w okolicy
11 Listopada 41
10
m
Piła
11 Listopada 43
19
m
Piła
11 Listopada 45
35
m
Piła
11 Listopada 47
45
m
Piła
11 Listopada 31
54
m
Piła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

11 Listopada 39

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rafał T
 
+3 głosów:3
Fotopies , fotozaranek itp...
2011-07-30 20:34:20 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Z-d Foto Zaranek na markizie, ale pies ?
2011-07-30 21:36:54 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Ma ktoś pożyczyć okulary? Gdzie ten fotopies, a szto eta fotozaranek ?
2011-07-30 21:28:18 (14 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do pawulon: Też dłuższą chwilę szukałem fotozaranka ;-)
Nie poddawaj się, próbuj dalej
2011-07-30 21:30:51 (14 lat temu)
s_mile
 
do pawulon: A potem daj plusa Rafałowi za spostrzegawczość.
2011-07-30 21:34:06 (14 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: No patrz Zosiu, nie spojrzałem na napis na markizie ;))
2011-07-30 21:40:43 (14 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Jak Ty go nie widzisz... to go tam nie ma :)
2011-07-30 21:42:41 (14 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Pod markizą pan płk Ryszard jeszcze niedawno komendant garnizonu Piła!!!!! Wspaniały gość! Legenda Piły.
2012-04-12 22:28:53 (14 lat temu)
s_mile
 
do pawulon: ... albo zdjęcie nieostre ;-)
Ale tym razem jednak ostre, nie ma psa, tylko fotozaranek. A Pawłowi polecimy wizytę u fotooptyka :-D
2011-07-30 21:46:05 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do pawulon: A...ja już miałam iść po silniejsze okulary , bo na zdjęciu s_mile widziałam coś, czego nie było :))
2011-07-30 21:47:36 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do s_mile: To podejdź Sławek na Bulwar Ikara i mnie zarejestruj do oczologa :)
2011-07-30 21:55:15 (14 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do pawulon: O nie! Dopiero co tam byłem u laryngologa na płukaniu uszu i chwilowo mam awersję do tego miejsca...
2011-07-30 22:01:40 (14 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do s_mile: Dora, taki z Ciebie kolega. Sam się tam udam, zreperuję wzrok i wtedy będę widział wszystkie fotopieski, fotokotki i wszelkie inne fotorobactwo :)
2011-07-30 22:15:36 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 14 lat temu)
11 Listopada 39 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet