| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pilski
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Spacerowa 31
40
m
Piła
Spacerowa 33
61
m
Piła
Zakład braci Pufahl
67
m
Piła
Dzieci Polskich 2-4-6
81
m
Piła
Spacerowa 29
133
m
Piła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Lim - 2

Myśliwiec przechwytujący Lim - 2 wyprodukowany przez Polaków w Mielcu na licencji radzieckiego Mig - 15, symbol lotniczych tradycji Piły.
Montażu tego samolotu dokonał 48 Polowy Warsztat Lotniczy i Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego, które dały śruby oraz szynę, na której został umieszczony samolot.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+3 głosów:4
Takie brązowe na 4 łapach, nie piszę co, bo jakiś program komputerowy wychwytuje to słowo :)
2011-11-21 20:55:16 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+5 głosów:5
Nie bójmy się tego słowa. To jest kot.
2011-11-21 21:01:44 (14 lat temu)
† Yanek
 
+3 głosów:3
Lepiej w podpisie by brzmiało - Zbieg z ulicy ;)
2011-11-21 21:21:46 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Myślisz, że wtedy nie dostanę minusa :)
2011-11-21 21:23:36 (14 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: No sam już nie wiem?! a może jest tak jak mawiał prezes Ochódzki - aby plusy nie przesłaniały minusów ;)
2011-11-21 21:48:57 (14 lat temu)
"Pomnik myśliwca", jakaś dziwna nazwa, oficjalna ?
2011-12-27 18:08:41 (14 lat temu)
do Rafał T : Lim-2 na konstrukcji z szyn kolejowych ufundowanych przez ZNTK Piła:)
2011-12-27 20:50:05 (14 lat temu)
edek_
 
+3 głosów:3
Dwa ptaki ;)
2014-02-15 22:09:44 (12 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Do tej pory znalem tylko MIG 15....fotopolska wzbogaca :-)
2016-12-27 16:03:32 (9 lat temu)
Coś wiadomo o historii dokładnie tego modelu ?
2016-12-27 16:49:56 (9 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
taki stoi też w ... Andrychowie, po remoncie:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2016-12-27 22:15:16 (9 lat temu)
2016-12-27 22:47:02 (9 lat temu)
Jest jeszcze jeden MIG - w Psarach, wylot z Wrocławia na Poznań.
2016-12-28 11:38:45 (9 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
2016-12-27 16:52:31 (9 lat temu)
do Gandalf: Chodziło mi o egzemplarz na zdjęciu :-) Na samolotach się znam (5 lat na WAT - lotniczy)
2016-12-28 09:28:06 (9 lat temu)
Gandalf
 
do Stenek: W Opolu też stał taki, błędnie zidentyfikowany jako MIG-15:
2016-12-27 22:25:29 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet