| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Droga osiedlowa (bez nazwy) - odgałęzienie ul. Słońskiego
Obiekty w okolicy
Plantowa 23
60
m
Łódź
Łanowa 6-A
66
m
Łódź
Parking
66
m
Łódź
Podstacja TRAFO
70
m
Łódź
Łanowa 6
99
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zmieniłem nazwę z Plantowa 6b na Łanowa 6b i przypisanie do ulicy.
Co prawda dziś obskoczyłem okolicę i pokorygowałem pewne sprawy, ale zawsze tak nie będzie. Powinieneś traktować to jako element edukacji.
Poprzypisywałem te dwa pomnikowe drzewa na terenie szkoły do szkoły jako jej podobiekty i szkołe przypisałem dodatkowo do ul. Kwiatowej, z którą graniczy, a zlikwidowąłem przypisania drzew do Kwiatowej. Za to związek z ta ulica załatwiłem poprzez aktualizację, sprawdź jak to teraz wygląda.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2024-05-26 23:25:26 (2 lata temu)
do blaggio.: Chyba wreszcie odzyskałem możliwość komentowania ... To wieczorem coś napiszę.
2024-05-28 17:10:53 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Z tą szkołą to bardzo ładnie zrobiłeś ... Podoba mi się ... :) Wszystkie jabłka w jednym worku ... :) A ja poprzednio ponumerowałem dęby 1 i 2 bo samemu mi sie myliły ...
2024-05-28 17:23:25 (2 lata temu)
do blaggio.: Zmieniłeś ale się nie wyświetliło ... Teraz zmieniłem i się wyświetliło ... Portal działa z opóżnieniem ok. 24-godzinnym ... Miniaturki na mapie tez nie chcą się wyświetlać.
2024-05-29 19:09:36 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Ma to być przykład dla Ciebie, jak podchodzić do przypisań w podobnych przypadkach..
2024-05-28 20:32:24 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Nie wiem, u mnie wyświetla się od razu, bo jak inaczej sprawdzić, czy poszło dobrze? Nigdy nie miałem tak, żebym musiał czekać na zobaczenie jakichkolwiek zmian na drugi dzień.
A czy codziennie wylogowujesz się i zamykasz stronę? Może wystarczy odświeżyć widok.
2024-05-29 21:51:47 (2 lata temu)
do blaggio.: Odświeżam stale ... Jest jakiś Error może tylko u mnie ... ??? ... Mam nowy - niezbyt szybki internet na nowym miejscu zamieszkania ... System sam mnie wylogowuje a potem każe się zalogować ... Pracuję jednocześnie na kilku stronach - portalach jednocześnie.
2024-05-29 22:00:20 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet