| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Głogowska

2007-2008 - przebudowa ulicy Głogowskiej

Pochód 1 maja 1987

OBIEKTY - ul. Głogowska
Więcej (139)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marek W
 
+2 głosów:2
Ciepły maj był owego roku :)
2012-10-11 22:17:43 (13 lat temu)
Jakby to napisać hmmmm... foto....
2012-10-11 22:27:51 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: Coś dla każdej płci :)
2012-10-11 22:30:11 (13 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Marek W : Ciepłe lato, ja zaś pamiętam styczneń 1987, minus 37 stopni celsjusza.
2012-10-12 02:10:18 (13 lat temu)
Produkt flagowy z Antoninka. Łza się w oku kręci, że my naród ( we the people ) nie mamy już żadnego przemysłu :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: o jeden nawias za dużo
2012-10-12 13:58:05 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Przecież w Antoninku jest fabryka produkujaca Volkswageny.
2012-10-12 14:03:37 (13 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do mamik: To teraz tak jest, ale wtedy nie produkowaliśmy nic zagranicznego, tylko składaliśmy z gotowych już części :)
2012-10-12 14:13:04 (13 lat temu)
mamik
 
do YouPiter: Skoro produkowane w Polsce to made in Poland.
2012-10-12 14:20:10 (13 lat temu)
do mamik: No, można powiedzieć - produkowane, bo składane czy licencyjne wyszły z mody, a te i te nosiły ze sobą ( jak cała gama Fiatów składanych po `73 ) znaczki ,,p".
2012-10-12 14:25:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Jak widać zaopatrzenie w tym dniu było specjalnie obfite.
2012-10-11 22:06:07 (13 lat temu)
fazi1
 
A zcerwone flagi gdzie?
2013-06-02 16:56:54 (13 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To 1 Maj po rocznicy awarii w Czarnobylu
2013-06-02 17:02:19 (13 lat temu)
3 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet