Obiekt już od dwu lat nie jest filią OK "Górna" i stoi niewykorzystany. Obecnym właścicielem jest Dalkia - włodarz EC-2. W przeszłości mieścił się tu Dom Kultury "Energetyk", z kinem III kat. właśnie o tej nazwie. Dalkia nie chciała - i jak widać nie chce (pewno w perspektywie likwidacji EC) - zajmować się tym niechcianym dzieckiem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: coś tam, coś tam...
do zeto: Przyznam się, że nie byłem aż tak zorientowany, choć teraz przypominam sobie, że coś mi się kiedyś obiło o uszy. Nieaktualny szyld na wejściu mnie zmylił. Wobec tego muszę zmodyfikować nazwę obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
Wobec tego, że już było i nie będzie więcej okazji do zrobienia nowych lepszych zdjęć tego budynku, pozwoliłem sobie na dodanie jeszcze tego jednego sprzed ponad roku.