|
|  | powiat polkowicki |
Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:
- Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
- Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
- Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł
Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
|
a%3A4%3A%7Bs%3A1%3A%22k%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bi%3A1%3Bi%3A1%3Bs%3A6%3A%22Polska%22%3B%7Ds%3A1%3A%22w%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A2%3A%2219%22%3Bi%3A1%3Bs%3A14%3A%22dolno%C5%9Bl%C4%85skie%22%3B%7Ds%3A1%3A%22p%22%3Ba%3A2%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A3%3A%22370%22%3Bi%3A1%3Bs%3A10%3A%22polkowicki%22%3B%7Ds%3A1%3A%22m%22%3Ba%3A3%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A5%3A%2254340%22%3Bi%3A1%3Bs%3A9%3A%22Polkowice%22%3Bi%3A2%3Bb%3A1%3B%7D%7D
|
wczytywanie danych...
|
|
|
|
|
Więcej do poczytania tutaj: http://www.kghm.pl/index.dhtml?category_id=264
Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice - oddział KGHM Polska Miedź, jedna z 3 kopalń miedzi w Polsce. Kopalnia ta powstała w wyniku połączenia w 1996 r. kopalń "Polkowice" i "Sieroszowice". Kopalnia "Polkowice" powstała w latach 1962-68, kopalnia "Sieroszowice" - w latach 1972-80.
Roczne wydobycie: 9,2 mln t polimetalicznej rudy zawierającej 1,9% miedzi 0,00003% srebra, oraz 200 000t soli o zawartości 97-99% NaCl.
Szyby: 11 szybów wentylacyjnych, z czego 3 pełnią również funkcję wydobywczą.
System eksploatacji: Komorowo-filarowy z ugięciem stropu, z częściowym wypełnieniem zrobów kamieniem
Zasoby przemysłowe: 296 mln t (szacunek na 31 grudnia 1999).
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/OZG_Polkowice-Sieroszowice Autorzy: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=OZG_Polkowice-Sieroszowice&action=history Licencja: [http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl CC-BY-SA 3.0]
|
proszę czekać...
Zakłady Górnicze Polkowice-Sieroszowice - obiekty i wydarzenia  |
|
|
|