| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - 10-18 kwietnia 2010 - żałoba narodowa

2010 - Żałoba w Warszawie

2010 - Żałoba we Wrocławiu

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

10-18 kwietnia 2010 - żałoba narodowa

Zbudowano: 2010
Żałoba narodowa ogłoszona w Polsce została 10 kwietnia 2010 po porannej katastrofie pod Smoleńskiem prezydenckiego samolotu wiozącego polską delegację na uroczystości do Katynia. W katastrofie zginęli wszyscy obecni na pokładzie samolotu, z prezydentem Kaczyńskim na czele.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ŁAPA
 
Bardzo dobrze, że zamieszczane są zdjęcia dokumentujące wydarzenia ostatnich dni. Zebrałbym je jednak do obiekty żałoba narodowa, albo coś w tym stylu. Mam nadzieję, że koleżanki i koledzy z innych miast Polski również umieszczą fotografie ze swoich okolic. Niestety mnie nie ma w Polsce, toteż liczę na was:)
2010-04-11 13:48:06 (16 lat temu)
pawulon
 
do ŁAPA: Ja już to samo napisałem wcześniej ale autor zdjęcia odpowiedział że nie utworzy osobnego obiektu i to pod którym był mój komentarz usunął ze strony, dziwne podejście :(
2010-04-11 13:55:43 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do pawulon: Obiekty może zakładać każdy. Mam kilkaset zdjęć i poczekam aż emocje nieco opadną.
2010-04-11 14:04:13 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Jednak każdy powinien sam sprzątać po sobie. Zakładać obiekty pomagamy nowicjuszom, którzy zwyczajnie tego nie potrafią. Skąd takie histeryczne podejście wytrawnego użytkownika? Klikaset zdjęć z jednego wydarzenia powinno znaleźć się w oddzielnym obiekcie.
2010-04-11 14:10:40 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Danuta, nie ma żadnej histerii. Za kilka dni założy się obiekt, posegreguje fotografie. Warszawa to nie tylko Pałac Prezydencki ale także wiele innych instytucji. Dajmy sobie 2-3 dni zanim zaczniemy podpinać. To nie wyścigi.
2010-04-11 14:14:08 (16 lat temu)
Julo
 
do Danuta B.: Nie ma o czym mówić, nie ma powodu do sporu: założyłem obiekt i przeniosłem dotychczasowe fotki. Spodziewam się, że następne dodawać już będą sami ich autorzy...
2010-04-11 14:15:10 (16 lat temu)
pawel
 
Komentarz zbyteczny.
(Teraz)
x xx
 
+2 głosów:2
Świetne zdjęcie, po trzech latach tematyka trafiła do kabaretu.
Dostałem od jednego z fotopolan linka na piosenkę poświęconą temu wydarzeniu :



2013-04-05 15:20:20 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+11 głosów:12
do x xx: Straszny to był wypadek. Dla mnie główni winni spowodowania tej katastrofy zginęli w niej, ale czekam z osądzaniem nie oglądając i nie słuchając jakochkolwiek "dyskusji" do czasu zakończenia wszelkich oficjalnych dochodzeń.
2013-04-05 17:59:25 (13 lat temu)
x xx
 
+4 głosów:6
do † KazimierzP: Podzielam Pański pogląd, nie mniej jednak moje dorosłe życie upłynęło w oparach absurdu, czyli budowy mocarstwa europaletowego i rotacyjnego sprawowania władzy przez przywódców podzielonej panny "S".
Ten straszny wypadek to kolejna okazja do demonstrowania wszystkich naszych narodowych przywar z religijnością na czele.
Ta piosenka to bardzo dobra piosenka.
2013-04-05 18:17:04 (13 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
Założę się, iż 99.999999 % oglądających to zdjęcie czy to dziś czy też jutro nie ma pojęcia z jakiej okazji i cóż na tym zdjęciu uwieczniono, Ja sobie skojarzyłem, ale jak świat światem nie tylko nasi rodacy mają i będą mieli problemy z wydarzeniami historycznymi. Nie tak dawno temu w 150 rocznicę wybuchu pewnego powstania okazało się iż wiedza na temat tego powstania wśród naszego przeciętnie wyedukowanego narodu jest żadna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: xfgsfgnhb
2015-01-02 23:58:25 (11 lat temu)
A mozaby do adresu jakiegoś to przypisać? To jest na tyłach Pałacu od strony Karowej czy też przy Wiejskiej 10?
2010-04-11 21:34:01 (16 lat temu)
Adresów jest przyznaje kilka - przypisałem do Wiejskiej 10 zgodnie z oficjalnym adresem Kancelarii. Przyznaje jednak, że jest tu sporo innych instytucji, jak choćby Państwowa Komisja Wyborcza.
2010-04-12 08:52:48 (16 lat temu)
No proszę jakie faux pas. A gdzie przypisanie do obiektu żałoby?? Mnie wczoraj to wypomniano:-)
2010-04-12 09:47:40 (16 lat temu)
ŁAPA
 
do bonczek_hydroforgroup: A czemu przypisanie do Warszawy? Może zrobić ogólnopolski obiekt żałoba w Polsce, i tam podobiekty: Warszawa, Wrocław etc. I myślę trzeba ujednolicić nazewnictwo wydarzeń. Chyba najlepiej żeby nazwa zaczynała się od roku, wtedy się chronologicznie segreguje. No i ikonka obiektu też nie pasuje do wydarzenia.
A tak to super zdjęcia, fajnie że dokumentujecie to co dzieje się w Polsce.
2010-04-12 10:03:27 (16 lat temu)
bonczek_hydroforgroup - Dobrze, że cię ,,mamy\" w Warszawie w czasie, gdy Historia zostawia ślad.
2010-04-12 10:03:55 (16 lat temu)
Łapa - Ja utworzyłem jedynie obiekt ,,Manifestacja pamięci dla ofiar katastrofy pod Smoleńskiem\", reszta należy do adminów.
2010-04-12 10:11:12 (16 lat temu)
zuf
 
do ŁAPA: Od kilku tygodni (jak nie miesięcy) są obiekty REGIONY. Dla całej Polski i dla każdego województwa osobno. Ja nie wiem ale kopletnie nie widzę, żebyście z tego korzystali. Za to są poźniej dylematy do jakiego miasta przypisać obiekt typu linia kolejowa (Danusia) czy teraz żałoba. Po to Neo zrobił REGION żeby w nim umieszczać obiekty, które obejmują zasięgiem więcej niż jedno miasto, albo teren całej Polski. Skorzystajcie z tego.
2010-04-12 12:39:34 (16 lat temu)
do ŁAPA: Nie zakładałem obiektu żałonego, ba proponowałem poczekanie z tym wszystkim kilka dni, aż emocje opadną i wszystko zsynchronizujemy. Dostało mi sie od histeryków..a efekt jak widać.
2010-04-12 13:23:52 (16 lat temu)
zuf
 
Zrobiłem porządek Neo proszę o odpisanie z Regionu Mazowieckiego. Jest przypisane do Regionu Polska a to Mazowieckie to niechcący sie przypisało.
2010-04-12 17:51:53 (16 lat temu)
pawulon
 
Ja bym dopisał również do Rynku.
2010-04-13 20:22:03 (16 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:1
Proponuję parotygodniowe moratorium na dodawanie tego typu zdjęć. To co zaczyna się dziać wokół żałoby zaczyna trącić tanim absurdem (zwłaszcza po dzisiejszych informacjach). Nasza strona nie musi w tym uczestniczyć...chyba że musi. Może napisać artykuł za jakiś czas i zweryfikować materiał,?
2010-04-13 20:22:03 (16 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Czy masz na myśli pochówek na Wawelu?
2010-04-13 19:58:25 (16 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Kavikvs: Bardzo trafna uwaga, byśmy nie byli zmuszeni do zmiany nazwy obiektu na histeria narodowa.
2010-04-13 19:59:56 (16 lat temu)
do Kavikvs: Uprzedzałem lojalnie że tak będzie, to dostało mi się Dana od Ciebie ..że jestem histeryk..a tu zaczyna się to czego uniknąć chciałem, totalna, paranoidalna egzaltacja...
2010-04-13 20:04:13 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Reakcją na uwagę o złym przypisaniu nie powinno być usunięcie zdjęcia.
2010-04-13 20:11:58 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do bonczek_hydroforgroup: Nie przesadzaj, Wasz materiał jest OK. Będzie jeszcze bardziej OKa jak zachowamy odpowiedni dystans. Tak, piszę o Wawelu i narodowym obłędzie, który jest dla mnie jeszcze bardziej przygnębiający niż sama katastrofa.
2010-04-13 20:12:26 (16 lat temu)
mamik
 
Róbmy swoje, czyli \\\"budynek nr 7 przy ulicy Kwiatowej\\\" wydarzenia społeczne zostawiając innym . Obrazków z wydarzeń bieżących jest aż za dużo w mediach. Zdjęcia są, gdy nabiorą patyny możemy wrócić do tematu jeśli będzie taka potrzeba
2010-04-13 20:22:03 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Myślę, że jeszcze nie jest źle - kilka fotek - ujdzie i nikt ich przecież nie usuwa :) Gorzej gdyby na stronie pojawiało się codziennie po 50 zdjęć zniczy. Nie ma co się denerwować ani zniechęcać.
2010-04-13 20:23:38 (16 lat temu)
Przy okazji nie pierwsza uwaga techniczna: kaszani się kolejność wyświetlanych komentarzy w zakładce \"komentarze\" (pod zdjęciem chronologia jest OK), przez co całość jest nielogiczna. Koniecznie trzeba coś z tym zrobić.
2010-04-13 20:42:44 (16 lat temu)
mamik
 
do † Festung: To może wynikać z tego, że wyciąłem swój komentarz z powodu literówki, później dodałem ponownie i kolejność się wywróciła ;-)
2010-04-13 20:45:02 (16 lat temu)
do Kavikvs: Nie przesadzam. Napisałem sadzając pierwsze zdjęcia by poczekać kilka dni z segregacją i zakładaniem obiektów. Zdjęcie usunąłem jedno /bez sensu z kamerzystą/ a tego samego dnia posadziłem resztę i jeszcze co nie co dołożę.
W mojej opinii można było do tematu choć przykry podejść z dystansem. Nie ma się co napinać. Zdjęć nie usuwam w ramach histerii ewentualnie dostosowując się do sugestii Pawulona.
2010-04-13 20:49:20 (16 lat temu)
pawulon
 
do bonczek_hydroforgroup: I tylko o tego kamerzystę mi chodziło. Nie było na zdjęciu nic co można by uznać za zgodne z profilem portalu, ot wysięgnik i na nim kamerzysta, ani architektury ani wydarzenia do którego można by je przypisać. Usunąłeś i OK. To tylko dobrze świadczy o tobie że masz krytyczne podejście do swoich prac (zdjęć) :)
2010-04-13 21:18:37 (16 lat temu)
do mamik: No i znów przez Mamika by się biednemu Neo dostało ;)
2010-04-13 22:08:45 (16 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: A tak przy okazji - zrobiłem test bazy danych dla miliona zdjęć - wypadł pomyślnie pod względem szybkości :)
2010-04-13 22:14:33 (16 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
Podmieniłem na większe.
2016-03-20 19:41:51 (10 lat temu)
Mój ojciec grał przez wiele lat w tej orkiestrze (załem sporo muzyków z tej orkiestry ale wszyscy już na emeryturze).
2016-04-11 19:57:47 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: A to ciekawe :) Ładnie, dziarsko weszli na plac od Jasia i Małgosi i nieźle dali z instrumentów.
2016-04-11 21:21:14 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Mieli dobrych muzyków, teraz nie wiem jak jest bo już dawno ich nie słyszałem ale co roku orkiestra ŚOW jeździła na konkurs orkiestr wojskowych do Krakowa. Mieli też wyjazdy za granicę - m.in. Austria, Francja, Belgia, Niemcy... miałem dzięki temu sporo fajnych kolorowych folderków z innego świata do pooglądania :)
2016-04-11 22:02:38 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Znam to uczucie, gdy na kolorowych folderkach inny świat. Zbierałem tzw. "hotelówki". Jak się miało zbiór, było się kimś :)
2016-04-11 22:31:34 (10 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: też kiedys grałem w orkiestrze dętej ...
2016-04-11 23:08:53 (10 lat temu)
YouPiter
 
+2 głosów:2
do Stenek: Jest w orkiestrach dętych jakaś siła... :)
2016-04-12 09:03:55 (10 lat temu)
Stenek
 
do YouPiter: Powiem więcej - jest Ogromna Siła ! ;))
2016-04-18 22:35:35 (10 lat temu)
6 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
10-18 kwietnia 2010 - żałoba narodowa - obiekty i wydarzenia
10-18 kwietnia 2010 - żałoba narodowa w powiatach:
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet