| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Drogi w Polsce

Drogi w woj. świętokrzyskim

Drogi w woj. dolnośląskim

Drogi w woj. kujawsko-pomorskim

Drogi w woj. lubelskim

Drogi w woj. lubuskim

Drogi w woj. łódzkim

Drogi w woj. małopolskim

Drogi w woj. mazowieckim

Drogi w woj. opolskim

Drogi w woj. podlaskim

Drogi w woj. śląskim

Drogi w woj. wielkopolskim

OBIEKTY - Drogi w Polsce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Drogi w Polsce

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...565758596061626364następna
Nieźle musieli przydzwonić w te barierki.
2009-08-19 23:40:46 (16 lat temu)
Wow. Wygląda jak autostrada. Ciekawe jaki wybiorą wariant poprowadzenia tej trasy przez Gliwice... coś nie za bardzo mi się widzi taka trasa przez środek miasta.
2009-10-24 22:50:17 (16 lat temu)
zuf
 
do Neo[EZN]: I to jest dla mnie nie zrozumiałe dlaczego droga takiego typu nie dostała status autostrady chociaż do niego się kwalifikuje. Dla przykładu wrocławska obwodnica będzie autostradą o numerze A8.
2009-10-25 01:04:24 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Mnie też| się nie widzi, ale skoro władze Gliiwic chcą:/ Tyle że w Gliwicach DTS będzie już węższa. Po dwa pasy w obie strony i bez pasa zieleni w środku. A pobiegnie (jeśli nic się nie zmieni) wzdłuż dawnego kanału kłodnickiego.
2009-10-25 03:56:14 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Faktycznie DTŚ w Gliwicach ma mieć już niższą rangę. A kanał jak obecnie wygląda? Ściek czy rów bez wody?
2009-10-25 10:23:11 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Takie zagłębienie, częściowo zasypane. Wody w tym nie ma.
2009-10-25 15:51:49 (16 lat temu)
ŁAPA
 
Ładne, ale troszkę można je zmniejszyć, dla takich starszych fotografii 900x600 pikseli powinno być OK.
2010-02-11 12:26:42 (16 lat temu)
zuf
 
To się nazywa zbrojenie!
2010-03-10 19:18:58 (16 lat temu)
do zuf: Tam chyba będzie więcej zelaza niż betonu ;)
2010-03-10 21:25:10 (16 lat temu)
A już widzę, że poprzednie pytanie jest nieważne... Ciekawe tylko kiedy ten objazd otworzą...
2010-03-22 12:19:36 (16 lat temu)
Cóż to za asfaltowa droga? Jakoś jej nie kojarzę, czyżby planowany objazd estakady na Lotniczej czy dojazdowa do budowy?
2010-03-22 12:18:53 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: To będzie droga zastępcza w kierunku Zielonej Góry na czas remontu estakady Kosmonautów-Lotnicza i budowy nad tym wszystkim estakady autostradowej AOW.Jest to wylot dawnej ulicy Lotniczej,która około czterdzieści lat była nieużywana.
2010-03-22 16:01:53 (16 lat temu)
Aż serce rośnie jak się na to patrzy :) Pewnie gdyby nie most na Rędzinie to by dużo szybciej otworzyli AOW niż za ponad rok.
2010-03-23 22:34:30 (16 lat temu)
wito,
 
Podobno są problemy , bo powstały pęknięcia komory śluzy. Ktoś coś wie na \"zichir\" ?
2010-03-23 22:45:51 (16 lat temu)
† ☻
 
do Neo[EZN]: \"Aż serce rośnie jak się na to patrzy\" - chodzi ci o widoczny na zdjęciu żywy inwentarz ?
2010-03-24 08:27:03 (16 lat temu)
do † ☻: Raczej o ten martwy - czyli o estakadę widoczną w tle :)
2010-03-24 09:08:28 (16 lat temu)
Parowóz ma bodaj niemieckie oznaczenia - na pewno nie PKP.
2010-04-07 21:48:50 (16 lat temu)
fck
 
do † Festung: Zgadza się. To specjalny pociąg turystyczny \"Fliegender Schlesier\" relacji Wrocław Główny -> Cottbus. :)
2010-04-07 22:14:51 (16 lat temu)
do fck: On regularnie kursuje czy to był jakiś przejazd okolicznościowy?
2010-04-07 23:45:28 (16 lat temu)
fck
 
do Neo[EZN]: Pociąg ten przyjeżdża raz, dwa razy do roku. Objęty całkowitą rezerwacją, bilety do kupienia w kilku punktach w Niemczech.
2010-04-08 08:37:31 (16 lat temu)
do fck: No to miałem faktycznie niezłego fuksa :)
2010-04-08 10:13:49 (16 lat temu)
fck
 
Wygląda jak na granicy Izraelsko-Palestyńskiej.
2010-04-08 08:54:57 (16 lat temu)
pawulon
 
do fck: A w podpisie powinno być OWP a nie AOW ;-)
2010-04-08 10:44:22 (16 lat temu)
Takie same mury oporowe są w Chorzowie wzdłuz DTŚ - są montowane z elementów a nie wylewane do szalunku, budowa idzie o wiele szybciej.
2010-04-08 10:55:17 (16 lat temu)
Pokaż na mapie
631 Dyskusji (ostatnia 16 lat temu)
Drogi w Polsce - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet