| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Trzecia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski (8-14 VI 1987 r.)

11.06.1987 - wizyta Jana Pawła II w Szczecinie

Wizyta w Gdańsku, msza Papieska na Zaspie (11-12.06.1987)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Trzecia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski (8-14 VI 1987 r.)

Zbudowano: 1987
III wizyta w Polsce 8-14 czerwca 1987 – Jan Paweł II odwiedził miasta: Warszawa, Lublin, Tarnów, Kraków, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Częstochowa, Łódź.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
2022-12-12 19:54:07 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
2018-02-26 22:12:28 (8 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Można ‘’domniemywać’’, że fotografujący skupił się na balustradzie ze schodami. Dla pełni obrazu, należałoby podać numery rejestracyjne czterech motocyklistów.
2025-03-27 15:35:20 (rok temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Czego można by się spodziewać. Jak zwykle - festiwal impertynencji. Nawet przy amatorskich opisach cudzych zdjęć, należałoby wskazać meritum fotografii a nie jej peryferii.
2025-03-27 15:57:03 (rok temu)
Anneob
 
Czy leci z nami pilot ?
2025-03-27 16:04:12 (rok temu)
do Krzyś_: numer poprawny to 51-53
2020-04-26 00:29:49 (6 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Heniek072: Czy to nie jest dawna kawiarnia "Morska" ?
2025-03-27 13:03:35 (rok temu)
yani
 
do Anneob:
Można domniemywać, że zdjęcia z papieżem oglądasz na klęczkach.
2025-03-27 15:41:28 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Anneob:
Fotopolska zajmuje się głównie architekturą, to nie jest kółko parafialne.
2025-03-27 16:00:42 (rok temu)
do Anneob: Tak - który sam jak widzę rozpocząłeś...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-03-27 16:08:23 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Anneob: TERRAIN AHEAD...
2025-03-27 16:09:39 (rok temu)
Przypominamy o możliwości korekty kadru. To przydałoby się znalezienie poziomu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2019-01-23 23:52:41 (7 lat temu)
LechPogodny
 
+3 głosów:3
Niektóre zdjęcia nieco skorygowałem i podmieniłem. Dzięki za uwagi!
2019-01-24 00:14:11 (7 lat temu)
Mikrob
 
Jeszcze taki problem, bo zdjęcia są za duże. Przynajmniej o połowę mniejsze a regulamin mówi jeszcze mniejsze. Tylko nie wyrzucać, trzeba podmienić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis.
2019-01-24 21:21:22 (7 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Hmm. Pytanie: czy lepiej zachować zdjęcie w oryginale czy też skorygować je, przez co "coś-tam" jednak straci?...
2019-01-23 23:56:20 (7 lat temu)
do Mikrob: Dziękuję - właśnie podmieniłem chyba wszystkie swoje dotychczasowe zdjęcia na mniejsze, poniżej 2k
2019-01-24 22:26:33 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do LechPogodny: Jednym skanowany osobiście duży obraz nie przeszkadza, innych zaś gryzie w monitor. Osobiście nie widze żadnego powodu aby cokolwiek ucinać, fotopolski skrypt każdą ilośc pixeli ładnie wrzuca w każdy monitor, epoka liczenia megabajtów przez dostawców internetu to zamierzchła przeszłośc.
2019-01-24 22:30:47 (7 lat temu)
Mikrob
 
do esski : A bitcoin trzeba kopać coraz głębiej. Może i masz rację. Ale myślę, że mniejsze nie znaczy gorsze. A Ty swoją drogą mógłbyś powiększać wrzucane przez Siebie fotki. Ale powtarzam, że mniejsze nie znaczy gorsze. :-)
2019-01-24 22:49:50 (7 lat temu)
esski
 
do Mikrob: Ebayowych nie ma po co pwiększać..
2019-01-24 23:57:02 (7 lat temu)
Mikrob
 
do esski : Ja się staram przynajmniej te 1200 wyciągnąć. Jeżeli przy tym fotka wygląda już bardzo słabo to sobie daruję jej wrzucenie na FP.
2019-01-25 06:28:14 (7 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Tu się zgodzę z esskim - jeżeli oryginał (w sensie skan znaleziony w internecie) ma np. 900-1000px szerokości, to uważam, że nie ma sensu na siłę go rozciągać, choćby do 1200, generując pikselozę. Nie poprawia to jakości zdjęcia.
2019-01-25 09:04:34 (7 lat temu)
Mikrob
 
do cm: Jeżeli się tylko rozciągnie. Ja robię z niektórymi fotkami trochę więcej, po prostu próbuję troszkę je ponaprawiać. Czasami są to krzywo pstryknięte aparatem fotografie. I po powiększeniu daje to wszystko razem całkiem dobry efekt. Esski ma dużo zdjęć i wiem, że gdyby każdą fotkę miał popieścić to by 200 lat musiał wszystkie wrzucać.
2019-01-25 15:29:30 (7 lat temu)
do Mikrob: Poprawiam 80% zdjęć i nie trwa to aż tak długo.
2019-01-25 17:09:19 (7 lat temu)
Mikrob
 
do Mariusz Brzeziński: A ile trwa?
2019-01-25 18:26:38 (7 lat temu)
yani
 
+1 głosów:1
Nowy Świat 23, 25, 27.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-05-18 02:47:21 (5 lat temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Poza kongresem to też III pielgrzymka JP II
2022-12-10 23:30:14 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Gdańsk, Burzyńskiego, może nr 12 ?
2023-01-11 21:46:38 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tam są trzy Bloki z nr 12, każda klatka ma oddzielną literę. Tutaj 12 A i B
2023-01-11 22:12:28 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Gdańsk Zaspa. Bloki przy Burzyńskiego. Pielgrzymka JP II
2023-01-11 20:52:16 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Plac Defilad, widoczne budynki przy Zielnej. Mamy jeszcze obiekt tej pielgrzymki .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2023-09-12 15:08:02 (2 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Dziękuję. Przeniosłem na Plac Defilad
2023-09-12 15:37:29 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Jaki jest sens wrzucać zdjęcia w takiej tragicznej jakości??
2023-09-12 15:58:48 (2 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
Jak możesz to podmień. Będę Tobie wdzięczny.
2023-09-14 20:54:29 (2 lata temu)
do Dürgoy Marcin : Proponuje wymiane na "moją" wersjie i wtedy moźna zaglosować za pozostawieniem
2023-09-12 16:30:12 (2 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję. Ładnie poprawiłeś. Jestem za pozostawieniem twojego.
2023-09-14 20:29:13 (2 lata temu)
do Dürgoy Marcin : Dziękuję ☺ jeźeli się Ci podoba moja wersjia, to ją sobie pobierz i podmnień, wlaśnie dla tego to zrobilem i dalem do przedmiotów. Ja tylko poprawilem Twoje zdjięcie z Twojej "szuflady" to Ty jesteś autorem ☺
2023-09-14 20:33:51 (2 lata temu)
Dürgoy Marcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Pobrałem ale tego starego nie mogę edytować aby podmienić. Już usunięte?
2023-09-14 20:42:53 (2 lata temu)
do Dürgoy Marcin : Jeźeli....to moge sam podmnienić, i zostanie przypisanie Twoje, jest to drobiazg, tylko tego pierwotnego juź nieposzadam...
2023-09-14 20:48:52 (2 lata temu)
do Dürgoy Marcin : ☺☺☺ kaźdy coś robimy dla dobra portalu...to jest poprosto wspólpraca ☺
2023-09-14 20:59:58 (2 lata temu)
4elza
 
Nie wiem czy przypisałam właściwie, co to za pomnik?...
2024-10-26 06:54:15 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Czyli to raczej nie Częstochowa... A czy to na pewno ta pielgrzymka?
2024-10-27 01:07:50 (rok temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do 4elza: Ten kamienny cokół to nie Częstochowa.
2024-10-26 18:57:41 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Bo tak określił to NAC. A tak na marginesie w korzystano chyba z Rudnik
2024-10-26 19:00:47 (rok temu)
fantom
 
do Woj11: Tylko czy na lotnisku w Rudnikach gdzie jest dużo wolnego miejsca, śmigłowiec lądowałby obok latarni i drzew?
2024-10-26 20:20:43 (rok temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do fantom: Skąd w Rudnikach taki antyk jak ten cokół ?
2024-10-26 21:35:42 (rok temu)
Woj11
 
do Mariusz Brzeziński: Fakt podałem Rudniki. Jednak w kontrze do daty podanej przez Elzę. Sugerując, tak jak Ty, że to nie Częstochowa
2024-10-26 21:38:16 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: JPII przyleciał samolotem z Gdańska do Rudnik, a na Jasną Górę przybył samochodem przed apelem
2024-10-26 21:41:03 (rok temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Mariusz dorzuciłem to tematu 11.06.1987 - wizyta Jana Pawła II w Szczecinie, bo takowy istnieje. Co do samego zdjęcia to ołtarz nie był na Jasnych Błoniach tylko w Parku, wiec może lepiej stworzyć obiekt w Parku Kasprowicza.
2025-05-05 10:07:21 (rok temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
Ale ogóle faza bo pamiętam że to stało parę dni i jako dzieciak z siostrą biegaliśmy po tej konstrukcji, pamiętam że cała okolica pachniała surowym drewnem, od desek i wszystkich drewnianych barierek klejących się od żywicy
2025-05-05 15:27:29 (rok temu)
Nie byłem na mszy, ale osobiste okoliczności zdarzenia pamiętam ... byliśmy na powitaniu paieża na lotniska przy Regalicy, śp. mój Ojciec coś słabego sfocił z przejazdu papamobile ulicą Ks. Anny ... potem Ojciec chyba sam pojechał na mszę, bo ołtarz też sfocił - nie pamiętam, chyba tylko jedna fotka ?! Tego samego dnia wieczorem żegnałem papieża w tłumie na dąbskim lotnisku ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: składnia
2025-05-05 22:26:17 (rok temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Hauka: Mam zaproszenie na Jasne Błonia (urzędowe ze stemplem).
2025-05-05 14:18:00 (rok temu)
Hauka
 
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: bo ludzie stali na błoniach :) a ołtarz już parku :)
2025-05-05 15:18:50 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Hauka:
Pomnik poświadcza lokalizację. :)
Naniosłem znacznik.
2025-05-05 15:25:06 (rok temu)
yani
 
do Hauka:
Trochę lasu na to poszło...
2025-05-05 15:29:09 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Hauka:
A potem zrobiono protokół zniszczenia... :))
"Miś" mi się przypomniał. :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2025-05-05 15:29:28 (rok temu)
Hauka
 
+1 głosów:1
do yani: :) no dzisiaj to by nie przetrwało dnia bez ochrony :)
2025-05-05 15:32:06 (rok temu)
22 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Jedna z pielgrzymek Jana Pawła II - przejazd Nowym Światem
Grób Jerzego Popiełuszki
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
1987
-
1987
Trzecia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski (8-14 VI 1987 r.) - obiekty i wydarzenia
Trzecia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski (8-14 VI 1987 r.) w powiatach:
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet