| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Archiwum NARA
1
3
4
5
67
100

GX100

m
215
387
825
844

GX844

m
862

TU862

m
Więcej (77)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Desperado
 
+1 głosów:1
Dlaczego tak wiele zdjęć lotniczych, z Chrośli i innych miejsc, cznajdujemy w obiekcie Sąd Rejonowy w Opolu ? Ogólem 99 zdjęć lotniczych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-09-21 15:19:49 (4 lata temu)
ylooC
 
do Desperado: Możesz dać linka do takiego przypadku?
2021-09-21 15:46:25 (4 lata temu)
2021-09-21 15:53:08 (4 lata temu)
ylooC
 
do Desperado: Moim zdaniem, to psikus skryptu strony. Jak wejdziesz tutaj: wszystko jest ok, nie ma żadnych lotniczych podpiętych.
Natomiast link który mi podałeś, jest powiększony o dodatek .. ./WszystkieZdjecia/ .. i to powoduje błędne wyświetlanie. Sam dodajesz to do adresu? Czy klikasz jakąś opcję?
2021-09-21 16:18:44 (4 lata temu)
ylooC
 
do Desperado: Jeszcze sprawdzam, ale faktycznie coś jest nie tak. Już wywołałem ten sam błąd u siebie.
2021-09-21 16:31:20 (4 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Desperado: Wieczorem rzucę jeszcze na to okiem. Wszystko się dzieje źle po wciśnięciu "pokaż wszystkie" , wtedy śmietnik wychodzi.
2021-09-21 16:48:52 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ylooC: Te się pokazują tylko we "wszystkich zdjęciach" ale to bardzo ważna funkcja. Ja już kiedyś pytałem o zdjęcia lotnicze. Nie pamiętam z jakim obiektem ale była taka sama sytuacja. Wtedy nikt nie zareagował. tak, że .... dzieki :)
2021-09-21 17:03:22 (4 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Desperado: Zrobione - nie pokazują się już w zestawieniu :) Trochę zajęło mi ale znalazłem sposób.
2021-09-21 20:57:10 (4 lata temu)
Od czego te szlaczki na polu po prawej? Saperzy pole przeorali?
2018-09-23 01:04:58 (7 lat temu)
A te białe , jakby piórka to nie sa spadochrony ?/ przy kazdym jest ciemny obiekt na ziemi.
2018-09-23 01:20:08 (7 lat temu)
Wydaje mi się,że tu gdzie sa te szlaczki jest w tej chwili lotnisko wojskowe w Janowie.
2018-09-23 22:56:04 (7 lat temu)
Moze po prostu kołujace samoloty zostawiły takie ślady.
2018-09-24 15:01:05 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
To fakt, wszyscy piją. Największe pijaństwo widziałem w filmie dokumentalnym o naszym świecie. Autorzy sfilmowali pijanych Niemców, na pewno w portowym mieście Hamburg, film sklejony z relacji, bodajże z lat 50. XX w. Zgroza, zwłaszcza patrząc na pijane kobiety.
Szukam tego filmu, ale może ktoś jest sprytniejszy?
2018-09-24 16:15:13 (7 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do da signa: Ktoś analizował zdjęcie i zaznaczał białą kredką interesujące obiekty. Wydaje mi się, że część z nich to samoloty (lub cienie samolotów) widoczne na zdjęciu.
Ale czym są te "szlaczki" - nie mam pojęcia.
2018-09-24 10:10:15 (7 lat temu)
do max: Może to element maskowania? Po to żeby właśnie trudniej było dostrzec zaparkowane samoloty?
2018-09-24 10:53:57 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Możliwe, linie zrobione tak jak się je robi na boisku porosniętym trawą.
2018-09-24 10:59:30 (7 lat temu)
max
 
do Neo[EZN]: No nie wiem ... widzisz coś takiego na zdjęciu i od razu się uważnie przyglądasz o co chodzi bo to nietypowe. Słabe maskowanie :)
2018-09-24 13:45:48 (7 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do da signa: Jeśli po sąsiedzku jakaś gorzelnia była ...
2018-09-24 15:06:13 (7 lat temu)
do max: Haha znam srodowisko wojskowe. Oni za kolnierz nie wylewaja:)))
2018-09-24 15:09:07 (7 lat temu)
do da signa: A znasz takich co nie piją.
2018-09-24 15:13:49 (7 lat temu)
esski
 
do piotr brzezina : Ludzi czy wojaków?
2018-09-24 15:14:25 (7 lat temu)
do piotr brzezina : Mam stycznosc ze srodowskiem wojskowym i medycznym. Lekarze łoją wódę , wojskowi też. Wniosek wszyscy Polacy piją tylko ja tego nie widzę:))))
2018-09-24 15:25:58 (7 lat temu)
do esski : Ale mnie zaskoczyłeś, odp. Ci i Ci
2018-09-24 15:41:40 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: A jak ktoś jest lekarzem wojskowym ? ;-)
2018-09-24 15:36:06 (7 lat temu)
do da signa: Ty tego nie widzisz czy nie chcesz widzieć ?
2018-09-24 15:39:43 (7 lat temu)
esski
 
do piotr brzezina : Co należy rozumieć "wszyscy chleją" lub też "wszyscy piją". Bo jeśli picie to jedno piwo raz na kilka miesięcy, a jeśli picie to piwo na codzień , może też być.. "picie na codzień i przy każdej okazji aż do alkoholowego zamroczenia". Jeśli chodzi o numer jeden w tej wyliczance to tak ja jak i wielu moich polskojęzycznych znajomych ociera się w ten sposób, z własnego wyboru, o ten rodzaj trunku jak i częstotliwość. Tu u mnie zwane "ciężkie likiery" czyli wszystko co ma powyżej kilkunastu procent zawartości alkoholu wogóle nie wchodzi w rachubę. I to wszystko z własnego nieprzymuszonego wyboru. Nikt nam tego nie nakazał, nikt nam tego nie zalecił.. Tak wyszło. Czy mnie i tych"""" znajomych""""" też można wrzucić do worka z napisem...A znasz takich co nie piją?
2018-09-24 15:49:46 (7 lat temu)
do esski : Mówiąc wszyscy nie miałam na myśli każdej pojedynczej jednostki ale ogół społeczeństwa. Nie ma na to wpływu wykonywany zawód.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-09-24 16:52:13 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do esski : Odpowiedź na Twoje pytanie to Ja
2018-09-24 17:24:47 (7 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: No i jak się taki Niemiec nachleje to jeszcze na rower siada ...
2018-09-24 18:45:11 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ale tu się sprawa ociera o słowo """" wszyscy"""... nie wskazanym by było wrzucać każdego do jednego wora...choć sam robię wyjątek, nie w związku z nadużywaniem alkoholu, a w związku ze słomą w ćwierć eleganckich laczkach , którzy to od dwóch lat sieją siarę tu i tam, takie tam sałatkożercy, istoty mylące Warszawę z Pragą czy jak to ostatnio z wrockiem.. lub odbierający lux torpeda samochody od bezdomnych, tudzież bomby termobaryczne . itd itp...
2018-09-24 18:29:55 (7 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
90 stopni w prawo. Żelków-Kolonia, w dolnej lewej części Wyględówka
2019-01-23 20:13:31 (7 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Centralnie jak "fotopolski"znak Zelków, u góry po prawej Teodorów. Obrót o 90 stopni w prawo. Siedlce powinny być po wschodniej stronie, jest u góry.
2019-01-23 19:55:22 (7 lat temu)
Dopisałam Zawady i Maciejowice.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-06-06 10:41:33 (5 lat temu)
Dlaczego 100 lotniczych zdjęć esskiego pokazuje się pod "Opole, plac Daszyńskiego" ?
2019-09-04 19:01:01 (6 lat temu)
Ponawiam pytanie : dlaczego 100 lotniczych zdjęć esskiego pokazuje się pod "Opole, plac Daszyńskiego" ? Nie da się tego naprawić ?
2019-09-09 20:14:56 (6 lat temu)
do Desperado: Usunąłem je stamtąd - nie wiem nawet skąd się tu wzięły ale jak znów się pojawią to sprawdzę to dokładnie.
2019-09-09 21:09:48 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki.
2019-09-11 10:05:05 (6 lat temu)
Wg mnie jest to las świdnicki i widok na Kalinówkę i drogę Lublin-Piaski
2018-10-11 14:43:02 (7 lat temu)
7 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
1944
-
1944
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet