| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - 1919-1921 - Powstania Śląskie

1919 - I Powstanie Śląskie

1920 - II powstanie śląskie

1921 - III powstanie śląskie

OBIEKTY - 1919-1921 - Powstania Śląskie
1919
1921

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1919-1921 - Powstania Śląskie

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678910następna
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Widać więcej niż jeden tor czyli można przypisać do stacji kolejowej.
2021-04-30 12:50:26 (5 lat temu)
4elza
 
Wymiana, inne źródło, uściślenie przypisania.
2025-03-29 06:42:53 (rok temu)
do ritterswalder: Ale nie wąskotorowa ? Innej nie mamy na FP. Choć wielkość lokomotywy i wagonów nie wyklucza chyba wąskotorowej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-04-30 13:09:45 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do Desperado: Oczywiście że wąskotorowa.
2021-04-30 16:20:15 (5 lat temu)
Ja_Q_b
 
+1 głosów:1
To jest Orzegów naprzeciwko kościoła
2024-07-28 12:00:30 (rok temu)
Dana
 
do Ja_Q_b: Wielkie dzięki :)
2024-07-28 12:22:02 (rok temu)
Woj11
 
Później przemianowany na PP. 16 "Piast"
2024-07-05 21:03:58 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Zaintrygowała mnie ta flaszka z lewej...
2024-07-05 22:32:59 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do yani: Człowiek nie wielbłąd - pić musi...
2024-07-06 07:32:56 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do yani: Iii..., jedna flaszka na tylu chłopa...;-)
2024-07-06 07:34:43 (rok temu)
Dana
 
W miejscu kamienicy widocznej po lewej stronie jest dziś ulica Dudy-Gracza; widać ją też na zdjęciach Może warto dla niej założyć obiekt?
2024-07-12 18:46:42 (rok temu)
Krzyś_
 
do Dana : Była też ostatnią w granicach dawnych Katowic. Możemy założyć obiekt - miała numer 70.
2024-07-12 19:08:37 (rok temu)
Dana
 
do Krzyś_: Czy więc należy nazwać obiekt "Friedrichstrasse 70"?
2024-07-12 19:27:26 (rok temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Dana : Nawet Warszawska 70.
2024-07-12 20:03:22 (rok temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
2024-07-16 13:44:46 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do Krzyś_: Wyrazy podziwu :)
2024-07-16 18:40:13 (rok temu)
blaumalkontent
 
+1 głosów:1
To barykada na Friedrichstrasse w Katowicach
2025-11-22 00:36:58 (7 miesięcy temu)
Dana
 
do blaumalkontent: Już na swoim miejscu - serdeczne podziękowanie :)
2025-11-22 10:17:51 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
2025-05-17 01:45:40 (rok temu)
Krzyś_
 
Chyba to było 3 maja.
2025-05-18 01:06:29 (rok temu)
Krzyś_
 
2025-05-17 01:49:00 (rok temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Rozumiem, że założyłaś obiekt,pamiętam że nad zdjęciami "Kabicza" już dyskutowaliśmy. Więc muszą być przy innym obiekcie
2025-03-28 09:47:16 (rok temu)
4elza
 
do Woj11: Faktycznie, komletnie tego nie pamiętałam...
2025-03-28 12:06:00 (rok temu)
Ismena
 
2025-04-07 02:36:04 (rok temu)
Woj11
 
Tutaj tylko 1919 rok. W listopadzie 1919 zdobyty przrz siły polskie i przemianowany na PP "Rzepicha"
2025-03-29 08:45:25 (rok temu)
4elza
 
do Woj11: Skorygowałam, dzięki.
2025-03-29 08:49:29 (rok temu)
Woj11
 
do 4elza: Dzięki. Zdobyty przez powstańców wcześniej niż listopad 1919 roku - trochę się pośpieszyłem
2025-03-29 08:54:48 (rok temu)
Pokaż na mapie
96 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Mysłowice. Posterunek powstańców. Kontrola dokumentów.
Powstańcy Śląscy gdzieś w Bogucicach.
1919
-
1921
1919
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1920
-
1921
1919-1921 - Powstania Śląskie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet