| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Odra (dolnośląskie)
Obiekty w okolicy
Wykopaliska archeologiczne - cment...
962
m
Gliniany
Ujście Kaczawy
1025
m
Jurcz
Przysiółek Kohlhaus-Parchwitz (nie...
1427
m
Prochowice
Podstawa pod radar FuMG 65 Würzbur...
2179
m
Gliniany
Przystań promowa
2249
m
Lubiąż

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...358359następna
Tajemniczy Wrocław
 
+1 głosów:1
W sumie to duplikat tej, tylko w trochę lepszej jakości



Co ciekawe mam tę samą pocztówkę wysłaną w 1943, niebywale żywotna seria :)
2026-06-05 11:32:05 (22 dni temu)
Dana
 
+3 głosów:3
Podmiana
2026-06-16 17:07:55 (11 dni temu)
Maciek Matwiej
 
+2 głosów:2
Było coś intrygującego w tych katedralnych wieżach bez hełmów.
2014-09-23 08:16:10 (11 lat temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
Obniżyłem górne datowanie, w 1986 na wieżach katedry były podesty.
2026-05-28 11:34:47 (30 dni temu)
robertlaurent
 
+1 głosów:1
do Maciek Matwiej: No, no :) Ja się składałem na nowe hełmy :)
2014-09-23 10:03:06 (11 lat temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
Wersja cz-b Jeśli B. Olczyk i Anneob to różne osoby, trzeba ujednolicić autorstwo.
2026-05-27 10:13:18 (miesiąc temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Już po raz kolejny zmuszony jestem do wyjaśniania, że to nie ja ‘’wymyśliłem tran dla dzieci’’ :) Może z rok temu, Właściciel Strony wyjaśnił o co chodzi. To nie ja przeniosłem zdjęcia (moje) z innego portalu. Obecnie nie mogę z nimi nic zrobić. Nie mam do nich dostępu. Ma Pan władzę na Portalu. Może je Pan usunąć.
2026-05-27 14:13:46 (miesiąc temu)
yani
 
do Anneob:
Myślę, że dostęp do tego starego konta można spróbować przywrócić. Jeśli oczywiście jest taka chęć ze strony właściciela.
2026-05-27 15:11:02 (miesiąc temu)
Jazzek
 
do Anneob: Coś mi się kołatało po głowie, że było to omawiane. Dzięki za przypomnienie.
2026-05-27 17:24:47 (miesiąc temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Ten obiekt trzeba do czegoś przypisać, może do kanału miejskiego lub Pasterskiej?
2026-01-15 22:46:11 (5 miesięcy temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
Usunąłem 5 dodatkowych niepotrzebnych obiektów tego samego kolektora deszczowego, w tym 4 puste.
2026-01-16 23:29:04 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta – doprecyzowanie. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 08:49:27 (14 dni temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do labeo7: Przerobiłem.
2026-01-16 19:32:33 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta: zdjęcie przedstawia miejsce przejścia kanalizacji ogólnospławnej, syfonem, pod Kanałem Miejskim (Dücker, Mischwasserkanal).
2026-06-13 09:56:32 (14 dni temu)
Kram
 
Korekta. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 09:54:48 (14 dni temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Na kucaka dałoby radę nim przejść tylko ciekawe jak daleko?
2026-01-16 22:18:43 (5 miesięcy temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nie jest tak źle. Mamy do dyspozycji kanał o tzw. przekroju dzwonowym, wysokości 1,8 m i szerok. 1,2m, a dojść możemy do komory przelewu burzowego, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową, a potem możemy sobie wybrać jedną z rur betonowych o średnicy 2 m i udać się w dowolnym kierunku świata. Idąc na północ, wychodzimy wylotem przy wodzie dolnej jazu Różanka.Przy okazji korekta. Rysunek przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 08:52:49 (14 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Kram:
Na odwrót - wysokość 1,2 m, szerokość 1,8 m - tak wynika z rysunku.
2026-06-13 11:39:57 (14 dni temu)
do Kram: Regen-Auslass to aby nie przelew burzowy?
2026-06-13 13:07:36 (14 dni temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do yani: Racja! Z tego rysunku też wynika że h=1,20 m, b=1,80 m i tu też stoi jak byk i to nawet otwartym tekstem. PRZEPRASZAM.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: interpunkcja
2026-06-13 12:56:15 (14 dni temu)
Kram
 
do Jarosław Dubowski: Po dokładniejszym sprawdzeniu okazuje się, że jest to przejście burzowca syfonem, pod Kanałem Miejskim a przelew burzowy jest wcześniej, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową. Natomiast Regen-Auslass to byłby wylot burzowca a on faktycznie znajduje się przy dolnym stanowisku jazu. To co na rysunku to raczej przekrój syfonu gdzieś, na odcinku pod dnem kanału. Przelew to byłby "Überlauf".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 15:48:34 (14 dni temu)
Bubziom
 
2026-05-21 21:14:12 (miesiąc temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Marcinie, przypisanie zdjiecia pod budowę Quorum przy takym ujięciu raczej błędne. Moźna go zastąpić znacznikiem na zdjięciu. Bo teraz to wygłąda na to, źe ulica Sikorskiego jest zalana, jak dla mnie jakymś tokem wodnym albo zbiornikiem ☺☺☺
2026-05-22 12:08:34 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Wacku, warto też przypisać do miejsca. Chyba to tu .
2026-06-07 08:55:30 (20 dni temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję, jesteś niezastąpiona ♥️
2026-06-07 09:24:33 (20 dni temu)
Pokaż na mapie
3583 Dyskusji (ostatnia 11 dni temu)
Rzeka Odra (dolnośląskie) - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet