| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Rzeki woj. dolnośląskiego

Rzeka Bóbr (dolnośląskie)

Rzeka Kwisa

OBIEKTY - Rzeki woj. dolnośląskiego
Więcej (124)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rzeki woj. dolnośląskiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...476477następna
Dana
 
+3 głosów:3
Podmiana
2026-06-16 17:07:55 (11 dni temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Ten obiekt trzeba do czegoś przypisać, może do kanału miejskiego lub Pasterskiej?
2026-01-15 22:46:11 (5 miesięcy temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
Usunąłem 5 dodatkowych niepotrzebnych obiektów tego samego kolektora deszczowego, w tym 4 puste.
2026-01-16 23:29:04 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta – doprecyzowanie. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 08:49:27 (14 dni temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do labeo7: Przerobiłem.
2026-01-16 19:32:33 (5 miesięcy temu)
Kram
 
Korekta: zdjęcie przedstawia miejsce przejścia kanalizacji ogólnospławnej, syfonem, pod Kanałem Miejskim (Dücker, Mischwasserkanal).
2026-06-13 09:56:32 (14 dni temu)
Kram
 
Korekta. Zdjęcie przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
2026-06-13 09:54:48 (14 dni temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Na kucaka dałoby radę nim przejść tylko ciekawe jak daleko?
2026-01-16 22:18:43 (5 miesięcy temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Nie jest tak źle. Mamy do dyspozycji kanał o tzw. przekroju dzwonowym, wysokości 1,8 m i szerok. 1,2m, a dojść możemy do komory przelewu burzowego, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową, a potem możemy sobie wybrać jedną z rur betonowych o średnicy 2 m i udać się w dowolnym kierunku świata. Idąc na północ, wychodzimy wylotem przy wodzie dolnej jazu Różanka.Przy okazji korekta. Rysunek przedstawia syfon kanalizacji ogólnospławnej (Dücker, Mischwasserkanal)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 08:52:49 (14 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Kram:
Na odwrót - wysokość 1,2 m, szerokość 1,8 m - tak wynika z rysunku.
2026-06-13 11:39:57 (14 dni temu)
do Kram: Regen-Auslass to aby nie przelew burzowy?
2026-06-13 13:07:36 (14 dni temu)
Kram
 
+2 głosów:2
do yani: Racja! Z tego rysunku też wynika że h=1,20 m, b=1,80 m i tu też stoi jak byk i to nawet otwartym tekstem. PRZEPRASZAM.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: interpunkcja
2026-06-13 12:56:15 (14 dni temu)
Kram
 
do Jarosław Dubowski: Po dokładniejszym sprawdzeniu okazuje się, że jest to przejście burzowca syfonem, pod Kanałem Miejskim a przelew burzowy jest wcześniej, na skrzyżowaniu z ul. Zakładową. Natomiast Regen-Auslass to byłby wylot burzowca a on faktycznie znajduje się przy dolnym stanowisku jazu. To co na rysunku to raczej przekrój syfonu gdzieś, na odcinku pod dnem kanału. Przelew to byłby "Überlauf".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2026-06-13 15:48:34 (14 dni temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Wacku, warto też przypisać do miejsca. Chyba to tu .
2026-06-07 08:55:30 (20 dni temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję, jesteś niezastąpiona ♥️
2026-06-07 09:24:33 (20 dni temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Dodałem do Pokrzywnika podobiekt- dzielnicę - Kolonie Neumühl (1742 - 1904) - będzie to nam potrzebne jak za jakiś czas -widok na wprost odsłonią się nam pozostałości po tej malutkiej -pięć domów wsi- dodatkowo zaznaczyłem na mapie.
2026-06-09 11:30:48 (18 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
Pewnie! Fotografowanie się nie podoba, a sami filmujemy :) Nikt go zresztą w tym hełmofonie nie pozna. A kład nie jest daną wrażliwą.
2026-06-11 14:29:48 (16 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Skarby na dnie.
2026-06-16 09:52:50 (11 dni temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
Na FB pokazało się też zdjęcie licznych elementów wyposażenia wagonów pasażerskich (stolików itp.) w tym miejscu, łwygląda że PeKaP zrobił sobie tu wysypisko śmieci, podobnie jak w lasku wzdłuż bocznicy Huty Zygmunt wyprowadzonej ze st. Ruda Chebzie.
2026-06-16 11:05:26 (11 dni temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
2026-06-25 09:19:21 (2 dni temu)
Pokaż na mapie
4765 Dyskusji (ostatnia 2 dni temu)
Rzeki woj. dolnośląskiego - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 STR.4 STR.5 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet