| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Odra (opolskie)
Obiekty w okolicy
Opolska 4
402
m
Dobrzeń Wielki
Kapliczka Matki Boskiej z rzeźbą...
427
m
Dobrzeń Wielki
Plac zabaw
431
m
Dobrzeń Wielki
Boisko "Ślum Odra"
517
m
Dobrzeń Wielki
Kapliczka św. Jana Nepomucena
525
m
Dobrzeń Wielki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...143144następna
Pudelek
 
+2 głosów:2
Od 2020 roku jest to most dla samochodów i pieszych z wykorzystaniem elementów starej konstrukcji, należałoby zmienić nazwę albo założyć nowy obiekt
2026-05-10 19:34:04 (miesiąc temu)
to dlaczego jest w ''niezidentyfikowanych" , skoro ładnie opisane co i gdzie?
2022-09-22 01:08:53 (3 lata temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
Ale to raczej inny statek niż pokazany na inny zdjęciu Sonnenschein -

{przy okazji, bo tam nie da się skomentować - czy tylko ja widzę to zdjęcie jako niepełnosprawne?}
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dod. kom. dot. innego zdjęcia
2026-06-11 21:06:45 (16 dni temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Petrus: Nie tylko...
2026-06-11 22:15:01 (16 dni temu)
Na internetowej aukcji jest taka sama widokówka z dwoma stemplami pocztowymi na rewersie. Pierwszy z datą: 12.X.11. a drugi z: 13.10.11. (Amsterdam, Holandia).
2026-05-16 09:48:22 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Alibabki i chyba Marek Grechuta.
2019-04-03 20:20:59 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
To był pierwszy Festiwal Opolski który jako dziecko świadomie oglądałem i zapamiętałem...jak doszedł do mnie internet w 2008 roku, to było nie lada przeżycie, kiedy mogłem sobie na YouTubie zobaczyć materiał TVP zarejestrowany wtedy w całości.
2019-04-03 20:23:49 (7 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Datowanie do uściślenia 1974-06-26.
2026-05-24 08:51:12 (miesiąc temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: A ja przegladając stare festiwale zwracam uwagę na scenografię. W tamtych latach a także później miała zawsze jakiś przekaz. Jakąś myśl. Ideę. Dzisiaj tylko wielkie ekrany, migające obrazy i muzyka z playbacku. Czyli macdonalizacji życia ciąg dalszy. I inne wspomnienie :) Widoczne tu kolumny Dynacord były własnością amfiteatru i używaliśmy ich jeszcze w połowie lat 80. To był świetny sprzęt. Podobno w roku 1990, w czasie przełomu, cały sprzęt zniknął bez śladu. Nie miał kto przypilnować.
2019-04-03 20:31:43 (7 lat temu)
Clipo66
 
Myślec że po 16 latach jeszcze tam być te drapiezniki.
2026-04-05 17:14:40 (2 miesiące temu)
Petrus
 
do Clipo66: Ponoć w niewoli się tak nie zużywają i ćwierć wieku mogą dożyć, ale to zależy jak bardzo zmęczone życiem były już na tym zdjęciu... Niedawno podobne tam biegały
2026-04-05 22:28:57 (2 miesiące temu)
maj
 
+4 głosów:4
Piotrze bez urazy co do zasady i poprawności wskazane by obiekt nosił nazwę 'Most na (na nie nad) to takie poprawności języka polskiego
2026-04-25 22:10:34 (2 miesiące temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Poprawiłam raz jeszcze, bo "Most na rz. Kłodnica", to nie bardzo po polsku ;-)
2026-04-26 07:46:31 (2 miesiące temu)
Jak mam napisać "Most na rzece Kłodnica" czy "Most na Kłodnicy"
2026-04-26 07:58:10 (2 miesiące temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Dziękuje wam - kiedyś napisałem o mojej pisowni, dlatego się nie obrażam jak ktoś mnie poprawia
2026-04-26 08:07:46 (2 miesiące temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do maj: Poprawiam, dzięki
2026-04-26 07:37:56 (2 miesiące temu)
polskup
 
do piotr brzezina : Przepraszam, Piotrze, że przyłączam się do tego czepialstwa językowego. Uważam, że należałoby odmienić nazwę rzeki i nie wpisywać tego "rz.". Czyli "Most na Kłodnicy". W kontekście mostu wiadomo, że chodzi o rzekę, a nie np. część Rudy Śląskiej :)
2026-04-26 07:48:25 (2 miesiące temu)
polskup
 
do 4elza: Czyli teraz mój komentarz właściwie do Ciebie :)) Synchronicznie.
2026-04-26 07:50:16 (2 miesiące temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do polskup: Przyjęto zasadę, że w takim przypadku wpisujemy jednak słowo "most", ale to nic sztywnego, zawsze możne zmienić.
2026-04-26 08:00:05 (2 miesiące temu)
polskup
 
do piotr brzezina : Skoro zderzyliśmy się z 4elzą w koncepcjach, to ja ze swojej rezygnuję, żeby nie siać zamętu.
2026-04-26 08:01:05 (2 miesiące temu)
polskup
 
do 4elza: Słowo "most" - oczywiście. Ja o słowie "rzeka".
2026-04-26 08:01:46 (2 miesiące temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do polskup: Ja też o słowie "rzeka", a "most" się sam napisał ;-), sorki, jak człowiek robi pięć rzeczy na raz, to takie są efekty.
2026-04-26 08:06:53 (2 miesiące temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do 4elza: No tak. U mnie stało się regułą, że zaraz po opublikowaniu tekstu (posta, podpisu) zauważam błąd, którego podczas czytania przed opublikowaniem nie zauważyłem: typograficzny, logiczny, albo merytoryczny. A ileż to swoich zdjęć zlokalizowałem natychmiast po opublikowaniu w nierozpoznanych, mimo że wcześniej godzinami nad nimi rozmyślałem :)
2026-04-26 08:15:30 (2 miesiące temu)
polskup
 
do piotr brzezina : czyli, Piotrze, Most na Kłodnicy, jak "Most na Rzece Quai" :)
2026-04-26 08:26:32 (2 miesiące temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do polskup: Na szczęście nie mamy, dzikiej dżungli
2026-04-26 08:48:01 (2 miesiące temu)
OPPELN1945
 
+1 głosów:1
Zdjęcie jest zrobione z Pasieki ,między mostem kolejowym a mostem na Bolko,tutaj właśnie było kąpielisko miejskie,w stronę miasta przyczółek mostu byłby niewidoczny,zasłoniety drzewami a sam most byłby węższy,gdyż ta część mostu była węższa a istnieje do dziś.
2026-05-26 15:17:21 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
Obecnie w części należy do hotelu . Widok chyba z pl. Koszarowego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2026-05-28 11:38:25 (30 dni temu)
do ZPKSoft: To dziwne bo nie znalazłem hotelu pod tym adresem.
2026-05-28 12:20:46 (30 dni temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Ktoś tak założył obiekt i mam wrażenie, że kiedyś widziałam tam wjazd tylko dla gości, ale nie ufam już mojej sklerozie. Aktualnie budynek wyłączony z produkcji, mieści się tam pracownia artystyczna z galerią (część z lewej) i prawdopodobnie mieszkania chociaż na moje oko mogą to też być lokale na wynajem krótkoterminowy. Właśnie stamtąd wróciliśmy ;-)
2026-05-28 18:57:37 (30 dni temu)
Teraz budynek to Biuro Obsługi Klienta Bytomskich Wodociągów
2026-06-20 12:38:02 (7 dni temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Witam, mam malą uwage, zanim rozpocznieś następne dodawanie zdjięć, warto by bylo, jak bys zprawdzil komentarze i uwagy pod swojimy zdjięciami. Naprz. tu by się naleźalo minimalnie podziękowanie źe masz juź doeditowane, i tu nadal bez poprawy przypisania
2026-06-18 10:35:24 (9 dni temu)
gliwicjus
 
+1 głosów:1
do vetinari: OK, dzięki za uwagę, przyjrzę się komentarzom.
2026-06-18 10:46:08 (9 dni temu)
Pokaż na mapie
1435 Dyskusji (ostatnia 7 dni temu)
Rzeka Odra (opolskie) - obiekty i wydarzenia
Rzeka Odra (opolskie) w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet