| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (18)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Molo Południowe

Zbudowano: 1934-1935
2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Woj11
 
+2 głosów:2
Ani kilwatera "Burzy" maksymalnie czerwiec 1960
2024-04-27 16:47:04 (2 lata temu)
Woj11
 
Molo Południowe.
2022-01-29 18:16:38 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Gierek był w Gdyni 19 czerwca 1976 . Odbywały się wtedy Dni Morza
2025-09-23 08:19:51 (9 miesięcy temu)
fantom
 
do Woj11: A dokładnie za moment tutaj:
2022-01-29 18:26:40 (4 lata temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
do da signa: Przypisałem jeszcze kilka zdjęć do tego wydarzenia
2025-09-23 13:38:36 (9 miesięcy temu)
Manu
 
Nie ma jej na tej fotce, jest przyslonieta Domem Zeglarza Polskiego... widac natomiast basen zeglarskii znane wszystkim budynki na Molo Poludniowym
2023-10-27 21:42:54 (2 lata temu)
este
 
do Manu: Dziękuję, poprawione
2023-10-27 22:00:18 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Niezapomniane wrażenia jedynego w moim długim życiu przypadku choroby morskiej... o Grażyno! ;-)
2023-11-21 22:59:11 (2 lata temu)
Manu
 
ANLEGESTELLE FÜR FÄHRSCHIFFE
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupelnienie
2023-11-22 21:21:02 (2 lata temu)
NAC podaje daty 1948 - 1949.
2024-05-05 13:45:11 (2 lata temu)
To chyba nie Molo Południowe. Zmylił mnie budynek po prawej.
2023-12-18 10:33:06 (2 lata temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Desperado: Po prawej Akademia Morska.
2023-12-18 10:35:38 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Tu również.
2024-01-17 21:46:21 (2 lata temu)
JureK
 
Dzięki,jesteś wielki:)
2024-01-17 21:51:00 (2 lata temu)
Manu
 
+1 głosów:1
No bez jaj... do Skweru Kosciuszki jest stad pol kilometra. To prawie koniec Mola Poludniowego
2024-01-19 18:17:01 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Molo Południowe ?
2025-07-09 12:29:10 (11 miesięcy temu)
do Desperado: Tak.
2025-07-09 12:31:38 (11 miesięcy temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
Przy nabrzeżu ORP Wodnik a za nim, przy falochronie widać jeden z drobnicowców Polskich Linii Oceanicznych z tzw. serii Z (MS „Zakopane”, MS „Zamość”, MS „Zabrze”, MS „Zambrów”, MS „Zawiercie”, MS „Zawichost”)
2025-09-24 12:57:05 (9 miesięcy temu)
Pomuchelskopp
 
+2 głosów:2
Tu już ORP "Błyskawica" w miejsce pociętej na złom "Burzy". Za jej rufą zdaje się MS "Halka"
2025-10-06 08:27:18 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
36 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
Skwer Tadeusza Kościuszki.
Widok na południe z tarasu widokowego na dachu SeaTowers. Najbliżej widać Molo Południowe z basenem jachtowym, dalej plażę miejską, a w oddali Kępę Redłowsk...
1925
-
1930
1925
-
1932
1925
-
1937
1934
-
1938
1937
-
1938
1940
-
1946
1940
-
1947
1947
-
1950
1947
-
1960
1949
-
1960
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet