| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat leski
OBIEKTY - Postołów
Najbliższe obiekty nieistniejące
Słowackiego 29
2953
m
Lesko
Stary most na Sanie
3063
m
Lesko
Rynek 4
3303
m
Lesko
Kładka
4884
m
Zagórz
Most
6225
m
Tarnawa Dolna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most drogowy

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
ylooC
 
To nie jest most w Jarosławiu - zupełnie inne filary - przenoszę do NN
2019-12-07 21:01:33 (6 lat temu)
W Postołowie chyba.
2019-12-08 13:45:54 (6 lat temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Podmiana na lepsze
2024-07-03 10:20:54 (rok temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
W Postołowie chyba.
2019-12-08 13:46:30 (6 lat temu)
ylooC
 
do ritterswalder: Przyczółek i pierwszy filar Postołowskiego mostu.
2019-12-08 16:04:20 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
MichałLew
 
+2 głosów:2
proszę o podmianę zdjęcia
2024-02-05 11:09:35 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do MichałLew: Moge podmnienić, ale wtedy Twoje dam pod glosowanie jako dubel, ale dziękujemy za propozicjie u dodanie lepszego zdjięcia ☺☺☺
2024-02-05 11:11:22 (2 lata temu)
MichałLew
 
+1 głosów:1
do vetinari: po to wrzucam :)
2024-02-05 11:16:12 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do MichałLew: Ok, jeścze raz dziękujemy ☺
2024-02-05 11:16:54 (2 lata temu)
Postołów.
2022-01-18 22:54:56 (4 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Marek - tutaj nic nie widać na tym zdjęciu - filary praktycznie niewidoczne - te napisy, przekreślenia. Szkoda Twojego czasu.
2023-03-14 21:18:05 (3 lata temu)
marek45
 
Postołów
2023-03-04 10:09:11 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Podmiana na lepszy skan ☺
2024-02-14 19:45:47 (2 lata temu)
MichałLew
 
+1 głosów:1
do vetinari: Lepszy bo żółty :)?
2024-02-15 10:20:13 (2 lata temu)
do MichałLew: Nie tylko, jest wiekszy i wyraźniejszy.
2024-02-15 10:23:41 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Moim zdaniem wcześniejsze było wyraźniejsze.
2024-02-15 17:48:22 (2 lata temu)
do yani: OMG ☺☺☺..... poprzednie bylo mniejsie, z śladami po usunieciu znaku wodnego. Zanim podmnienilem, to porównalem obydwa. I to powyźej, mnie się poprostu wydawalo lepsze.
2024-02-15 17:53:23 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Głowy nie dam, ale mimo, że mniejsze, to było chyba ostrzejsze. To w dodatku jest bez sensu zażółcone.
Gdyby zamiast podmieniać, jedno trafiło do kosza, to byłaby możliwość porównania i głosowania - a tak to już po ptokach...
2024-02-15 18:02:28 (2 lata temu)
do yani: Myśle źe ten odcień jest originalny...
2024-02-15 18:22:58 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Oryginalne to było w 1939 i na pewno było czarno białe. Na ile zżółkło ze starości, a na ile zostało "postarzone" do aukcji, czy w obróbce - tego się pewnie nie dowiemy...
2024-02-15 18:32:04 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Obydwa dodali chyba z tego samego żródla. I z tego co mam ja w swojich zbiorach wiem że ten odcień nietrzeba dorabiać, on tam poprostu jest.
2024-02-15 18:59:14 (2 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
Poprawiłbym opis zdjęcia...
2024-11-03 10:37:14 (rok temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet