| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Obiekty w okolicy
Polanowicka 4b
71
m
Wrocław
Polanowicka 4
75
m
Wrocław
Poświęcka 51-53
80
m
Wrocław
Poświęcka 34
86
m
Wrocław
Poświęcka 57-59
117
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Budynek został zbudowany w latach 20. XX wieku. Po pożarze w 2010 roku wysiedlony, obecnie mieszkają w nim bezdomni.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-07-02 14:26:35 (11 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: To muszą być jakieś cieniasy skoro mieszkają i spotykają się w takiej ruderze ;-))
2014-07-02 14:28:53 (11 lat temu)
do pawulon: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-07-02 14:31:33 (11 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Jak opuszczony jak piszesz że "tam mieszka"?
2014-07-02 16:22:15 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-07-02 20:08:55 (11 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Dilerzy, kartele itp. ;) Jak się jest małym, to wszystko wydaje się duże i straszne ;-))
2014-07-02 20:12:16 (11 lat temu)
do pawulon: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-07-03 08:00:36 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Pierwsza czy ostatnia (tzw. "złoty strzał")? ;-))
2014-07-03 10:11:37 (11 lat temu)
do pawulon: Skąd wiesz, może :). Ja nie mam zamiaru bawić się w alkohol, narkotyki czy parpierosy.
2014-07-03 21:07:44 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: I tego się trzymaj, będzie więcej dla innych ;-))
2014-07-04 00:20:03 (11 lat temu)
Spłonął 1 lutego 2013 roku.
2014-07-02 14:30:10 (11 lat temu)
do Skwarkson1680: Jedno pomieszczenie ;)
2014-07-16 23:23:59 (11 lat temu)
pawulon
 
do Cristoforo: Jak się jest "małym", to wszystko jest wielkie, nawet przypalony garnek z obiadem urasta do rangi pożaru ;-))
2014-07-16 23:30:21 (11 lat temu)
do pawulon: :))
2014-07-16 23:33:50 (11 lat temu)
do pawulon: Pawulon, ja wiem co mówię :)
2014-07-17 12:27:36 (11 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Z grzeczności nie przeczę ;)
2014-07-17 12:38:05 (11 lat temu)
Jerzy51
 
Do Black Bob : Zostały tylko słupki z częścią zawiasów .
2014-07-11 19:19:42 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet