| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (23)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Poświęcka 2-2a
74
m
Wrocław
Poświęcka 11
113
m
Wrocław
Żmigrodzka 227
150
m
Wrocław
Przepust wodny
324
m
Wrocław
Przystanek kolejowy Wrocław Poświę...
358
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Poświęcka 7

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie istnieje
2014-02-23 18:40:13 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: Dlaczego podpisujesz się na nie swoich zdjęciach? To jest co najmniej niegrzeczne, i nie fair wobec autora.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-02-23 22:32:26 (12 lat temu)
Mam problem jak to się robi.
2014-02-24 12:18:31 (12 lat temu)
Hellrid, jestem na ciebie wkurzony. To miała być taka dokumentacja, że tu są2 pompy.
2014-06-07 21:31:36 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Skwarkson1680: Rzucisz w Hellrida gąbką?
2014-06-07 21:33:37 (12 lat temu)
Hellrid
 
do Skwarkson1680: Przecież dałem plusa!
2014-06-07 21:48:34 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Skwarkson1680: Gdzie te pompy? Tam w krzakach?
2014-06-07 21:59:24 (12 lat temu)
do Hellrid: Dobiłeś mnie ze śmiechu, przecież widać pompę :D
2014-06-08 21:18:29 (12 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: Cembrowinę widać, pompy nie ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2014-06-09 02:00:21 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: Gdzie? Cembrowina i pokrywa widoczne, ale pompa?
2014-06-11 23:23:34 (12 lat temu)
Każdy człowiek, o ile ma sprawny wzrok, zauważy betonową konstrukcję w krzakach. To jest ta pompa.
2014-06-12 19:55:09 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
do Skwarkson1680: Nie widziałem jeszcze w życiu betonowej pompy... Ale cóż, człowiek się uczy przez całe życie...
2014-06-12 20:08:29 (12 lat temu)
pawulon
 
+6 głosów:6
do Skwarkson1680: Spongebob, to betonowe w krzakach to cembrowina, a dopiero na niej powinna być pompa...... ale jej nie ma ;)
2014-06-12 21:38:18 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+1 głosów:1
Cembrowina też jest częścią pompy. Nie ma tylko tego stalowego uchwytu, bo ktoś go zezłomował.
2014-06-13 08:31:48 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Skwarkson1680: Cembrowina nie jest częścią pompy. Nie wmawiajmy sobie że czarne jest białe.
2014-06-13 08:34:48 (12 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do Skwarkson1680: Cembrowina jest częścią studni, a pompa to osobne urządzenie służące do pobierania wody. Kiedyś pomp nie było, a cembrowiny i owszem ;)
2014-06-13 11:50:18 (12 lat temu)
do pawulon: Nadto tu mowa jedynie o cembrowinach pionowych, a są też przecie (niczym w słynnym przesłuchaniu ws "Agory) - cembrowiny POZIOME. Np. w przepustach pod drogami.
2014-06-13 12:13:27 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Dariusz Milka: Tu chodzi o to by Spongebobowi wytłumaczyć że pompy na tej fotce nie ma, lecz on tego chyba nie rozumie, bo upiera się przy swoim ;)
2014-06-13 12:23:09 (12 lat temu)
Skwarkson1680
 
+2 głosów:2
Dobrze. Na Poświęckiej są dwie STUDNIE. Pasuje?
2014-06-13 13:30:02 (12 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Od razu lepiej. Cieszę się że w końcu zrozumiałeś ;)
2014-06-13 13:58:35 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet