| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:2
Wehikuł czasu.
2012-09-25 20:46:46 (13 lat temu)
Dr Emmet Brown coś poprawia?
2012-09-26 10:10:57 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Centrum Targowe w głębi - Poznań ?
2012-11-07 16:50:48 (13 lat temu)
Ze względu na satelitarną "michę" datowałbym na 1987r. lub później.
2012-11-07 19:38:15 (13 lat temu)
mag
 
W tym miejscu buduje się przystanek szybkiego tramwaju.
2012-11-11 01:11:22 (13 lat temu)
2012-11-07 16:57:38 (13 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
To nie jest lokomotywownia (podpis pod zdjęciem jest prawidłowy) - ktoś powrzucał fotki parowozów do obiektu lokomotywownia (czy naprawdę parowozy itp. są tu potrzebne ?)
2014-08-12 19:15:25 (11 lat temu)
mag
 
Nie o to chodziło.... we tle nieistniejące magazyny, dzisiaj stoi tu Poznań City Center, przypisanie jest ok.
2014-08-13 17:45:30 (11 lat temu)
mar
 
do mag : Poszło do kubła.
2014-08-12 21:22:40 (11 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
... najlepiej przypisać do dworca !
2015-08-16 23:17:30 (10 lat temu)
do mag : Nie lepiej do stacji ?
2015-08-16 23:25:02 (10 lat temu)
mag
 
2014-01-05 01:55:07 (12 lat temu)
Jack_18_09
 
+1 głosów:1
Z prawej strony może to i jest Zamek Przemysła ale z lewej to na bank Zamek Cesarski nieprawdaż? ;-)
2022-10-28 12:43:48 (3 lata temu)
Pytanie -Dlaczego ten wagon, wygląda na kolejowy, przypisano do Komunikacja miejska w Poznaniu ?
W temacie konsumpcji tramwajowej, są na portalu ciekawe zdjęcia
Druga sprawa. Fakt to jedynie monidło, ale po prawej jak już to pasuje czyli teren Ostrowa Tumskiego /Katedra.
2022-10-28 15:25:22 (3 lata temu)
mag
 
Najlepiej do kosza
2022-10-28 17:59:38 (3 lata temu)
ylooC
 
do Jack_18_09: Co do lewej strony to zdecydowanie tak. Prawa strona nie do końca mi pasuje , ale chyba nieistotny szczegół :)
2022-10-28 12:45:28 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do annamilena: Jakie przypisanie sugerujesz?
2022-10-28 16:10:41 (3 lata temu)
do Dana : Po pierwsze, na pewno nie do kosza! Po drugie. Gdzie przypisać? Może tu To chyba powstało na potrzeby tego tematu?
2022-10-29 09:14:53 (3 lata temu)
Dana
 
do mag : Z każdą decyzją się zgodzę :)
2022-10-28 18:11:16 (3 lata temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do mag : taaaa ocziwiście... odezwał sie.... zrób porządek w swoich zdjęciach a potem szafuj... z "do kosza"
2022-10-29 00:54:30 (3 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do annamilena: Spróbuję to sprawdzić, na razie przypisałam do taboru kolejowego.
2022-10-29 09:32:29 (3 lata temu)
grgrz
 
do annamilena: To wygląda na reklamówkę, ten Speisewagen raczej nie był prezentowany na tej wystawie.
2022-10-30 15:33:37 (3 lata temu)
do grgrz: To był czas przedstawiania, jak się to obecnie mądrze mówi, wizualizacji. Tak jak obecnie mamy Państwo z kartonu tak i w tamtych czasach, naszych pradziadków było to samo. Coś z papieru, dykty, monideł, i innych wizji przyszłości. Niby dlaczego ten Speisewagen nie mógł być przedstawiany na tej wystawie? Po dziś dzień pomysły/wynalazki niejakiego Leonardo da Vinci u bardzo wielu podnoszą ciśnienie :)
2022-10-30 18:48:51 (3 lata temu)
grgrz
 
do annamilena: Tu dojechał do Malborka . Może to jakiś sześcioosiowy wagon z Waggonfabrik L.Steinfurt z Królewca ( byli na wystawie w 1911r) ale tego nie jestem pewien.Były tam jeszcze firmy z Wrocławia, Gliwic, Zgorzelca, Jeleniej i Zielonej Góry. Napis na wagonie jest nieczytelny ale nie przypomina żadnej nazwy tych zakładów . Czasokres ( lampy) też pasuje. Dykta też gdyż w halach: głównej , otwartej , wagonowej wagonów nie wstawiono. Z opisów wygląda że, było w pomieszczeniach dużo schematów ,zdjęć i makiet. A czy nasze Państwo jest z kartonu ,a może tylko z papieru; wystarczy podpalić .
2022-11-01 19:05:23 (3 lata temu)
To musiał być szok technologiczny dla Polaków.
2016-12-09 22:49:18 (9 lat temu)
Krzysiek99
 
+3 głosów:3
W numerze jest cyfra zero (EU07), a nie litera O.
2024-06-11 14:16:54 (2 lata temu)
kurrr
 
+1 głosów:1
W tle tzw. ekolog, czyli dolna granica to 1994.
2024-06-11 19:00:17 (2 lata temu)
Sylwester Ch
 
+1 głosów:1
To jest Poznań.
2024-03-05 03:31:57 (2 lata temu)
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Stacja kolejowa w Poznaniu.
Stacja kolejowa Poznań Główny.
1939-1943
1908
-
1964
1908
-
1968
1968
-
1969
1968
-
1980
1970
-
1980
1975
-
1993
1975
-
1994
1994
-
1994
1994
-
1995
1994
-
1995
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet