| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Perony
4
6
9

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
To jest dość współczesne zdjęcie, na pewno po 2004 (wtedy widoczny EN57-773 miał jeszcze stare żółto-niebieskie malowanie).
2023-04-04 12:40:59 (3 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To jest dość współczesne zdjęcie, na pewno po 2004 (wtedy widoczny EN57-773 miał jeszcze stare żółto-niebieskie malowanie).
2023-04-04 12:41:16 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Podróżny! Piłeś - nie jedź.
Nie piłeś - wypij!
2023-04-04 12:45:59 (3 lata temu)
kurrr
 
To na pewno jest przedział 2012-2013.
2023-04-04 17:30:08 (3 lata temu)
2022-08-03 14:06:07 (3 lata temu)
Tak ma wyglądać nowa numeracja peronów Poznań Główny.

Obecny peron – numeracja po reorganizacji.

Peron nr 1 – peron nr 5
Peron nr 1a – peron nr 6
Peron nr 2 – peron nr 3
Peron nr 2a – peron nr 4
Peron nr 3 – peron nr 2
Peron nr 3a – peron nr 1
Peron nr 4 – peron nr 8
Peron nr 4a – peron nr 7
Peron nr 4b – peron nr 9
Peron nr 5 – peron nr 10
Peron nr 6 – peron nr 11
2022-08-16 08:46:54 (3 lata temu)
annamilena
 
+1 głosów:1
Szanowni Państwo, nie ma czegoś takiego jak peron 7 na stacji Poznań Główny. Peron o takiej numeracji został zlikwidowany podczas budowy tzw. Pestki. Tu na tym zdjęciu to budowa peronu który miał pierwotnie nosić nr 3a. jednak od 4 września zmienia się całkowicie numeracja peronów na tej stacji. Pisałam o tym wcześniej. Wobec tego ponawiam informację o zmianie numeracji peronów na stacji Poznań Główny, proszę aby osoba uprawniona to zaznaczyła ---- Peron nr 1 – nowo wybudowany peron (od strony centrum Poznania)
Peron nr 2 – obecny peron nr 3
Peron nr 3 – obecny peron nr 2
Peron nr 4 – obecny peron nr 2a
Peron nr 5 – obecny peron nr 1
Peron nr 6 – obecny peron nr 1a
Peron nr 7 – obecny peron nr 4a
Peron nr 8 – obecny peron nr 4
Peron nr 9 – obecny peron nr 4b
Peron nr 10 – obecny peron nr 5
Peron nr 11 – obecny peron nr 6 (od strony Dworca Zachodniego i MTP)
2022-08-30 13:00:40 (3 lata temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do annamilena: Zmienimy numerację po 4.09 . Nigdy nie wiadomo co się jeszcze może wydarzyć.
2022-08-30 14:06:38 (3 lata temu)
do ylooC: Raczej mało prawdopodobne aby coś się w ostatniej chwili zmieniło. Tablice nowe już są tyle że zafoliowane. Tak toczyły się boje, dlaczego tak a nie inaczej oznakowano po nowemu perony. Było sporo w lokalnych mediach, Radio Poznań nawet poświęciło dość sporo czasu i wypowiadali się ci co są ZA i ci co są PRZECIW. Prawda jest taka że dotychczasowe oznakowanie peronów było kłopotliwe nie tylko dla podróżnych którzy w Poznaniu bywali sporadycznie ale i dla samych mieszkańców Poznania, którzy sporadycznie korzystali z usług PKP. Sama mam na sumieniu o błędnym skierowaniu podróżnego zamiast na 4b to na 4a :)
2022-08-30 16:17:43 (3 lata temu)
kurrr
 
+1 głosów:1
Lokomotywa stoi przy peronie na stacji, a nie w lokomotywowni.
2023-03-09 19:18:16 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Chyba źródlo do podmiany ☺
2024-01-24 14:01:56 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki, już zmienione.
2024-01-24 14:10:16 (2 lata temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Ten żandarm wygląda jak wklejony.
2024-04-08 21:10:35 (2 lata temu)
Tomiko
 
Podejrzewam literówkę- pewnie miało być 1943.
2024-06-25 21:42:35 (2 lata temu)
Dana
 
do Tomiko: Opis z aukcji: "Posen - Kiosk am Bahnhof - Foto um 1933". Innych, niestety, danych nie było. Jaką masz propozycję?
2024-06-25 21:57:07 (2 lata temu)
Tomiko
 
+2 głosów:2
do Dana : Raczej w 1933 kolejarze nie nosili niemieckich mundurów i napisy nie były po niemiecku, zatem okres okupacji 1940-44. Podejrzewam, że opisujący zdjęcie się pomylił o 10 lat.
2024-06-25 22:50:53 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Dana : Na razie brak zdjęć, według których można byłoby określić datowanie bardziej precyzyjnie.
2024-06-25 23:19:25 (2 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do Tomiko: Oczywiście masz rację, kompletnie mnie przyćmiło i dzięki :)
2024-06-26 07:22:14 (2 lata temu)
beznik
 
do blaggio.: Tak, ale 1933 można chyba wykreślić, bo to głupota i zamienić na proponowane wyżej 40-44.
2024-06-25 23:51:46 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do beznik: Oczywiście można, ale ostatecznie zdecyduje o tym Dana. Spokojnie. ;-)
2024-06-26 00:41:06 (2 lata temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
To wagony motorowy wykonany przez Towarzystwo Przemysłowe Zakładów Mechanicznych Lilpop, Rau i Loewenstein S.A.. Poznańska "torpeda", która w sierpniu 1939 była w Poznaniu wyglądała tak
2024-08-20 21:05:01 (rok temu)
Pokaż na mapie
24 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Perony - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet